5 TEMMUZ 2020 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese ilk altılının 13:30 da başlayacağı İstanbul tahminlerim şu şekilde

1.ayak: Mücadele edecek olan yedi şakanın dört tanesi ilk koşularını kazandı. Esasen genel düşüncem safkanların birbirine bariz üstünlüğünü düşünmediğim gibi ayırmaya çalışmanın da büyük risk olduğunu düşünüyorum. Anlaşılacağı üzere ben ayıracağım. Yedi safkan içinde en çok beğendiğim iki safkan iki dişi. Zaten böyle bir düşünce tarzı başlı başına risk. Koşmuş olduğu ilk yarışında neredeyse el oynatmadan çok rahat kazanan (6) OLSAR a neden Mehmet Kaya binmedi anlamak zor. Bana kalırsa rakiplerinden bir eksiği yok ilk safkanım olacak. Yine koştuğu ilk yarışında sürekli olarak üzerine koyması muhtemel (7) SAMSUN ikinci şans vereceğim isim olacak. Yarışın süratli geçeceği mücadele de sonradan yapacağı ataklar ile etkili olması muhtemel (5) OĞLUM BATUHAN bu isimlere rakip düşündüğüm isim olup (1) numaralı OĞLUM FATİH son şans vereceğim isim olacak.

2.ayak: Koştuğu ilk yarışta pilotunun safkanı çok fazla rahat bıraktığına inanıyorum. Yavaş tempoda geçen ilk yarışında üzerine koyma potansiyelini oldukça fazla gördüm. Açıkçası kalabalık yarış olsa da son düzlükte trafik sorunu yaşamadığı taktirde rakiplerine üstünlüğünü kabul ettirecektir diye düşünüyorum. Riskli de olsa (8) JAPS BOMB BANKOM olacak.

3.ayak: Yaşı ilerlemiş olsa da son yarışında toparlanma sinyali verdi. Rakiplerinin de form durumlarına baktığım zaman yarış içinde etkili olacaktır diye düşünüyorum (4) IMPULSIVE ilk safkanım. Ara sonrası ilk yarışında yakın ara üçüncü olan (6) KAYI BEYİ rakip düşündüğüm isimdir.

4.ayak: ilk dört ayakta az atla işi bitirmeye çalışacağım. Son yarışında güçlü rakibine boyun eğen (6) ULAN BATOR muhtemelen kazanacaktır. Safkan BANKOM

5.ayak: Tercihim HEPSİ olacak

6.ayak: Yine sürpriz arayacağım ve hepsi. herkese bol şanslar.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-7-5-1

2.ayak: 8 tek

3.ayak: 4-6

4.ayak: 6 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

tutar: 84 TL

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
admin

Bol şanslar Bombacı

sivaslı

1.Ayak
1 – AMBUSHER
2 – ARAGONA
4 – ÇAKIRIN KIZI
5 – GYPSY GIRL
6 – PERSIAN ROSE
7 – QUEEN LILY
8 – SELEN KIZIM
10 – THE LAST SQUAD
2.Ayak
10 – NESLİNAZ
3.Ayak
4 – RAMPAGE
4.Ayak
6 – SECRET LOVER
5.Ayak
1 – ATEŞBİBİ
7 – TAÇSER
8 – ULUBAŞ
12 – GÖKÇE HATUN
6.Ayak
2 – BIANCA CAPELLO
6 – FANTASTIC ANGEL
7 – FINAL BATTLE
12 – NEXIA
14 – VIA VENETO

Blush Grey

hocam 2 eküri atın var 1 de öndeki ata asilim demiyor..Tamam kurmaca ama bu kadar da yapmayın gözümüzün içine soka soka ..mantık ve akıl oyunu olan altılıyı bul karayı al parayı ya dönüyor..yazık

sivaslı

BOL SANS USDAT