Günün Ganyanı Uygulaması Geliyor

Tjk’nın web sitesinden yaptığı duyuruya göre Günün Ganyanı uygulaması geliyor. 5 Ağustos 2015 Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak şekilde, her programda (yurt dışı koşular hariç) 1.koşularda Günün Ganyanı uygulaması yapılacak.

Yeni uygulamaya göre kazanan atı doğru bilenler atın ganyanın tam 2 katını kazanacaklar.

Horse-Racing---Winter-Der-001

Bu verilen 2 katı ücret nereden kaynak edileceği not edilmemiş. Zaten bahis oyunlarında toplanan para miktarını da bilmediğimiz için pek alakadar olacağımız konular olarak görülmemiş.

Yeni oyunumuz hayırlı olsun diyelim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayhan özkan

günün ganyanında eküri olursa nasıl değerlendime yapılacak. örneğin 5 ile 9 eküi ben 5,i günün gny yaptım. 9 geldi. 5 kazanmış sayılırmı

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x