Günün Ganyan’ında Oranlar Düşürüldü

Günün ganyanı oyunu yerli koşularda günün ilk koşusunda gelen atı doğru bilene 2 katı ikramiye ödenecek şeklinde idi.

Son gelen güncelleme ile bu oran 1.5 katına düşürüldü. Artık 2 liralık atı bulan 4 lira ganyan yerine 3 lira ganyan alacak.

Tjk’dan yapılan açıklama ise aşağıdaki gibi.

Sayın Yarışseverler,

Günün Ganyan’ı kazandırmaya devam ediyor…

Günün sadece ilk yerli yarış programının ilk koşusunda uygulanmakta olan ‘’günün ganyanı’’ ile kazanan atı doğru tahmin eden yarışseverlerimiz, 25 Eylül Cuma gününden itibaren, o atın muhtemel oranının yaklaşık 1,5 katı tutarında ikramiye kazanacaklar…

Unutmayın!

Günün Ganyanı’nı bilin!

Çok daha fazla kazanın!

Günün ganyanı bu şekilde olurken Yedili Ganyan oyununda da tevziiler ilk günlerde olduğu gibi yüksek rakamlara ulaşamıyor. Diyarbakır yarışlarındaki Yedili Ganyan 5 kere devir etmesine rağmen şu ana kadar 536.558,52 TL ikramiye toplandı. İki oyununda geleceği parlak gözükmüyor.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.