2 Eylül 2015 Elazığ Yarışları Agf Oranları

2 Eylül 2015 tarihinde yapılacak olan Elazığ Yarışları için Agf Oranları

AGF TABLOSU NEDİR?

Altılı ganyan favorisinin kısaltılmışıdır. Burada verilen atlar TAHMİN değildir. Bu atlar TJK tarafından açıklanmış sürekli güncellenen bir listedir. Altılı kuponları yatırıldıkça buradaki oranlar değişebilir.

AGF TABLOSUNA GÖRE VERİLEN ATLAR TAHMİN DEĞİLDİR

AGF ORANLARI ÖĞLEN SAAT 12:00’DA AÇIKLANACAKTIR.

elazig-agf-tablosu

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sait döğen

Elazığ dan herkese bol kazançlı bir gün diliyorum altili ganyan yorumlarimiza başlıyoruz. Günün ilk ayağında son koşulunda esenpoyraz ile kilo kiloya koşan cayci the wind bu yarışa 10 kilo siklet avantajıyla giriyor ilk adımdır daha sonra elazığ da kazandıktan sonra rüyaya ve adana da koşup başarılı olamayan dipsomania tekrar bu piste geri dönüyor ikinci atim daha sonra sırasıyla son iki yarısını kazanan georgeofthejungl. İkincilikleriyle dikkat çeken ve usta jokeyiyle start alacak esenpoyraz. Targetlife yi de yazarsak bu ayağı geçeriz kanaatindeyim. Süpriz arayanlar metinbabayida kuponlari ilave edebilirler…….. günün ikinci ayağında boş kilo avantajıyla son kaya ve asya kaplanı ilk iki atim mesafeye yatkın eyupbaba ve cordoba dayanmakta fayda var kokmeninoglu bahabey ve rekabet i yazarsak bu ayağı rahat izleriz…….. üçüncü ayakta kupalı bir yarış ahir bölgesinde buyuk ahmet kazanır diye konuşuluyor rakipleri time feel kissofsteps concrete atastakus trendsetter süpriz arayanlar rodoplu yu yazarsak bu ayağında geçeriz……. dördüncü ayakta GOLDCANCE günün banyosu durumunda….. beşinci ayakta DOUBLESTEEL den beyaz bayrak bir yarış izleyeceğiz BANKO…… son ayak 1, 3, 8, 7 şeklinde dir herkese bol sañş lar

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x