at yarışı haberleri

Maçlardan Sonra At Yarışları da Seyircisiz Yapılacak

Tüm dünyayı saran Korona virüs sebebi ile bugün açıklanan kararlarda okullar 1 hafta tatil, maçların seyircisiz oynanması kararlaştırılmıştı. Son haber ise At yarışlarında da koşuların seyircisiz yapılacağı şeklinde oldu.

TJK’nın konu ile ilgili açıklaması aşağıdaki gibidir.

Korona virüs Sebebi ile At yarışları seyircisiz düzenlenecek

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında 12 Mart Perşembe günü yapılan Korona Virüs’e (Kovid – 19) karşı alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantı sonrasında, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sayın İbrahim Kalın’ın yaptığı açıklamalarda Spor müsabakalarının Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanmasına karar verildiği ifade edilmiştir.

Sayın İbrahim Kalın’ın açıklaması doğrultusunda; Nisan ayı sonuna kadar tüm Hipodromlarımızda gerçekleştirilecek yarışlar seyircisiz olarak icra edilecektir.

Sayın Yarışseverlerimize duyurulur.

TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ

https://www.tjk.org/TR/YarisSever/News/Page/35136

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

maclar gıbı buda cok zevksız olur .

Kocaeli rising den bildiğin kopya çektim kuponum 1.ayak 5 7 8 1 4 2.ayak 2 4 5 9 3.ayak 2 3 4 4.ayak KAPAKLICAN 5.ayak 1 2 3 4 6 6.ayak 12, 1,2,11,3,9,10,13 bol şans diliyorum herkese..

Kocaeli
4 tek
1,2,5,7,10
Hepsi
4 tek
1 tek
Hepsi
Bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x