20 NİSAN 2021 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

3.KOŞU: İzmirde koştuğu koşularda formunu ortaya koyan 7-COLDGRAY favorim. 5-THE LAST LION rakibi olacaktır. 3-AKINCI ve 4-PALAWAN diğer şans verdiğim isimler. 8-PERICLES sürpriz isim.

4.KOŞU: Valencia’nın kardeşi 2-PÜR DİKKAT aradan sonra Adana’da bir koşu gördü.O koşuda viraj dönülürken rahat gözükmesine rağmen son 300 civarında kapanıp dışarı çıkmaya çalışırken zaman kaybeden safkan bu kez gelişen nefesi ile kazanmaya yakın olup bankomdur.

5.KOŞU: Kaizbert temsilcisi 3-GELİNBAŞI Ahmet Çelik tercihi ile favori. İlk kez koşacak olmasına rağmen güçlü kan hattı ile 5-MİRAYKIZ rakibi olacaktır. 6-RİZİKO  ve 2-BALIKGÖZÜLÜM diğer şanslı isimler.

6.KOŞU: 5-YAVUZUM uygun grupta kazanmasını beklediğim isimdir. Eksik koşması durumunda son koşularında formda görünen 3-ÇEÇEN KIZI devreye girecektir.

7.KOŞU: Oğlum Serkan’ın tam kardeşi 1-BENİM GÜLÜM gruptan daha farklı isim olup favorim olacak.  4-GÖKÇEBAYIR ve 2-HAZİNEM rakip olarak gördüğüm isimler.

8.KOŞU:  Son ayakta HEPSİ diyerek cazip bir ismin kazanmasını bekleyeceğim.

 

1.AYAK: 7,5,3,4,8

2.AYAK: 2

3.AYAK: 3,5,6,2

4.AYAK: 5 /3

5.AYAK: 1,4,2

6.AYAK: HEPSİ

66 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Havasi

bol şanslar rising

Ankara

5.6.7
2.3
2.3.4.5
5.2.3.6
1.4
3

Bol şanslar
14.-TL

erol5225

BOL ŞANSLAR RISING. ANKARA BİRİNCİ AYAK. 1 TEK. İKİNCİ AYAK. 1 2.5.8. ÜÇÜNCÜ AYAK. 2.6.3. DÖRDÜNCÜ AYAK. HEPSİ. BEŞİNCİ AYAK 1.5. HEPSİ. TÜM SİTE YORUMCULARINA BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

BUCA 06

Selamlar RISING, adminim. Bol şanslar…

KENDİMCE ANKARA KUPONUM:

1.AYAK: 1-5-4-7-3-2-8-6

2.AYAK: 2 *** PÜR DİKKAT

3.AYAK: 5 *** MİRAYKIZ

4.AYAK: 5-6-2-4-1-7-3

5.AYAK: 3 // (4/5)-2-1

6.AYAK: 9 *** OĞLUM YUSUF

Mine

Rising Son ayak cazip bir ismin kazanmasını bekliyorum yazdığını okuyunca tam oglum yusuf yazacaktimki benden önce cazip ismi yapistirmissin bile :) ganyan olması dileğiyle

BUCA 06

:)) teşekkürler, bol şans size de…

Mine

Yooo gayette rising demek istedim :))ankara başlık lı yorum sizin degilmi .son ayak hepsi diyerek cazip bir ismin kazanmasi ni bekliyorum yazdinizya :) bende size itafen cazip bir at yazacaktim ama sağolsun buca benden önce vermiş cazip atı :) ( bende o atı verecektim)

Mustafa 1324

Bol şans benimde radarıma takılan bi isim ben o kadar cesaretli davranamam açıkcası ama o isim’min özellikle yazılması tarafındayım.

Faruk52

Mustafa bey, daha önceki yorumlarına dayanarak son ayakta 3- Aldeniz’i tek atıyorum? ne dersiniz?

