Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Ertelenen Flo Rida ve Murat Boz Konserleri 7-8 Eylül’de Veliefendi’de

Ertelenen Flo Rida ve Murat Boz Konserleri 7-8 Eylül’de Veliefendi’de

Uluslararası Yarış Festivali’nde Flo Rida ve Murat Boz Konserleri  7-8 Eylül'de Veliefendi'de

7-8 Eylül’de Veliefendi Hipodromu’na gelecek yarışseverler, dünyanın en ünlü atlarının Türk rakipleriyle yapacağı mücadeleye tanıklık edecek ve iki ünlü yıldızın şarkılarıyla coşacak. Dünya listelerinin zirvesindeki ünlü Amerikalı Rap Sanatçısı Flo Rida ve ülkemizin en önemli Pop Müzik sanatçılarından Murat Boz şarkılarını yarışseverler için söyleyecek.

‘FLO RIDA’ Türkiye’de ilk kez 7 Eylül gecesi saat 22.00’de Veliefendi Hipodromu’nda hayranları ile buluşacak.

flo-rida-konser-veliefendi

8 Eylül akşamı saat 19.00’da da Pop Müzik sanatçısı Murat Boz hipodromda konser verecek.

murat-boz-veliefendi-konseri

Geçtiğimiz yıl dünyaca ünlü Pop sanatçısı Anastacia’yı ülkemize getirerek bir ilke imza atan Türkiye Jokey Kulübü, yine dünyaca ünlü bir ismi ‘Flo Rida’yı gençlerle buluşturmak için Türkiye’ye getiriyor.

Amerika’nın son dönemlerdeki en başarılı Rap Şarkıcısı Flo Rida, 7 Eylül Cumartesi günü Veliefendi Hipodromu’nda hayranları ile buluşacak. 7 – 8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan ‘Uluslararası Yarış Festivali’ için ülkemize davet edilen Flo Rida, Veliefendi Hipodromu’nda hayranlarına, yeni albümünden parçaların da olduğu unutulmaz bir konser verecek.

Flo Rida, 2008 yılında T-Pain ile birlikte seslendirdiği ve liste başı olan "Low" şarkısıyla uluslararası başarı ve popülerlik kazanmıştır. Low adlı şarkısıyla, Hot 100 listesinde 3’üncü, Avusturya, Almanya, İskoçya ve İngiltere'de 1'inci olan ve ayrıca dünya çapında dokuz farklı ülkede ilk 5'e giren başarılı bir rap müzik sanatçısıdır.

Geçtiğimiz yıl da “ Good Feeling “, “ Whistle “, “ Wild Ones “ gibi hit parçalarıyla adından başarıyla söz ettiren ünlü sanatçı, pop müziğin efsane ismi Michael Jackson‘dan esinlendiği yeni albümünü 2013 yılı içerisinde hayranlarıyla buluşturmayı planlıyor.

Gerçek adı Tramar Dillard olan 1979 doğumlu FLO RIDA’nın, 7 Eylül günü Veliefendi Hipodromu’nda saat 22.00’de başlayacak ücretsiz konserini, yaklaşık 30 bin kişinin takip etmesi bekleniyor. 7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan Uluslararası Yarış Festivali heyecanını da yaşamak üzere, tüm gençlerimizi Veliefendi Hipodromu’na bekliyoruz.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.