at yarışı haberleri

10 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA ERGİN TALAY VE ORHAN MEKER KAYITLARI

Pandemi sürecinde ara verilen At yarışı heyecanı 10 Haziran Çarşamba günü aynı tutkuyla kaldığı yerden yeniden başlayacak. Açılış gününde gerçekleştirilecek Orhan Meker Serbest Handikapı ile merhum Ergin Talay adına koşulacak yarışlar başta olmak üzere ilk kayıtlar da dün yapıldı.

ERGİN TALAY KOŞUSU (KV-8)

1400 metre çim pistte mücadele vereceği koşunun birincilik ikramiyesi ise 105.000 TL olarak belirlendi. Gazi Koşusu’nun provalarından biri olarak nitelendirilen bu yarışa;

ALİHAN,
BRATİSLAVA,
ATOM CEMİL,
CALL TO VICTORY,
FEYMAN ABİ,
KING MAN GO,
KINGDOM OF FIRE,
REGAMOUR,
SARPERHAN,
TECHNIQUE,
TOROS,
VERNAZZA

isimli taylar kayıt oldu.

ORHAN MEKER SERBEST HANDİKAP KOŞUSU (KV-18)

Atçılık camiamızın unutulmaz handikaperlerinden Orhan Meker’in anısına koşulacak yarış, heyecanla beklenen 10 Haziran Çarşamba gününün bir diğer önemli mücadelesi olacak. 131.000 TL birincilik ikramiyeli yarışta, 3 yaşlı safkan İngiliz tayları 1400 metre çim pistte boy gösterecek. Bu önemli koşuya kayıt olan safkanlar ise şu şekilde sıralanıyor;
KARABAYIRLI,
THE PERFECT SHOW,
HANDSOME HERO,
BRATİSLAVA,
MAGIC MAN,
SİYAH İNCİ,
KARA YAŞAR,
STEEL MAN,
KING MAN GO,
CHARLATAN,
FİNAL,
JUSTICE FOR ALL,
KINGDOM OF FIRE,
QUEIMADA GRANDE,
LAST IMPACT,
POKER FACE.

Günün haber / tahmin yazısını 10 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA ERGİN TALAY VE ORHAN MEKER KAYITLARI olarak admin sizlerle paylaştı. 5 Haziran 2020 tarihinde buradaki hakkında güncel haber ve yazılara daha sık ulaşmak için bizi soyal medya hesaplarımızdan beğenebilir ve takip edebilirsiniz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.