Günde 2 altılı 2 beşli ganyan oynama imkanı geliyor

TJK’ın web sitesinden yaptığı açıklamaya göre günde 2 adet 6’lı ganyan ve 5’li ganyan oynanabilecek. 

Açıklama ise şu şekilde;

20 Nisan 2014 Pazar günkü Adana yarışlarından başlamak üzere 9 ve üstü koşulu programlarda birinci koşudan başlamak üzere iki 6’LI GANYAN, ikinci koşudan başlamak üzere iki 5’Lİ GANYAN uygulamasına geçilecektir.

ÖRNEK: 9 koşulu yarış programında;

1. 6’lı Ganyan: 1-2-3-4-5-6. koşularda;

1.Beşli Ganyan: 2-3-4-5-6. koşularda;

2. 6’lı Ganyan: 4-5-6-7-8-9. koşularda;

2.Beşli Ganyan: 5-6-7-8-9. koşularda oynanacaktır.

Yeni başlayacak bu uygulama ile bundan böyle 9 ve üstü koşulu programlarda ikinci 4’LÜ GANYAN ve ikinci 3’LÜ GANYAN oyunları olmayacaktır.

Değerli Yarışseverlerimize kuponlarında özellikle tercih ettikleri 6’lı ve 5’li Ganyan oyunlarının başladığı koşuları ve oyun çeşidini işaretlemeleri hususu önemle hatırlatılır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.