25.02.2020 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RISING)

1.AYAK: Startla birlikte koşuya tempo verecek safkanlar 3-BORDO MAVİ ve 4-VICTOR WOLLES’a Professor dışında öne hamle yapacak ya da pres yapacak fazla safkan pek yok gibi. Bu iki safkan virajı da önde dönerler diye düşünüyorum. Sonlarda 9-JAMES ve 7-PURO birincilik mücadelesine katılacak diğer safkanlar.

2.AYAK: İlk koşularında sanki jokeyini biraz uğraştıran bir görüntü içindeydi. Son koşusunda daha derli toplu gördüğüm ve daha uygun mesafede koşacak olan 9-WANWISA zamanında yürürse kazanmasını beklediğim isim.

3.AYAK: Virajdan sonra yüklenmesini beklediğim 2-TAŞERON ilk şanslı isim. Koşuya tempo verecek olan 7-GÜNPINAR bu tarz safkanlara iyi binen pilotuyla rakibidir. 5-SUKAYA ve 8-SİLVERTAY diğer şanslı isimler.

4.AYAK: Bu koşudaki safkanların jokey deklareleri beni şaşırttı açıkcası.Daha önce bir çok kez tercihlediği ve 5 kez koşu kazandığı (ki bunlardan sonuncusu Grup koşu) 3-FIRE OF WORLD’e Karataş deklare olmamış. Kazandığı koşuyu protesto ile kaybeden 1-CONTENDER’in ilgililerinin ağzı yanmış olacak ki bu defa Karataş’la start alacaklar. Oldum olası önde tempo yapan safkanlara Karataş bindiği zaman hep şüpheyle yaklaşmışımdır. Kaldı ki bu koşuda 5-BARİKAT’la önde sıkı bir çekişme yaşayacaklarını düşünüyorum. Adalı ekürisinin 4-GRAND AQUILA iyi bir safkan ve sürekli aşama kaydediyor.2-DELİ TAHİR de mesafeye uyum sağlarsa iyi bir sprinter.  Bugüne kadar olan performanslara baktığımızda ya 3-FIRE OF WORLD tek  ya da bu beş isme yer vermek gerekiyor. Ben saydığım sebeplerden dolayı beş ismi birlikte yazıyorum.

5.AYAK: Beceriklihan,Mandelino,Otantik,Baba Cuve gibi önde gitmeyi seven safkanların koşunun temposunu oldukça yükselteceği aşikar. Kaçaklardan biri kazanacaksa hızın yanında dayanıklılık faktörü de devreye girecek. Bu biraz da o günkü durumlarına bağlı.Hızlı gidecek koşuda hemen ön grubun arkasında yer alacak 5-PALAWAN’nın sonlarda yüklenecek Shutka’nın ataklarına karşılık vererek kazanmasını bekliyorum. 6-SHUTKA Müslüm Çelik faktörü ile ön grubun döküldüğü anlarda ortaya çıkabilir.

6.AYAK: 9-OLINDA’nın ilk koşusunda son 300 de altıncı durumdayken yaklaşık son 100 metrede jokeyinin teşviklerine cevap vererek bir anda vites değiştirmesini çok beğendim.Gelişen nefesi ile başta yazıyorum. 2-BE HAPY ,6-LADY PIA ,4-GOLD FLOOD ve 10-PINKY PIE de şans bulabilecek safkanlar.

 

ALTILIM:

1.AYAK: 3,4,9,7

2.AYAK: 9

3.AYAK: 2,7,5,8

4.AYAK: 3,1,5,4,2

5.AYAK: 5/6

6.AYAK: 9,2,6,4,10

Herkese bol şanslar diliyorum.

78 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Sivasli

Bol şanslar rising .

admin

Bol şanslar Rising

Adalim

Bol sanslar .uzun zaman sonra bi sablonda ben yapayim dedim
3
4.6.8.9.10
7.8.9
4
1.2.5..8.9
1.2.3.6.9.10.11
Herkese bol sanslar

erol Namlı

bol şanslar sitenin tüm yorumcularına bir tahminde ben yapayım bursa. BİRİNCİ AYAK. 10.3.İKİNCİ AYAK. 9.2.4.5.8. ÜÇÜNCÜ AYAK. 2.5.9. DÖRDÜNCÜ AYAK 1.2.5.6. SON AYAK. KARATAŞA PEK GÜVENMEM AMA 9.TEK ATIYORUM. EĞER TEKİ BULABİLİRSEM BAŞKA AYAKLARDA SON AYAĞA MUTLAKA 4.GOLDFLOOD.MUTLAKA OLACAK. BELKİ TABELA AYAĞI 5.PALARVAN OLABİLİR BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

cetinyufka17

Adana altılım
4.3.7.9.
8…9
5…..
3….1
3.6.1.5.8
9…2.3.4.6.10.
Başta admin olmak üzere tüm Site
Arkadaşlarıma başarılar dilerim
Şans yanımızda olsun

derince

Adana

Plaselerin favorilerin kim olacağı tam belli değil..
Ancak şahsen bazı isimlerin yine çok geride gösterileceği bir bülten gibi duruyor..
Bazi favorilerden ziyade, plaselerin daha şanslı olduğu bir bülten görüyorum şahsen .
Bazı ayaklarda plaselerinde daha dışına çıkarsa ikramiye cezbedebilir..bu nedenle cazip bir tekle besliye kacmayi düşünüyorum.
Bol şans.

