at yarışı haberleri

Günün Ganyanı Bitiyor Yüksek Oran Dağıtımı ise Devam Ediyor

Bir süredir yayında olan günün ganyanı uygulaması 24 Ekim’de sonlanıyor. Geçtiğimiz hafta sonu uygulanan ikili bahis ve çiftelerdeki %25 daha fazla dağıtım işlemi ise artık her hafta sonu yapılacak.

Konu ile ilgili TJK’nın duyruusu aşağıdaki gibidir.

GÜNÜN GANYANI Çarşamba günü son kez düzenleniyor

HAFTA SONU FIRSATI ise tüm hızıyla devam ediyor

Yarış programlarında belirlenen koşulardaki “GÜNÜN GANYANI” uygulaması 24 Ekim Çarşamba günü itibari ile sona erecektir.

Geçtiğimiz hafta sonuna özel olarak ilk kez uygulanan, “GANYAN, İKİLİ ve ÇİFTE BAHİS” oyunlarındaki yarışseverlerimize satışın %50’si yerine %75’inin dağıtımına ilişkin uygulama ise ikinci bir duyuruya kadar hafta sonları devam ettirilecektir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.