at yarışı haberleri

Jokey Recep Manav jübilesinde oğlu Mustafa Manav’la rakip olacak

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 10 Nisan Çarşamba günü, sahalarımızda ender görülebilecek ve duygusal anların yaşanacağı bir güne tanıklık edeceğiz.

Özellikle hafif sıklette bindiği atlarla bir döneme damgasını vuran başarılı jokeylerimizden Recep Manav ile kendisi gibi jokeylik mesleğini sürdüren oğlu Mustafa Manav aynı koşuda at binerek rakip olacaklar. Bu merakla beklenen yarış aynı zamanda, 1989 yılından bu yana at binen ve 400’ün üzerinde birinciliği bulunan emektar jokey Recep Manav’ın da jokeylik kariyerini noktalayacağı jübilesi olacak.

Çarşamba günü saat 19.30’da başlayacak günün 3. koşusunda Ömer Özkan’ın BERDUŞALİ (Uçanbey – Hilal Şah) isimli atına Recep Manav binerken, oğlu Mustafa Manav ise M. Asım Çömlekçioğlu’nun OĞLUMVOLKAN (Turbo – Bilgisoy) isimli safkanıyla babasına aynı koşuda rakip olacak.

Koşu sonrası da padok alanında Recep Manav için tören düzenlenecek ve kendisine çiçek takdim edilecek.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.