at yarışı haberleri

Joe Clarke ve Ahmet Atman koşuları pazar günü Veliefendi Hipodromu’nda

İstanbul Veliefendi Hipodromu, 9 Eylül Pazar günü 10 koşulu yarış programında, Kulübümüz Asli Üyesi Joe Clarke ile yarış ve yetiştiriciliğimize büyük hizmetlerde bulunmuş Ahmet Atman koşularına ev sahipliği yapacak.

JOE CLARKE Koşusu (KV–8)

Veliefendi Hipodromu’nda saat 18.30’da başlayacak merhum Üyemiz Joe Clarke adına gerçekleştirilecek koşuda, 2 yaşlı safkan İngiliz tayları birincilik için piste çıkacak. Çim pistteki 1600 metre mesafeli mücadelede kazanan tayın sahibine 90.000 TL ikramiye kazandıracağı koşuya, BAVO BRAVO, CROCHET, FEDAİ, GOLD POLAT, HASKAYA, KURUCU ve TEKYILDIZ OĞLU isimli taylar katılacak.

AHMET ATMAN Koşusu (KV – 8)

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda programın ilk kupalı mücadelesi ise, saat 18.00’de startı verilecek yarış ve yetiştiriciliğimize büyük hizmetlerde bulunmuş Ahmet Aatman Koşusu’nda yaşanacak. 3+ yaşlı safkan İngiliz atlarının birincilik için çıkacağı 90.000 TL birincilik ikramiyeli, çim pistteki 2100 metre mesafeli koşuya; BAYBAŞKAN, DEPOSITORY, STALLION FALCON, ZAFER ATEŞİ, BEHRAMKALE, GREY CLOUD, KING OF ROCK ve PAN REKA isimli atlar katılacak.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.