Buca06

ADANA KUPONUM:
Bol şans dileklerimle admin, RISING ve tüm tahmincileri selamlıyorum. Adana altılısı zor ve cazip ikramiyeye yürüyebilecek gibi geliyor.
* BORDO MAVİ ile VICTOR WOLLES şanslı olup, eküri koşan PURO ve uzun arası olsa da THE PUNISHER yazdığım isimler oldu.
* BÜYÜKHAN KIZI’nın kazanmasını bekliyorum, aksilik olursa yazdığım diğer isimler iddialı olacaktır.
* Sevgili RISING’in de dikkat çektiği gibi GÜNPINAR’ın startla birlikte önde tempoyu verebilecek yapısıyla mesafece avansı aldıktan sonra koşuyu beyaz bayrak ayna yaparak kazanacağını düşünüyorum.
* BARİKAT kazanabilir, rakip ise ekürisi ile koşacak FIRE OF WORLD olacaktır.
* Tabelada BECERİKLİHAN kazanamazsa yarışta her atın şansı olabilir, beş at yazdım.
* Son ayak maiden bir koşu, ilk koşusunda ne oluyor? ben kimim? neredeyim? der gibi koşarak şaşkın vaziyetinden yarışın son metrelerinde kurtulan, geçte olsa yarıştığının farkına varan ve güzel bir son 100 metre sprinti ile dördüncü olan OLINDA kazanır.

1. AYAK: 3-4-7-10

2. AYAK: 2-4-8-9-10

3. AYAK: 7 *** GÜNPINAR

4. AYAK: 1-3-4-5

5. AYAK: 1-2-3-5-6-9

6. AYAK: 9 *** OLINDA

Sağlık ve bol şans diliyorum…

Biratakan1907

Bol şanslar Rising , umarım başarılı bir tahmin olur.
admin Kocaeli sayfasını yarın mı açacaksınız ?
slmlar

admin

Açıyorum birazdan, tahmin varsa sizi misafir edelim sayfaya.

Biratakan1907

2 ayak kaldı tereddüt ettiğim , birazdan gönderirim.

admin

Tamam, bekliyorum.

Mustafa 1324

Rısıng bol şana olsun sevgili avcı admin tüm site sakinleri hepimizede bol şans olsun haftaya güzel başladık devamı gelir inşallah
1 ayak. Geçen yarışında da yazmıştım bordo mavi iyi durumda kazanmasını bekliyorum diye gene kazanmasını bekliyorum ama bu sefer rakiplerini yazacağım 4.5.6.7.8.9 birini yazınca diğeride rakip olurmu diye yazmaya doyum olmuyor
3.4.5.6.7.8.9
2 ayak. 9 wanısa gerek galopları ile gerek formu ile ben yarışı kazanacağını düşünüyorum 9 tek
3 ayak. 2 Taşeron başta dursun 5 sukaya ekürilerden 3 atılgan kuruş aradan dönüp nefes tamamlayan 6 cankeşanlı 8 silvertay
2.5.6.8
4 ayak. 1 ve 3 numara arasında bi yarış olacak diye düşünüyorum

5 ayak. 9 rex önde gördüğüm safkan 2 doctor 3 mandolin 5 palawan 6 shutka 1 beceriklihan
9.2.3.5.6.1
6 ayak. Bu ayakta gardaşım muatafadan destek istedim bana attı msj aynen yazıyorum önceki koşusunda kendi kedine tampon yapıp etkilenen by hapy dil bağının yaraması ile fena koşmamıştı by hapy 54 pinyk 58 kilo idi bugün kilolar denk artı o gğn pinyk dili ile oynuyordu bugün pinyk ninde dilini bağlamışlar geçen yatışta ahmet şn bşndiği atı rahat geçerdi aksilik yaşamasa idi haZır favoride çıkmaz böyle yakaladın yakaladın olmazsa bir sonrakş yarış favori çıkar zaten dedi bende gardaşımı dinleyerek 10 tek atıyorum 10 tekkkk

admin

Eksik geldi, ayrı bir yorum daha gönder istersen

admin

Bol şanslar

Mustafa 1324

Teşşükürler hepimize bol şans olsun

Biratakan1907

Bol şanslar Mustafa kardeşim , Bursa için de ayrıca tebrikler . Devamlı olur inşallah
(4.ayak FIRE OF WORLD uzunu buldu , bence bu isimlere geçilmez.Karataş 1’e binmeyi tercih ediyorsa yanlış yapmış.)
selamlar

