23 Şubat Pazartesi Altılı Ganyan Saatleri

Ertelenen 18 Şubat 2015 yarışlarının yapılacağı tarihler belli oldu. TJK’nın duyurusuna göre yeni tarihler aşağıdaki gibidir.

18 Şubat 2015 tarihinde yapılması gereken fakat olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edilen Bursa yarışları, 23 Şubat 2015 Pazartesi günü koşulacaktır.

Bursa Yarışları ile birlikte 3 ayrı hipodromda (Bursa – İstanbul – Şanlıurfa) yarışlar gerçekleştirilecek olup, bugüne mahsus olmak üzere söz konusu koşularda Altılı Ganyan başlangıç ve bitiş saatleri aşağıda belirtilmiştir.

BURSA 13:00

İSTANBUL 16:00

ŞANLIURFA: 19:00

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.