Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Hitit Koşusu’nu kazanan BİCİ BİCİ üçte üç yaptı

Hitit Koşusu’nu kazanan BİCİ BİCİ üçte üç yaptı

19 Temmuz Cumartesi günü 75. Yıl Ankara Hipodromu’nda günün sonucu merakla beklenen mücadelesi olan Hitit Koşusu’nu (Açık - A2) Baran D. Cemiloğlu'nun BİCİ BİCİ (Authorized - Bellini Rose / Bertolini) isimli tayı, jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı.

Komiserler Kurulu Kararı ile SHREDDER’ın koşudan çıkarılmasının ardından 2 yaşlı 6 İngiliz tayının 1200 metre çim pistte birincilik mücadelesi verdiği 150.000 TL ikramiyeli koşuda DEDEMŞAH (Luxor-Çok Çok/Night Shift) ikinci olurken, DELTA DART (Kaneko-Forever/Strike The Gold) üçüncü, OĞLUM BERAT (Victory Gallop-Halling Charge/Halling) da dördüncü oldu.

Kazanan BİCİ BİCİ için koşunun bitiriş derecesi 1.12.38 olurken, koşuda farklar 1,5 Boy - 3 Boy - 1/2 Boy şeklinde oluştu.

13 Haziran Cuma günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda katıldığı Maiden Koşusu’nu kazanarak koşu hayatına başlayan BİCİ BİCİ, ilk kez start aldığı Ankara pistinde de uyum sağladığı jokeyi Özcan Yıldırım ile üçüncü koşusunda da rakiplerini geride bırakarak geçilmezliğini sürdürdü.

Bicibici2014

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.