at yarışı haberleri

GOOD CURRY’nin 30 Mart 2019 Son Yarışı ve Rakipleri Belli Oldu

GOOD CURRY’nin final günü rakipleri belli oldu

30 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan, dünyanın en yüksek ikramiyeli yarışçılık organizasyonu Dubai World Cup final günü için Birleşik Arap Emirlikleri Yarışçılık Otoritesi (ERA) tarafından 25 Mart Pazartesi günü deklareler açıklandı.

Dubai’de bu yıl 14 Ocak günü katıldığı ilk yarışta dördüncü olan akabinde 9 Mart’ta katıldığı G3 Burj Nahaar’da ikincilik elde eden temsilcimiz Good Curry, TSİ 15:15’te gerçekleştirilecek olan G2 Godolphin Mile’a jokey Halis Karataş ile deklare oldu.

1600 metre kum pistteki 900.000 Dolar birincilik ikramiyeli koşuya 10. kulvardan başlayacak olan Good Curry’nin rakipleri arasında G3 Burj Nahaar’ı pist rekoru kırarak kazanan Muntazah, Japonya’da G1 koşu galibiyeti bulunan Nonkono Yume, ABD’de G2 ve G3 galibiyetleri olan Tood Pletcher’ın antrenesindeki Coal Front ile yine ABD’de Grup 1 ikinciliği bulunan True Timber gibi isimler de yer alıyor.

Dubai World Cup gününe ait deklareleri incelemek için tıklayınız.

G1 Dubai World Cup, G1 Sheema Classic, G1 Dubai Turf, G1 Golden Shaheen, G1 Al Quoz Sprint ve G1 Kahayla Classic gibi birbirinden önemli yarışların gerçekleştirileceği Dubai World Cup gününde İngiliz atlarına ait Grup 1 koşuların start kuraları ise 27 Mart Çarşamba günkü start kurasından sonra belirlenecek.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
emre

Good Curry efsane safkana başarılar…Dubai yarışlarında bu safkanımızın ön tarafa ne yapıp edip sarkması gerekiyor..Bu Dubai yarışlarında Pist çok değişik bir pist kumun yapısıyla alakası yok çok inceden hafif yükseğe doğru giden 10 cm gibi bir yapısı var Çimide aynı buda sprint şansını yokediyor..Bu tüm atlar için geçerli o yüzden daha çok önlerde gidip hızını son düzlükte artıran atlar başarılı oluyor…Ne yapıp edip Karataşın bu safkanımızla önlere sarkması gerekiyor..Peri Linada jokey hatasına kurban gitti..Eğer Ahmet çelik atı en az 400 metre tutmasaydı yarışta en kötü 2.ci olurduk ısrarla öne sarkmak isteyen safkanı tutarak safkanı diğer safkanların arkasında boğdu safkanın bütün gücünü bu atı 400 metreden fazla tutarak bitirdi son düzlüğe çıkınca safkan yarışı bıraktı..Bu hataya düşmeyelim inşallah…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x