Mustafa 1324

Teşekkürler biratakan aynı düşüncedeyim

Ozcan bek

Günaydın mustafa dostum hayırlı olsun devam gelsin inşallah ben kaçırdım göremedim şablonu

Mustafa 1324

Ozcan saol dostum dün buraya giremedim atma şansımda yoktu

Mustafa 1324

Hiç beklemediğim yerden gitmek üzüyor böyle bi koşuda bi at bu kadar rahat bırakılırmı bşde ekürili koşuyotsun ekürin ne işe yarar

AVCI

RISING kardeşim bol şanslar

Mustafa1324 gardaşim öncelikle bol şanslar 2 ayakta sen 9 tek tutuyon bende 10’u tek tutuyom son ayak bende DB takısını gördükten sonra 10 dedim ama 9 hafife almamak lazım sanki bende ikiside olucak

Adana

1.ayak…3.4.7.9.10
2.ayak…10 tek
3.ayak…2.7.8
4.ayak…3 tek orjini uzunada yatkın bence
5.ayak…1.2.3.5.6.7
6.ayak…9.10

Bol şanslar

Mustafa 1324

Avcı bol şans gardaş beninkisi sadece ön görü en güzeli hissiyat biliyorsun hissettiğin gibi gelsin

Aliboyla

Herkese günaydın bol şans rısıng ?

Biratakan1907

Merhaba arkadaşlar,
Her zaman olduğu gibi Adana programında bol şanslar dileyerek düşüncelerimi sizlerle paylaşıyorum.

1.Ayak Kronik tabelacı 4 VICTOR VOLVES benim kuponumda olmayacak. Hem son yarışında ata eziyet çektiren Fatih Rüstem Bebek o kadar dövdü ki 1 ayda zor toparlanır,her yarışında tabelada ama sonlarda çok zorlanıyor (bende bu tür safkanları pek sevemiyorum) hem de 3 BORDO MAVİ onu epey sıkıştıracak, sonlarda diri kalmayacağını düşünüyorum. Elbette üzerinde Özcan var ,akıllı bineceği kesin ama dediğim gibi ben bugün için tutmuyorum. Aslında banko yazacaktım sonradan vazgeçtim , son yarışına aldanmayın kısa geldi , sonlarda çok gerilerden gelmeye kalkmazsa 9 JAMES’in yarışı kazanacağını düşünüyorum ama dolu dolu güven duyamadığım için yanına 3 isim ekliyorum. Birincisi mesafede iyi yarışları olan , son yarışında da hafif de olsa kıpırdayan 6 STAR SCREAM , ikincisi kilosu aldatmasın , Urfa’ya neden götürüldüğüne bir türlü anlam veremediğim mesafenin iyi atlarından 2 LORD OF TIME ters bir yarış çıkarıp çok kuponu yırttırabilir. Son yarışındaki diri görünümü ile 3 BORDO MAVİ de yazacağım son isim.
2.ayak Üzerindekine rağmen iyi at olacağı kesin 8 SULTANIM ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Tek yazabilirdim ancak özellikle 2 isim yüzünden yazmadım. İlk isim 2 BÜYÜKHAN KIZI . Kesinlikle çok iyi koşacağını , yakın takip edeceği yarışın 400 lerinde gaza basıp fotoya ulaşmaya çalışacağını düşünüyorum. Bu potansiyel var mı ? bence var. Diğer isim ise Ali Kaçmaz’ın bineceği sonlarda sert gelebilen 9 WANWISA. Ben altılımı bu 3 isimle geçeceğim ama 4 ve 10 eklerseniz bu ayak kapanmış olur.
3.ayak 5 SU KAYA ilk düşündüğüm isim , ufak bütçeli kuponlarda tek yazılabilir.Sonrasında 1-3-9 eküriler , 8 SİLVERTAY , 7 GÜNPINAR . Ben yazmıyorum ama isteyen 2 TAŞERON ekleyebilir.
4.ayak Daha sınıf atlarla yarışan , uzayan mesafe lehine , (Contender kendi tercihi ise) Karataş’ı üzecek diğer 6 safkandan daha kaliteli olduğunu düşündüğüm 3 FIRE OF WORLD benim en sağlam banko adayım , bence bu rakiplerini rahat geçer.
5.ayak Ters yarış ,çok ihtimalli ama ben bu ayağı 3 atla geçiyorum ; 6 SHUTKA , 2 DOCTOR HOUSE , 5 PALAWAN . Beceriklihan ve Baba Cuvee’nin yarışta olması aleyhine olsa da 3 MANDALINO daha sonra düşünülebilir.
6.ayak Mustafa kardeşimizin yazdıklarına istinaden tek bırakalım, şansını kırmayalım. Düşündüğümüz isimleri de sıralayalım ; 9 OLINDA tam Karataş stiline uygun , sonlarda ivme kazanıyor , 2 BE HAPPY idman pistinde zımba gibi gördüm ,3 GO WING ayağına çabuk,süratli bir tay , Sadonun bindiği 4 GOLD FLOOD 1200 Ü 1.16 larda koşmayı başarabilmiş idmanda da iyiydi yazılmalı , 6 ay aradan sonra koştuğu yarışı tatminkar 6 LADY PIA , idman pistinde beğendiğim 7 LITANA ve 1 ZARA GIRL . Geriye de çok bir şey kalmadı ama yazacaklarımızı yazalım :)

