Loading...
Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / KARMA PROGRAMLARDA YEDİLİ GANYAN VE YEDİLİ PLASE OYNANACAK
at yarisi haberleri

KARMA PROGRAMLARDA YEDİLİ GANYAN VE YEDİLİ PLASE OYNANACAK

KARMA PROGRAMLAR YENİDEN BAŞLIYOR

Değerli yarış severlerimizin de bildiği üzere, 14 Kasım Pazartesi günü başlayan Sonbahar- Kış sezonuyla beraber yarış günlerinde değişikliğe gidilmiştir.

Buna istinaden aynen 2016 yılı başında olduğu gibi akşam yapılan yerel yarışlarda 6 koşulu programlar olabileceğinden, değerli yarış severlerimizin 7’li Ganyan ve 7’li Plase oyunlarına iştirak edebilmeleri için KARMA PROGRAMLAR oluşturulacaktır.

Yeniden hatırlatmak gerekirse KARMA PROGRAMLARDA gündüz koşularının son ayağı aynı zamanda akşam koşularının ilk ayağını oluşturacak, böylece oluşturulan bu ayak ile yarış severlerimiz 7’li Ganyan ve 7’li Plase oyunlarına iştirak edebileceklerdir.

KARMA YARIŞ PROGRAMLARI'nda;
YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLASE oynayacak yarışseverlerimiz kuponlarında;
6 KRŞ'la oynanan İstanbul, Adana ve Kocaeli yarışlarında ANKARA Hipodromu'nu, 4 KRŞ'la oynanan Şanlıurfa yarışlarında ise ELAZIĞ Hipodromu seçeneğini işaretleyerek katılabileceklerdir.

TJK

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.