Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / 89. GAZİ KOŞUSU’NU RENK KAZANDI

89. GAZİ KOŞUSU’NU RENK KAZANDI

Bugün düzenlenen yarışçılık camiasının en büyük yarışı olan 89. Gazi Koşusunu Ahmet Çelik'in idaresinde RENK isimli safkan kazandı.

PREVEZE ve ERKEK TAY DENEME koşularından 3.sırada ayrılan RENK Gazi Koşusunu kazanmasını bildi. Yarış 2.30.82 derece ile biterken TATVAN İNCİSİ ikinci olurken GÜNGÖR BABA üçüncü, OĞLUM BERAT dördüncü olarak ayrıldı.

renk-gazi-sampiyonu

Yarış videosunu buradan, yarışın trakus verilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gülçin Kundakçı'nın sahibi olduğu safkan RENK -  DIVINE LIGHT (JPN) BUSİ / MUJTAHID (USA) orijinine sahip. DIVINE LIGHT orijinine sahip bir başka isim DIVINE HEART'ta 2013 yılının Gazi şampiyonu olmuştu.

Eküriyi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
DoGuKaN
Ziyaretçi
DoGuKaN

TeKti bHeNde xD ReNk hanı bu meSaFeyi koSaMazDI on miSLi aLtİLI yakaLadIk. .xD ilk ayak tek can kardeşler tek ren tek bici bici TeK. .xD bici bici iCinDe mesafe tutamaz dediler. .xD yurt dIsIndA ayNI orjiN 2800 3200 koşuyor ama bici bici oLmazMIs kossayDI gaziyi geçerdi hepsini. .xD

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.