copperfield pist rekoru

Copperfield 1200m’de Pist Rekoru Kırdı

Prens Halim Sait Türkhan Koşusu’nu COPPERFIELD, pist rekoru kırarak yarışı Gökhan Kocakaya ile kazandı.

Açık A3 mücadele 1200m çim pistte yapıldı. 3 yukarı safkan ingiliz atlarının mücadelesinde Veliefendi‘de pist rekoru 1.08.52 derece ile kırılmış oldu.

Selman Taşbek‘in yetiştirdiği, Duygu Fatura‘nın sahibi olduğu COPPERFIELD (Three Valleys – Shall We Dance / Unaccounted For) orijinine sahip.

copperfield

Yarışın 2.cisi MY BILLIONAIRE (Victory Gallop – Vaselina / Giant’s Causeway), üçüncü LAN BATOR (Luxor – Gençceren / Kaneko) ve dördüncü ise CHERI CHERI LADY (Luxor – Uni Baby / Flying Spur) oldu.

Farklar ise 1 boy – burun – 1/2 boy olarak gerçekleşti.

Copperfield şimdiye kadar sahibine 2.975.100 TL, yetiştiricisi Selman Taşbek’e ise 725.535 TL kazandırdı.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.