Mustafa 1324

Sevgili rısıng radar demeyeyim pek takip edemiyorum ama bi kaç isim dün ve bugün kulağıma çalındı o isimleri yazayım.
Palawan-hakimşah
Pürdikkat
Riziko: bu isim günsallar gibi bi ismin anne kardeşi kaba kumu etkili koşar dediler ve hışman’ın bindiği tay hazır durumda imiş.
Gökçebayır: daha hazır durumda ben tek atıcam riskli sebebi çok fazla idman yapmıyor ekibinden öğrendiğim ama ekürisi iyi durumda onunda kazanması için en dıştan dolanıp gelmesi gerek yada ön tarafta tempo yapması gerek atların arasında korkuyor aralarına girmez ise benim kazanırım acayip bi gücü var atın heleki sorunu çözülüp 4 yada 5 lide çok can yakar
Nyah serilik yapıp bir solukta bitirebilir. Yavuzum için bir şey söylemeye gerek yok agf’si ortada zaten ama bi isim var idmanları çok iyiki çok beğenildi idmanları kazanır diyemem ama kazanırsa tam bi süpriz olur ki o isim raptune.
Ben bu isimlerle bi oyun yapıp pusu’ya yatıcam.
Bunlar bi kaç dost ile yaptığım istişareler şu bi gerçek’ki şans faktörü çok önemli dün golden glıtter padok’ta bizim mustafa gezdirdi. Atlar saha’ya çıktı mustafa msj attı 3/4.2sıralı al dedi
Kendisi’de öyle aldı bende niye kendi atına almadın dedim son idmanda aprantiyi attı üstünden saha’da 3 tam tur attı zor yakaladık ayağınıda vurdu anca 2.3 olur dedi kazanamaz acı yapar dedi ama at yarışı kazandı bizim çifteler ikililer çöp oldu kızsammı sevinsemmi arada kaldım işte şans faktörü at çıktı kazandı bizimde bugün yarışçılık şansı yanımızda olur inşallah.

temmuz_06

Ikili yaptilar😊

metin

Emeğine sağlık Bolşanslar rising

demirfaruk

RISING KARDESIM BOL SANS,EMEGINE SAGLIK
8.7.5
5.2.1.3.4.6.8
2.3.5.6.8
5.4.1
4.
8.3

derince

– Coldgray bankom

-hepsi

-3256178

–43125

–benim gülüm bankom

–2341

metin

Emeğine sağlık Bolşanslar derince

mk1755

Neden giriş yapmakta sorun yaşıyorum

bakirkoylu00

Herkesin şansi bahti bol olsun…
TJK Bilet Detayı https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/2194e254.png

ihatar

Bol şanslar dilerim Dostum Rising.

Ankara yi bir gün patlatacaklar ama ne Zaman? Sanki çim koşulların çok olduğu bir yarış günü gibi ama…

ihatar

Maiden de Akça Tay diyorum.

SANAL

1.AYAK

Handikap 17 yarışta Puanları 46-88 olan 4+ yaşlı Safkan İngiliz atlarına mahsusken burada 70-82 puanlı atlar yarışacaklar. Bu demektir ki Handikaplar ve kilolar çok denk mantıken de her sonuç normaldir. Bir enteresanlıkta yarışın gidişatında. Yarışı hızlandırıp kaçacak bir isim yok ve rölanti tempoda bir yarış izleyeceğiz.Son performans ve çalışmalarına bakıp bir sıralama yapıyorum.

2.AYAK

Puanları 1-60 arası olan 3 yaşlı İngiliz taylarına ait Handikap 15 çim yarışa 30-53 puanı olanlar katılıyor. Handikap puan farkları doğal olarak kilolara yansıtılmış. Kilo farkları 7,5 kiloya kadar varmaktadır. Bu da gösteriyor ki çoğu maiden veya yeni çıkmış tayların yarış karakterleri daha tam olarak oturmamış. Yarışın hızlı gideceği muhtemeldir. Bu yarışta size bir taydan bahsetmeden geçemeyeceğim. 2-PÜR DİKKAT çok iyi bir pedigriden geliyor. İlk yarışını Ankara’da çimde Şartlı 1 de kazanmıştı. Nedense ikinci yarışında tayı kuma koştular ve iyi koşamadı. Tay yerinde saydı. Sanırım ki bir sorun da yaşadı. Ne hikmetse tayı Adana’ya götürüp Handikap 16 ya koştular. Şimdi, sanırım hatalarını fark ettiler tayı Handikap 15 yarışa kaydedip Ahmet Çelik idaresine verdiler.
Dozaj P: 5-5-8-0-0 (18)
DI: 3,50 | CD: 0,83
Bu değerlerde de görüleceği gibi 1600 metreye kadar mesafe tam mesafesi, sonda diri kalıp yarışı bırakmıyor. Bu ismi bu kadar yazıp banko yazmamamın sebebi bir sorunu olup olmadığını bu yarışını da görmek istememdendir.

