Bursa’da Altılıyı Bulan Talihli Çekini Aldı

Bursa yarışlarını tek başına bularak 1,380,000 TL’nin sahibi olan Metin Çelen hem çekini aldı hemde yarışseverlere gelecek atı bulmanın tüyolarını verdi.

Bursa 6’lı Ganyanını 4,00 TL’lik kuponuyla bularak 1.380.748,61 TL’nin tek başına sahibi olmaya hak kazanan Metin Çelen çekini aldı.

15 Temmuz Pazartesi günü Bursa Osmangazi Hipodromu’nda  düzenlenen 6’lı Ganyan’ı tek başına kazanan Metin Çelen 17 Temmuz Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’na gelerek çekini, Muhasebe Müdürü Metin Akça’dan aldı.

4,00 TL’lik kuponuyla 6’lı Ganyanı bularak 1.380.748,61 TL’yi tek başına kazanan ”Doktor” lakaplı Metin Çelen, birçok kez büyük ikramiye veren veya devreden 6’lılar da 5’te kaldığını belirtirken ilk kez bu derece ikramiye kazandığını söyledi.  700 TL aylık maaşla müteahhitlik firmasında taşeron işçi olarak çalıştığını belirten Çelen “8 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğuyum. Okumayı sevmeme rağmen maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamadım. İçimde 6’lı Ganyan’ı bir gün tek başıma bulabileceğim inancı vardı. Kısmet bugüneymiş‘ dedi.

”6’LI GANYAN HİSLE OYNANMAZ”

Metin Çelen daha sonra şunları söyledi: ”Ailem Romanya göçmeni. Kendim Diyarbakır doğumluyum. Evli ve 3 oğlan çocuk babasıyım. Kazandığım bu para çocuklarım için çok iyi oldu. Çünkü onlara çok şey borçluyum. Her şeyin iyisi onlar için olacak. Bu arada 25 yıldır oyun oynamama rağmen sadece 1 kez Diyarbakır Hipodromu’na gittim. Televizyonda seyretmek daha heyecanlı ve keyif verici. 6’lı oynarken uğura inanmam. Takip ettiğim gazeteyi yada bülteni 4-5 saat galop ve sprintine varana kadar incelerim. Yarışseverlere tavsiyem tutmuş oldukları safkanları yarış içerisinde iyi takip etsinler. O yarışta gelmediyse bırakmasınlar. Neden kazanamadığını araştırsınlar.

Metin Çelen son olarak ”İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa yarışlarını diğer hipodromlara oranla daha çok seviyorum. Çünkü burada start alan safkanlar daha kaliteli oluyor.” dedi.

TJK.org

Bankotahminler.com olarak talihli yarışseveri tebrik ediyoruz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x