Photo: Facebook/Triple M

Kazandığı Kuponu Facebook’ta Paylaşınca İkramiyesini Çaldırdı

Kazandığı altılı kuponu ile Facebook üzerinde selfie verince ikramiyesi çalınan kadının haberi.

Kazandığınız piyango ve altılı ganyan kuponlarının resimlerini paylaşmak iyi bir fikir gibi gözükmüyor. Chantalle isimli Avustralya’lı bayan yarışsever, Melbourne Cup at yarışlarında 825$ değerinde ikramiye kazandı. Sevincini kupon ile beraber Facebook üzerinden paylaştı. Fotoğrafta kupon barkod kopyalanabilir şekilde gözükünce başka birisi hemen kuponu kopyaladı ve parayı tahsil etti. Talihsiz kadın Chantalle’nin kupon için 20$ yatırdığı belirtiliyor.

 Photo: Facebook/Triple M

Photo: Facebook/Triple M

Kadının Facebook profilinde sadece 1 kişi gerçek arkadaşı değilmiş. Fakat barkodu alanın kim olduğu şimdilik belli olmamış. Kadın daha sonra Facebook sayfasına “Kocaman bir ……. Günümü mahvettin.” yazdı. Yerel bir radyo istasyonuna yaptığı açıklamada; polisin tahsilatı kimin yaptığına dair takip yapabileceklerini belirtti.

Melbourne Cup koşusunu ise kazanan isim o gün “Prince Of Penzance” oldu. Büyük bir sürprize imza atılan günde ayrıca  Melbourne Cup koşusunu ilk defa bayan jokey kazanmış oldu.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Çok kötü olmuş :)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x