Geleceğin Jokeyleri Bekleniyor

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’ne yeni kursiyerler alınıyor

Yetenekli Jokey adaylarını yarışçılık sektörüne kazandıran Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi, prestijli bir meslek ve güzel bir gelecek sahibi olmak isteyen gençleri bekliyor.

Başvurular; aşağıda isimleri belirtilen başvuru merkezlerine 03 Kasım – 28 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak olup, İstanbul Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’ne hafta içi, diğer başvuru merkezlerine ise haftanın her günü. 09.00 – 17.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi iki yıl süreli ve yatılı olup, bu süre içerisinde kursiyerlerimizin tüm eğitim masrafları, Türkiye Jokey Kulübü tarafından karşılanmaktadır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN ŞARTLAR
*Milli Eğitimin 2. kademesini (ikinci 4 yıllık kısmını) bitirmiş olmak ve/veya ortaöğretimde (lise’de) öğrenci olmak (2.kademeyi bitirmiş olan adayların kursiyerliklerinin kesinleşmesi halinde, açık ortaöğretime (açık lise’ye) kayıt yaptırmaları istenecektir)
*Ondört-onaltı yaşları arasında olmak (On yedi yaşından gün almamış olmak)
*Kilonun otuzbeş – kırkbeş kg arasında bulunması,
*Boy uzunluğunun 130 cm – 155 cm arasında olması

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
*Ön Kayıt Formu (Başvuru Merkezlerinden temin edilecektir)
*İki adet vesikalık resim (4,5 cm x 6,5 cm boyutlarında)
*Bir adet fotoğraflı nüfus cüzdanı fotokopisi
*Milli Eğitimin 2.kademesini (ikinci 4 yıllık kısmını) bitirdiğine dair noter onaylı belge ve/veya ortaöğretimde (lise’de) öğrenci olduğuna dair öğrenci belgesinin aslı

Ayrıntılı bilgi için BAŞVURU MERKEZLERİ
*Adana Yeşiloba Hipodromu
*Ankara 75. Yıl Hipodromu
*Bursa Osmangazi Hipodromu
*Diyarbakır Hipodromu
*Elazığ Hipodromu
*İstanbul Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi
*İzmir Şirinyer Hipodromu
*Kocaeli Kartepe Hipodromu
*Şanlıurfa Hipodromu

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.