89. GAZİ KOŞUSU’NU RENK KAZANDI

Bugün düzenlenen yarışçılık camiasının en büyük yarışı olan 89. Gazi Koşusunu Ahmet Çelik’in idaresinde RENK isimli safkan kazandı.

PREVEZE ve ERKEK TAY DENEME koşularından 3.sırada ayrılan RENK Gazi Koşusunu kazanmasını bildi. Yarış 2.30.82 derece ile biterken TATVAN İNCİSİ ikinci olurken GÜNGÖR BABA üçüncü, OĞLUM BERAT dördüncü olarak ayrıldı.

renk-gazi-sampiyonu

Yarış videosunu buradan, yarışın trakus verilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gülçin Kundakçı’nın sahibi olduğu safkan RENK –  DIVINE LIGHT (JPN) BUSİ / MUJTAHID (USA) orijinine sahip. DIVINE LIGHT orijinine sahip bir başka isim DIVINE HEART’ta 2013 yılının Gazi şampiyonu olmuştu.

Eküriyi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
DoGuKaN

TeKti bHeNde xD ReNk hanı bu meSaFeyi koSaMazDI on miSLi aLtİLI yakaLadIk. .xD ilk ayak tek can kardeşler tek ren tek bici bici TeK. .xD bici bici iCinDe mesafe tutamaz dediler. .xD yurt dIsIndA ayNI orjiN 2800 3200 koşuyor ama bici bici oLmazMIs kossayDI gaziyi geçerdi hepsini. .xD

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x