Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Kazandığı Kuponu Facebook’ta Paylaşınca İkramiyesini Çaldırdı
Photo: Facebook/Triple M

Kazandığı Kuponu Facebook’ta Paylaşınca İkramiyesini Çaldırdı

Kazandığı altılı kuponu ile Facebook üzerinde selfie verince ikramiyesi çalınan kadının haberi.

Kazandığınız piyango ve altılı ganyan kuponlarının resimlerini paylaşmak iyi bir fikir gibi gözükmüyor. Chantalle isimli Avustralya'lı bayan yarışsever, Melbourne Cup at yarışlarında 825$ değerinde ikramiye kazandı. Sevincini kupon ile beraber Facebook üzerinden paylaştı. Fotoğrafta kupon barkod kopyalanabilir şekilde gözükünce başka birisi hemen kuponu kopyaladı ve parayı tahsil etti. Talihsiz kadın Chantalle'nin kupon için 20$ yatırdığı belirtiliyor.

 Photo: Facebook/Triple M

Photo: Facebook/Triple M

Kadının Facebook profilinde sadece 1 kişi gerçek arkadaşı değilmiş. Fakat barkodu alanın kim olduğu şimdilik belli olmamış. Kadın daha sonra Facebook sayfasına "Kocaman bir ....... Günümü mahvettin." yazdı. Yerel bir radyo istasyonuna yaptığı açıklamada; polisin tahsilatı kimin yaptığına dair takip yapabileceklerini belirtti.

Melbourne Cup koşusunu ise kazanan isim o gün "Prince Of Penzance" oldu. Büyük bir sürprize imza atılan günde ayrıca  Melbourne Cup koşusunu ilk defa bayan jokey kazanmış oldu.

 

Adrian
Üye

Çok kötü olmuş 🙂

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.