at yarışı haberleri

19 Mayıs 2019 Pazar Tay Deneme Koşuları Kayıtları Belli Oldu

2019 Tay Deneme Koşularının kayıtları yapıldı

Bu yıl 64.’sü gerçekleşecek olan Erkek Tay Deneme ve Dişi Tay Deneme Koşularının kayıtları 13 Mayıs Pazartesi günü belli oldu. 19 Mayıs Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşulacak olan klasiklerin yanı sıra Kulübümüz Asli Üyelerinden merhum Hasan Adalı ve merhum Mehmet Yavuz Yılmaz’ı anacağımız koşular da günün diğer önemli mücadeleleri olacak.

İngiliz atları için Triple Crown’ın ilk ayağı kabul edilen bu koşulardan Erkek Tay Deneme’ye 15, Dişi Tay Deneme’ye ise 12 safkanın kaydı yapıldı. Sezonun 15. yarış gününde gerçekleşecek olan programın diğer kupalı müsabakalarından Hasan Adalı Koşusu’na 7, Mehmet Yavuz Yılmaz Koşusu’na da 15 safkan kaydoldu.

ERKEK TAY DENEME KOŞUSU (Açık-G1)

19 Mayıs Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu çim pistinde koşulacak yarış 1600 metre mesafeli olacak. 3 yaşlı safkan İngilizlere mahsus koşuda erkek taylar, yılın ilk klasik yarışını kazanmak için piste çıkacak. Birincilik ikramiyesi 570.000 TL olan Erkek Tay Deneme Koşusu’na kayıt yaptıran safkanlar şöyle;

tay deneme koşusu

DİŞİ TAY DENEME KOŞUSU (Açık-G1/D)

3 yaşlı İngiliz dişi safkanların katılacağı Dişi Tay Deneme Koşusu, günün bir diğer klasik yarışı olacak. Birincilik ikramiyesi 570.000 TL olan mücadele yine çim pistte ve 1600 metre mesafeli olarak gerçekleştirilecek. Bu önemli koşu için kayıt yaptıran safkanlar şunlar;

dişi tay deneme 2019

19 Mayıs Pazar gününe ait tüm koşuların jokey deklareleri 17 Mayıs Cuma günü yapılacak.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.