sampiyon-filmi-halis-karatas

Bold Pilot Filmi Şampiyon’un Son Fragmanı Yayınlandı

7 Aralık tarihinde vizyona girecek “Şampiyon” filminin son fragmanı da yayınlandı.

Filmin ana fragmanı olan bu videoda, start içinde Halis Karataş’ın kendisi de starting box içinde gözüküyor.

Ayrıca efsane spiker Ali Kayakıt‘ın sesi de “farkı 5 boya çıkarıyor” diyerek tüylerinizi diken diken edecek.

Şampiyon Filmi Son Fragman

“Şampiyon” filmi 7 Aralık’ta seyirciyle buluşuyor

Türk Yarışçılığı’nın şampiyon safkanlarından olan Bold Pilot, birlikte önemli başarılara imza attığı şampiyon jokeyi Halis Karataş ve 2014 yılında kaybettiğimiz Kulübümüz Asli Üyesi merhum Begüm Atman Karataş’ın ölümsüz aşkının hikayesi beyaz perdeye taşınıyor.

7 Aralık 2018 Cuma günü sinemalarda seyirciyle buluşmaya hazırlanan Şampiyon filminin fragmanı 1 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Bold Pilot’un 1996 yılı Gazi Koşusu’nu kazanırken kırdığı 2400 metre çim pistteki 2.26.22’lik derecesine ithafen 2 dakika 26 saniye olarak hazırlanan fragman çok kısa süre içerisinde popüler videolar arasındaki yerini aldı.

1993 yılında dünyaya gelen Bold Pilot (Persian Bold – Rosa Palumbo / Imperial Fling) yarış hayatında Erkek Tay Deneme, Gazi ve Ankara Koşuları’nı kazanarak Triple Crown (Üçlü Taç) yapan Türk Yarışçılık Tarihi’ndeki 8 safkandan biri olmuştu. 2013 yılında Veliefendi Hipodromu’nun çim pistine çıkarak jübilesini yapan Bold Pilot, 30 koşuluk kariyerinde 7’si Grup 1 olmak üzere katıldığı 21 koşuyu kazanmış ve yarışseverlerin gönlünde taht kurmuştu.

Ay Yapım ve Med Yapım imzalı, senaryosunu Ahmet Katıksız ve Serkan Yörük’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği “Şampiyon”un başrollerinde Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan yer alıyor.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.