Devreden Altılı Ganyan’dan 4 Milyon Tevzii Bekleniyor

Şanlıurfa’da DEVİRLİ Altılı GANYAN heyecanı yaşanacak. 8 Ocak Perşembe günü Altılı  Ganyan’da dağıtılacak ikramiyenin 4.000.000 TL’ye ulaşması bekleniyor.

Şanlıurfa’da 5 Ocak 2015 Pazartesi günü düzenlenen 2. yarış gününde, Altılı Ganyanı bilen çıkmayınca, 1.401.550 TL ikramiye, 8 Ocak 2015 Perşembe günü yapılacak Şanlıurfa yarışlarına devretti. Devreden miktarla birlikte, 8 Ocak Şanlıurfa yarışlarında  Altılı Ganyan’da dağıtılacak ikramiye tutarının 4 milyon TL’yi bulacağı tahmin ediliyor.

Birim fiyat 4 Kuruş

Şanlıurfa yarışlarında Altılı  Ganyan ile birlikte; 7’li Plase, 5’li, 4’lü ve3’lü Ganyan’ın birim fiyatları 4 KR olarak uygulanmaktadır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.