Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Exaggerator ve Belmont Derbisi 11 Haziran 2016
at yarisi haberleri

Exaggerator ve Belmont Derbisi 11 Haziran 2016

Pimlico pistinde NYQUIST'i geçerek Preakness (G1) derbisini kazanan Exaggerator, Belmont derbisi için idmanlara başladı.

NYQUIST'in açık favori olduğu yarışta önceki 2.liğindeki gibi çok gerilerde kalmayıp yarışı yakın takip edince, çamur pistte kazanması çok da zor olmamıştı. O yarışı da kazansaydı Belmont derbisine Triple Crown (Üçlü Taç) için çıkacaktı.

yaris-derbisi

11 Haziran 2016 tarihinde NewYork'ta yapılacak olan Belmont derbisi, yurt dışı yarışlarında yapılan 3 büyük yarışın sonuncusu. Bizdeki Gazi Koşusu'nun benzeri diyebiliriz. Geçen yıl yapılan derbiyi American Pharoah kazanırken bir önceki 2 derbiyi de kazanarak Triple Crown yapma başarısını göstermişti. 148.si yapılacak olan derbisin ödülü ise 1.5 milyon abd doları.

Geçen yıl American Pharoah'ın kazandığı yarış videosu.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
silivrili
Üye

Adminim bu yarışa can dayanmaz

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.