Ana Sayfa / Agf Tabloları / Enternasyonel Koşuların Favorileri ve Agf Tabloları 6 Eylül İstanbul

Enternasyonel Koşuların Favorileri ve Agf Tabloları 6 Eylül İstanbul

6 Eylül 2015 İstanbul At Yarışları Agf Tablosu

Altılı ganyan favorisinin kısaltılmışıdır. Burada verilen atlar TAHMİN değildir. Bu atlar TJK tarafından açıklanmış sürekli güncellenen bir listedir. Altılı kuponları yatırıldıkça buradaki oranlar değişebilir.

İstanbul 1 .Altılı Ganyan

4.AYA. 1 - FINAL COUNTDOWN ilk altılının en güvenilen favorisi.

istanbul-agf-tablosu-6-eyluk-1

İstanbul 2 .Altılı Ganyan

2.AYAK: 2 - CONNECTICUT yarışın favorisi fakat çok büyük favori gözükmüyor. 8 - MAFTOOL ve 7 - WINDSHEAR rakipleri olarak sıralanmış.

4.AYAK: TOORMORE günün en güvenilen ismi. TOORMORE geçen sene 1600m çim pistte EL CONQUERADOR'un yarım boy önünde 3. bitirdi.  Mesafesinde 6 - YILDIRIMBEY iyi koşarak yüzümüzün akı olmayı başarabileceğini düşünüyorum.

5.AYAK: 2. yaşlılarda 3 - İLKAAN ve 6 - STEADY PEACE koşmayacak. Yarışın favorisi 5 - RADYOCU durumunda. Hemen arkasından 4 - ORVAR geliyor.

6.AYAK: 3 - VULCAN DU CLOS ve ekürisi 4 - AL MOUHANNAD favori konumunda. 1 - BUZKAYA, 8 - MENGÜBERT ve 2 - MOUHEEB ekürileri rakipleri .

istanbul-agf-tablosu-6-eylul-2

http://numanfromnowhere.blogspot.com.tr/ adresinden yabancı safkanlar için yorumları okuyabilirsiniz.

 

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.