Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Gazi Koşusu için cezalı taksitlerde yatırıldı

Gazi Koşusu için cezalı taksitlerde yatırıldı

Bu sene 89.’su düzenlenecek Türk Atçılığı’nın Derbisi Gazi Koşusu için, hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. İlk kez gerçekleştirildiği 1927 yılından bu yana aralıksız devam eden, bu önemli koşu öncesinde cezalı taksitler de yatırıldı. 22 Haziran Pazartesi günü kesin kayıtları gerçekleşecek olan koşu için, handikap puanlarına göre bir sıralama oluşturuldu.

Festival şeklinde iki gün sürecek olan haftasonu, 26 Haziran Cuma akşamı yapılacak Gazi Koşusu Balosu ile başlayacak. Festivalin ilk günü olan 27 Haziran Cumartesi gününde Veliefendi Hipodromu muhteşem yarışlara sahne olacak. Ve 28 Haziran Pazar günü ise saatler 17.15’i gösterdiğinde bütün at sahiplerinin, jokeylerin ve antrenörlerin rüyalarını süsleyen Gazi Koşusu’nun startı verilecek.

Gazi Koşusu’nda en fazla 22 tay koşabiliyor. Sıralama safkanların bugüne gelene kadar, koştukları yarışlardan aldıkları handikap puanına göre belirleniyor. Yarışın son kayıtları 22 Haziran Pazartesi günü yapılacaktır. 26 Haziran Cuma günü ise, katılacak atların ve jokeylerinin belli olacağı deklareler ile bu büyük ve anlamlı koşu için hazırlıklar tamamlanmış olacak.

gaiz-kosusu-taksitler

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.