29 EKİM 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

ankara altili tahminleri bombaci

Selamlar herkese 9 koşulu Ankara programın da her iki altılıya da tahminim olacak. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

Sponsorlu Bağlantılar

1.KOŞU: Tabi bazen bazı şeyler çok tuhaf yürüyor. Tuhaf yürümez ise (5) KAYIKÇI ayırır mı bence ayırır. Ancak koştuğu yarışlara bakarsanız her yarış üzerine koşacağına sanki her yarış geriye gidiyor. A3-Ş2-Ş4 ten sonra maiden yarışa sürdirek çıkıyor KARAGÜL diye bir safkana geçiliyor. Sonrasında KV8 koşuyor uzak fark yiyip dördüncü oluyor. Benim güvenimi tek olmak için kazanamadı ancak kalite mi kalite dileğen tek atabilir. Rakip gördüğüm ilk isim (1) ÇAKIR ALİ olacak. Bu iki safkan ile geçmeye çalışacağım. Eğer sizler daha da safkan sorarsanız  (7) OĞLUM EJDER ve (8) OSMAN DEDE de yarışın 3 yaş Arap yarışı olması sebebi ile yazılabilir.  

2.KOŞU: Bayan arkadaşların mücadelesinde hiç pilotlara bakmadan değerlendirme yapmak istediğimde (2) ZAPPA ilk safkanım oldu. Gelişen formu ile (5) AĞVA yı takibe almanızı tavsiye ederim ki bu yarışta ne yapacağı meçhul tabi ki. Onun için belirtiyorum sonucun ne olduğu onemli değil bu safkanın bu yarışını kaile almayın. Tabi ki kalite anlamında herkes (1) AUTUMN PEARL diyecektir. Bence de öyle ancak safkanın satış koşusu görmesi gözümden düşmesine sebep oldu. Ancak yine de bulunduracağım. Şimdi bunlar pilotlar göz önüne almadan yaptığım değerlendirmeler. Mine kusuruma bakmasın pilotlara bakınca da (3) BANDIERO ve (4) SLAYER SCREEM'i de eklemek durumundayım:)

3.KOŞU: Yarışta birçok psikolojik vaka var yani safkanlardan bahsediyorum. :) 2 yaşında ki safkanlar erken karakter edinmesi sebebi ile sanki kimlik problemi çekiyor gibi. Şaka bir tarafa hepsini beğeniyorum. (1) numaralı EREN EFENDİ sürekli formunu ilerleten safkanlar arasında son düzlüğe 4-5 boy avansla dönemez ise bence avlanır. Peki kim avlar derseniz emin olun hepsi avlar. (2) LADY TULPAR son yarışında ilk defa startta titizlik göstermedi ilk defa gelemedi :) demek ki safkana yaş ilerledikçe bir durulma geldi. :) 3 numaralı kulvarda titizlik gostermesede zıpkın gibi çıkan safkanlar içinde tost olmasını bekliyorum. Bence son düzlüğe gücü yetmeyecek. (4) numaralı HAS YAĞIZ bu yarışa son derece kendine güvenli ve atak çıkacak. İç kulvar avantajı ile bence EREN EFENDİ nin ilk rakibi olur ancak bir yarış daha seyredecegim. (3) numaralı RUMET uzak yediği safkana uzak fark attı. Hiç galop falan bakmaya gerek yok form gelişimi budur. Aslında 17 ganyanla iç kulvar üçüncülüğü ile geliyorum sinyali veren safkan Karataş a emanet edilince zaten geldi :). Ancak henüz tam oturmadı sürekli teşvik istiyor herkesin dilinden anlayamayacağı safkanı bir yarış daha bekleyeceğim. Tüm bunları toparladigimda bilmem ikna edici oldu mu :) ama inanın ikna etmek için yazmadım siz yine tutugunuz safkanları değerlendirin benden yana (1) numaralı EREN EFENDİ BANKOM DUR.

4.KOŞU: Bu yarışta form durumu gittikçe ilerleyen ve supriz hazırlığında olan safkanlar olsa da hiçbiri bence bir (1) GLOİN değil. Artık kabak gibi ortada ki bu safkan böyle iç bariyer de falan yer tutmayacak. Zaten tercihli kulvar tercihi de bunu gösteriyor. (2) GOOD HEARTED gibi sert tempoda yarışın liderliğini alacak olan safkanın dışında hemen ilk 600 den sonra ikinci liğe yaslanıp son düzlüğe de bu safkanın arkasında dönecek olan safkanın eğer aprantisi iyi idare edebilir ise gelmesi normal sonuç olur. Ben bu safkana ağır kiloda Selim bile binse tek atardım burada safkandan ziyade sevgili Gökçe kardeşime daha çok güvenmek durumundayım. Bakalim bu safkanın hakkını verip bu sınavdan başarı ile ayrilabilecek mi? Risklide olsa (1) numaralı GLOİN BANKOM dur. 