Bugün 2 şablon çıkardım , bir de böyle deneyelim bakalım şanssızlığımızı kırabilecek miyiz ?
Tüm arkadaşlarıma tekrardan bol şanslar diliyorum.

ŞABLON 1 (10,08 TL)

9,6,2
8,2,9
5,3,8,7
3 FIRE OF WORLD
6,2,5,3
10 PINKY PIE

ŞABLON 2 (26,88 TL)

9,6,2,3
8,2,9,4
5 SUKAYA
3 FIRE OF WORLD
6,2,5
10,9,2,3,4,6,7,1

Legrunt

Bol şanslar Rising:))

Legrunt

Adana oyunum;

Bahis sayısı 180
Tutar 12.60 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
3 – BORDO MAVİ
4 – VICTOR WOLLES
6 – STAR SCREAM
8 – TAŞKESEN
9 – JAMES
2.Ayak
8 – SULTANIM
9 – WANWISA
3.Ayak
2 – TAŞERON
5 – SUKAYA
7 – GÜNPINAR
4.Ayak
3 – FIRE OF WORLD
5.Ayak
1 – BECERİKLİHAN
2 – DOCTOR HOUSE
3 – MANDELİNO
5 – PALAWAN
6 – SHUTKA
7 – BABA CUVEE
6.Ayak
3 – GO WING

Şansınız bol olsun

erol Namlı

akşam adana bültenine bursa demişim özür dilerim. KUPONUMU GÜNCELLİYORUM. BİRİNCİ AYAK 2.3.4.10.9. İKİNCİ AYAK 9.TEK. ÜÇÜNCÜ AYAK 2.5.6. DÖRDÜNCÜ AYAK. 3.4. BEŞİNCİ AYAK. 1.5.6. Son ayak 2.4.9.10.adana kuponum güncellenmiştir bu karışıklıktan dolayı çok özür diliyorum. YATIRDIĞIM KUPON BUDUR. BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

demirfaruk

ADANA
4.10.3.2.7
8.9.10
5
1
7.6.5.3.1.2
3.2.9.10….BOL SANS

Gümbürgümbür

9,7,4,3,1
10,9,8,4
5,2,6
3
6,5,1
10,3,5

Herkese bol şanşlar.

Onur

Basta admin ve diger emeği geçen dostane düşüncelerini bilgilerini paylasan tüm bankotahminler ailesine sonsuz teşekkürler ve bolca da şans diliyorum.

derince

Adana beşli

8-9-10-4-6-7
Uyumlu pilotu ile taşeron bankom
Denk grupta 12345 ayirmiyorum.
156

Son ayak Günün en zor ayağı
2345679-10

hakan19077

selam derince ilk ayak favorin kim

derince

Hakan aslına bakarsanız. İlk ayak ta son ayak kadar zorlu geldi bana ancak favorim. James.
Belki de James tek altılı atarım ufak bütçeli…
Bol şans

OGEMi

Kral sen guzel bi ikramiye icin surpriz beklerken, ben altilida 10 tek bekliyorum….sana simdiden tebrikler:)

derince

Kaptanim bende tek atsam onu atardım..doğru tercih yapmışsın..ancak çok büyük esekte gelebilir çıkamadım ben bu ayaktan..

DARK SİDE OF THE MOON

ADANA ALTILI
1.AYAK 3.4.8.6.2.10.9
2AYAK 8.2.4.10.9
3AYAK 5. (yeni sahiplerinde sınıf atlayan SUKAYA)
4AYAK 1. (Karataş ın bildiği vardır CONTENDER)
5AYAK 1.6.3.5.2.4
6ATAK 10.3.9.2.4
Herkese bol şanslar
kupon tutarı 61.25₺