Lösev Koşusunu “Şükrü” Kazandı

Lösev Koşusu’nun 6.’sı düzenlendi

Lösemili Çocuklar Haftası olarak ilan edilen 2 – 8 Kasım tarihleri arası, 2011 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan LÖSEV Koşusu’nun 6.’sı, İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda düzenlendi.

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda, 6 Kasım Pazar günü düzenlenen ve programın tek kupalı mücadelesi olan Lösev Koşusu’nu (KV-6 / DHÖW); Uğur Kazancı’nın ŞÜKRÜ (Kaizbert – Akıldefteri / Sam Abrasiv) isimli safkanı, jokeyi Mahsun Demirbaş ile kazandı. 10. startından 4. birinciliğini çıkarmayı başaran al erkek safkan, bugün jokeyi Mahsun Demirbaş ile de ilk birinciliğini elde etmiş oldu.

LÖSEV Koşusu öncesi TJK TV kamerasına yansıyan görüntüler için tıklayınız

Lösemi tedavisi gören çocuklarımız, aileleri ve Lösev yetkilileri ile birlikte At’la Terapi Merkezimizi ziyaret edip, atlarla birlikte keyifli vakit geçirdiler.

“TUĞLA” yazıp 3406’ya SMS atarak, sizde LÖSEV’e katkıda bulunabilirsiniz

AĞAKAFKASLI isimli safkanın Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşuya 3 yaşlı 7 Arap tayı katılım gösterdi. Çim pistte 1400 metre mesafe üzerinden gerçekleşen ve birincilik ikramiyesi 52.500 TL olan koşuda, KUTUP (Kaizbert – Ferdane Kız / Odinhan) ikinciliği elde ederken, ALTINBUL (Turbo – Caynaklım / Haberbatur) üçüncü, HİRA (Zenginoğlu – Suzira / Kobra) ise tabelayı tamamlayan tay oldu.

Koşuyu kazanmayı başaran ŞÜKRÜ için bitiriş derecesi 1.34.83 olurken, farklar ise Baş – 3,5 Boy – 2 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.