at yarışı haberleri

7 Ocak Salı Adana yarışları ertelendi

7 Ocak 2020 Salı Adana at yarışları ertelendi. 7 Ocak Adana koşuları iptal.

Konu ilgili TJK web sitesinde aşağıdaki açıklamayı yapmıştır.

Adana Yeşiloba Hipodromu’nda 07.01.2020 Salı günü yapılacak olan koşuların; Adana’ya yağan aşırı yağmurun etkisiyle pistin koşuların yapılmasına elverişli olmaması, at ve jokey sağlığı yönünden tehlike arz etmesi ve meteorolojiden alınan son bilgiler doğrultusunda yoğun yağışın akşam 18.00 sularına kadar aralıksız devam edeceğinin öğrenilmesinden dolayı At Yarışları Yönetmeliğinin İlgili Maddeleri uyarınca 10 Ocak Cuma gününe ertelenmesine Komiserler Kurulu tarafından karar verilmiştir.

Bu yarışlar üzerine oynanan biletler geçerli olmayacaktır.

Bilet bedellerinin iadesine başlanmıştır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.