Ankara koşularında üzücü kaza

Beyin Kanaması Geçiren Apranti Musa Kaya Hastanede Kontrol Altında Uyutuluyor

27 Mayıs Salı günü Ankara 4.Koşuda 2 nolu BAŞ NAMIK ile 7 nolu ÖZLÜCE ASLANI isimli safkanlar yarışın ilk 100 metresi geçilirken devrildiler. Kazanın ardından BAŞ NAMIK’ ın aprantisi Musa Kaya ve ÖZLÜCE ASLANI’ nın aprantisi Umut Yücel’ e ilk müdahaleleri hipodrom sağlık ekiplerince yapıldı. İlk kontrollerin ardından Umut Yücel’ in sağlık durumunun iyi olduğu ve deklare olduğu safkanlara binebilecek durumda olduğu öğrenildi. Bilinci kapalı olan Apranti Musa Kaya ise sağlık ekiplerince hastaneye sevk edildi. Hastanede çekilen ilk tomografi sonuçlarında beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Musa Kaya uzman doktorların kontrolünde uyutuluyor. Salı akşamı gece geç saatlerde tekrar çekilecek tomogrofilerinin ardından sağlık durumu netleşecek olan Apranti Musa Kaya’ nın sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri liderform.com.tr’den takip edebilirsiniz.

Kaynak

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.