5.KOŞU: Aslında bundan önce ki iki yarışta da şartları zorlamamın sebebi bu ayaktı. Son yarışlarını hep beraber takip ettiğimiz (10) BABA MEMDUH burada uzak ara AGF çıkacağı gibi karışık görünen bir çok yarış olduğu için bence sığınılacak liman olacaktır.  Ben programa bakar bakmaz ise bu ayağı yıkmaya karar vermiştim. Rakiplerini tercih sebeplerine girersem sabahı edeceğim. Şablonumda olacaktır. 

6.KOŞU: Son dört yarışında da Uğur Polat ile mücadele edip -ki bu yarışlar iki tane G1 ve iki tane G2- iki birincilik ve iki ikincilikle ayrılan safkan dan herşey yolunda giderken U. Polat neden aforoz edilir anlamadım. Bu camiada ki tamamen duygusal olan bu hatır gönül işleri de bir acayip doğrusu. Defalarca buradaki bir çok rakibini geçmiş uzak yapmış olan (4) numaralı FLY BY ME alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm ilk iki isim (5) OĞLUM BERAT ve (14) VİCTORY IS OURS olup suprizi ise (11) ABBAS YOLCU ve (12) COOGER dan bekliyorum. 

7.KOŞU: Bizim sheva ile aramızda yaptığımız bir kılıç kalkan savaşında geçilene kadar tek atarım dedigim (8) UÇARER için yarış sonunda abi dediğin doğru Arap safkanlar bir defa form tuttuğu zaman kolay kolay güçten düşmüyor demişti. Şimdi safkanı gördüğüm zaman bu konuşma aklıma geldi. Peki o zaman  benim için bu tarife uyan bir safkan daha var oda (14) DENİZİM. Bir safkan daha var onuda COMMANDANTE hatırına yazıyorum çok sevdiği (12) SERHANTAY, bir safkan daha var onuda geçmişinin hatırına yazıyorum (4) CANKARDEŞLER. :) Nokta...!

8.KOŞU: Hatiarsanız son yarışında bombayı patlatmış (6) STORM GİRL ü devirmiştik. İstese burada ki tüm safkanlara deklare olabilir. Ancak ısrarla ikinci defa yarışın tek dişi safkanına deklare oluyor. Burada bir saygı duruşuna geçmek gerek diye düşünüyorum. İlk safkanımdır. Rakip gördüğüm isim ise (4) SAADIN GÜCÜ dür.

9.KOŞU: (2) EMİRGAN ve (3) GECENİN SESİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-1

2.AYAK: 2-5-1-3-4

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 10-7-5-3-4-9-2-6-11

6.AYAK: 4-5-14-11-12

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 TEK

2.AYAK: 10-7-5-3-4-9-2-6-11

3.AYAK: 4-5-14-11-12

4.AYAK: 8-14-12-4

5.AYAK: 6-4

6.AYAK: 2-3

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 TEK

2.AYAK: 1 TEK

3.AYAK: 10-7-5-3-4

4.AYAK: 4-5-14-11-12

5.AYAK: 9-14-12-4

6.AYAK: 6-4

7.AYAK: 2 TEK

Not: 7. Koşuda (8) UÇARER yerine yanlışlıkla (9)ULUER yazılmış. Hata düzeltildi (saat 12.17)

Bombaci

Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

43 Cevaplar

 1. Nezir2169 dedi ki:

  Bol şanslar dilerim Kardeşim

 2. sting dedi ki:

  Usta kalemine sağlık…
  Ancak frikya eklemek. Lazim diye düşünüyorum at İngiliz ati gibi olmuş dev bisey olmuş😄😄

 3. 06 cengo 06 dedi ki:

  Kardeşim eline gözüne sağlık bol şans herkese…

 4. Afyok0345 dedi ki:

  Bugün semend diyorum usta ama kurgum daha hazır degil ve cumhurbaşkanlığı kosusunun favorisi de Victory is ours olur usta herkese bol şans

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   En iç kulvardan start alıyor. SEMEND in en önemli özelliği ise önünde ki safkanın dışına dolanması. Dolayısı ile 3n iç kulvardan grubun en sonuna dolanması oldukça bir zaman kaybı olacak. Ya startla birlikte pilotu açılmayacak yarışı sonlarda takip edip dışarıdan yüklenecek ki bu çok zaman kaybı bu grupta yada iç. Kulvar bariyer dibinden takip edip yine en dışa alacak ki buda çok zaman kaybı. Bariyer dibinden avlamaya giderse ki hiç ihtimal vermiyorum. Bence şansı sıfır. Grup oldukça sert ve gerek yarış gerekse kulvarı bence oldukça dezavantajına ben bu yarışta şanslı görmüyorum. Ancak yine de tabi yazdığın gibi gelsin. Bol şanslar.

