Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Joe Clarke ve Ahmet Atman koşuları pazar günü Veliefendi Hipodromu’nda

Joe Clarke ve Ahmet Atman koşuları pazar günü Veliefendi Hipodromu’nda

İstanbul Veliefendi Hipodromu, 9 Eylül Pazar günü 10 koşulu yarış programında, Kulübümüz Asli Üyesi Joe Clarke ile yarış ve yetiştiriciliğimize büyük hizmetlerde bulunmuş Ahmet Atman koşularına ev sahipliği yapacak.

JOE CLARKE Koşusu (KV–8)

Veliefendi Hipodromu’nda saat 18.30’da başlayacak merhum Üyemiz Joe Clarke adına gerçekleştirilecek koşuda, 2 yaşlı safkan İngiliz tayları birincilik için piste çıkacak. Çim pistteki 1600 metre mesafeli mücadelede kazanan tayın sahibine 90.000 TL ikramiye kazandıracağı koşuya, BAVO BRAVO, CROCHET, FEDAİ, GOLD POLAT, HASKAYA, KURUCU ve TEKYILDIZ OĞLU isimli taylar katılacak.

AHMET ATMAN Koşusu (KV – 8)

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda programın ilk kupalı mücadelesi ise, saat 18.00'de startı verilecek yarış ve yetiştiriciliğimize büyük hizmetlerde bulunmuş Ahmet Aatman Koşusu’nda yaşanacak. 3+ yaşlı safkan İngiliz atlarının birincilik için çıkacağı 90.000 TL birincilik ikramiyeli, çim pistteki 2100 metre mesafeli koşuya; BAYBAŞKAN, DEPOSITORY, STALLION FALCON, ZAFER ATEŞİ, BEHRAMKALE, GREY CLOUD, KING OF ROCK ve PAN REKA isimli atlar katılacak.

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.