 5. 06 cengo 06 dedi ki:

  Bunlarda benim çalışıp çıkardığım altılılar…
  1.Altılı
  5-7
  1-2
  H
  1 Tek
  3-7-8-10
  1-4-5
  17.28 tl…

  2.Altılı
  1 Tek
  3-7-8-10
  1-2-4-5
  4-5-12-13-14
  4-6
  2 Tek
  9.60 tl herkese bol şans

 6. OZCLK dedi ki:

  GEçen hafta falez yorumundan güzel para kazandım bombacı emeğine sağlık bugünde benden sana tambora ve semend e dikkat etmeni istiyorum oyun yaparsan eklemeni işyeyim

 7. COMMANDANTE COMMANDANTE dedi ki:

  Bombacı abi bol şanslar bi aksilik olmazsa Serhantay içerde :)

 8. Afyok0345 dedi ki:

  Ankara 2.Altılı
  1.ayak:1-2-3-4-7
  2.ayak:Hepsi
  3.ayak: 7 PERFECT WARRİOR
  4.ayak: 9 ULUER
  5.ayak:3-4-6
  6.ayak:2-3-5
  Herkese bol şans

 9. Hakan dedi ki:

  Baba Memduh tek atmak istiyorum ama sizce geliri nedir??

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   Gelirini oldukça yüksek görüyorum.Formda tuttu bence atabilirsiniz. Ben ikramiye gittim. Turkiye nin oyunun da tek olacagi belliydi zaten. Ancak dediğim gibi mesela şimdi alt grup 3 yas araplara taktım ya kafayı önümüzde ki sene bunlar 4 yaş. :) sonra 4 ve yukarı :) falan bunlar hep beraber koşacak birbirini geçecek. Bu grupta aynı. Eğer BABAMEMDUH kötü koşarsa ve oyuncu burayı en fazla 2-3 safkanla geçerse harika birşey olur. Artık içinizden nasıl geçerse bol şanslar dilerim.

 10. crone crone dedi ki:

  ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
  iyi insanlar iyi atlara binip gitti.

  selamlar.. bolşanslar bombacı…

 11. Hakan dedi ki:

  Saolasın kararımı verdim altılıyı öyle kuracam herkese kısmet bize ismet olmasın :) bol şanslar

 12. Faruk35 dedi ki:

  Merhaba
  Herkese bol şanslar
  Tatvan incisi için ne dersiniz kimsede yok ve agf de arkalarda kalmış acaba bir problemim var

 13. Onbasi Onbasi dedi ki:

  Merhaba millet yardımcı bombacı Onbaşı olarak başta üstadım bombacı olmak herkese bol şanslar dilerim ankara 1. altılım
  1. ayak: 3,1,5,7,8
  2. ayak: 2
  3. ayak: 2
  4. ayak: 1,3,4,6
  5. ayak: 10,6
  6. ayak: 4,1,10,11
  *** 9,60 tl lik kupondur herkese bol şanslar dilerim

 14. Onbasi Onbasi dedi ki:

  Patron salıyorum zehiri 1. koşuda 3 nolu EMİRİN ATI hayvan hem KAIZBERT yavrusu üstelik adını EMİRİN ATI koymuşlar yazılmaz mı be abi bide koştuğu atlara bak alternatif kupon yapıp bu atı ayrıca tek de atacağım bilginize sunuyorum arz ederim BOMBACI

 15. admin dedi ki:

  3-5-7-8
  1-2-4
  1-2-3
  1-2-4
  10
  1-4-7-10-11

  Herkese bol şanslar

 16. crone crone dedi ki:

  2.1.8
  10//
  9.4.6.10.14.1-5
  10.11.9.4.8.5.14
  6.3.2
  3.2

  benim altılımda böyle…

 17. crone crone dedi ki:

  bombacı 3. ayakta 5.oglumberatı eklermisin..

 18. admin dedi ki:

  1-2-4-8 //
  H //
  1-4-10-11 //
  4-8-10-11 //
  6 //
  3 //

  2. altılı

 19. yusuf dedi ki:

  6 koşu sanzatu geliri var dikkat edin

 20. MEDYA dedi ki:

  Uçarer ve storm girl teklerim herkese bol şans.

 21. admin dedi ki:

  2. ayağı Diyarbakır da koştular galiba

 22. Onbasi Onbasi dedi ki:

  2. altılı kuponum da son ayak da ekürileri yazacağıma yanlışlıkla 7 yi yazmışım ne dersin bombacı bu işte varmıdır bi hayır
  http://hizliresim.com/MkmORa

 23. Onbasi Onbasi dedi ki:

  tamam son ayak 2 geldi 6 lı tuttu tutmasına ama ben bugün adana da dahil 40,80 tl lik kupon yaptım bu altılı 40 lira vermez ki :(( 10 lira bile vermez

 24. Hakan dedi ki:

  Anca bunu tuttururuz :)

 25. Emre dedi ki:

  Allah aşkına şu cumhuriyet koşusundaki FİRİKYA’YI gördünüzmü tuta tuta yakın ara 5.oluyo bi daha izleyin vallahi rahat kazanacağı koşuya gitmedi

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   İnan izlemedim emre . Bir daha izlerim gözüm sadece DENİZİMI takip etti. Çünkü artık çim sezonu kapanacak. Bu onun için final miydi değil miydi çok merak ediyorum. Kumda atı riske edip deklare ederler mi bilmiyorum. Ama sezonu kapattı ise çok güzel bir final yaptı.

Bir Cevap Yazın