3.AYAK

3 Yaşlı Arap taylarının maiden /D yarışında üç ayrı şehirde MİRAYKIZ hariç , diğerleri Şartlı 1 yarışta bir kez koşmuşlar. Bir yarışlarına bakıp bir yorum yapmak çok kolay olmayacak. Geçen yarıştaki gibi koşarsa 6-RİZİKO startla beraber kaçmaya başlayacak. Gördüğüm kadarıyla daha hazır değil. Bursa’da yarış gösterilen KAIZBERT yavrusu 3- GELİNBAŞI’ na Ahmet Çelik biniyor. Ben pek ışık görmedim. Beşir Kaya ekürisi iki tayla yarışa katılıyor. Çim yarışında çok iyi sprint atan 2-BALIK GÖZLÜM’e apranti bindirilmesine bir anlam veremediğim için bu ayakta bu ismin de kazanmasını beklemiyorum. O halde; Bursa’da D.Sav idaresinde düzenli çalışan ve iyi çalışmalarını Ankara’da sürdüren , son iki galobunu aynı tempoda yapan iyi bir kan hattından gelen, Taniyit ekürisinin bu tayını BANKO yazıyorum.

4.AYAK

Şartlı 3 yarışta da enteresan bir şekilde grup çok denk. Normalde yüksek handikaplı taylar olsaydı yazıp geçecektim. Birbirleriyle sadece iki isim yarışmış. Bir kıyaslama yapma imkanı yok. Koştukları yarışlarda yarışı önde kabul etmişler bu da yarışın çok hızlı geçeceğini gösteriyor.

5.AYAK

Kısa mesafeli bu yarışta çok büyük ihtimalle ağır kilolu 1- BENİM GÜLÜM yarışı forse edecektir. Ancak bilhassa eküriler çok sert gelecekler.
Handikap 15 yarışta denk isimleri yazıp geçiyorum.

6-AYAK

Startla beraber kaçacak olan 1- ŞENKARDEŞ bitirebilir. 3- ALDENİZ ve 2- GÜLDÜRENKIZ rakiptirler. Hafif kilolulardan bir ihtimal sürpriz gelebilir.

1.AYAK: 5,7,3,2,8
2.AYAK: 2,3,1,5
3.AYAK: 5
4.AYAK: 5,3,1,2,7,4
5.AYAK: 1,4,3,2
6.AYAK: 3,1,2,8,6

admin

Bu tahmin farklı sitelerde de var, açıklama yapar mısınız?

Mine

H
2.7.8
1.3.4.5.6
5
1
9
Birde kafayı hepsi dediğim için agf si gelir diye :)

5
8.2.7
5.6.1.3.4
5
1
9.2.3.4.8.1

umut35
bakirkoylu00

Mustafa mustafaaaaa….süper kahraman gibisin son dk yorumlarini degerlendirdim tebrikler:)))

Mustafa 1324

Faydamız olursa ne mutlu hepimize

Fatih1717

Mustafa Kardeşim emeğine sağlık çok tşkr yorumların için allah şifalar versin bir an önce umarım atlatırsın tekrardan geçmiş olsun

Mustafa 1324

Çok teşekkürler daha’da iyi olucam inşallah gün geçtikçe pis bi hastalık.

cincinatikid
atsever

Hakimsah palawan ikilisi için teşekkürler Mustafa

temmuz_06

Tüm dostlara bol şans..

bakirkoylu00

Şimdi şoyle bir durum fark etdim…
Tabi bunu 1000 lerce kişide farketmişdir benim bi özelligim yok burada:))
Sayin sanalin yorumlarini başka bir sitede gordum aynisi kopyalanmiş ve bu sitedede yorum yapan sayin adil beyin yorumu olarak gozukuyor(soyadda ayni)

Ben boyle farkettim ilginç..biraz uzun oldu ama yanliş bişey yazdiysam şimdiden kusura bakilmasin:))

Mustafa 1324

Böyle şeylere pek takılma sonuç’ta halka açık burası emin ol bu oyunu oyunayan çoğu kişi burayı takip edip oyun yapıyor hatta biraz daha ileriye gideyim paralı siteler bile her zaman yarım saat kala oyun dağıtır her yere onlar bile buradan faydalanıp milleti kandırıyor sonra yatak’ tan değil saha’dan diye de ortalıkta geziniyorlar. Yapıcak bişey yok bu işin cilvesi.

bakirkoylu00

Yok takilmiyorum sadece dikkatimi cekdi çogu kişininde dikkatini çekmiş zaten..sonuçta herkes ozgurdur kimseye kimsenin bişey demeye hakki olamaz zaten ..dedigim gibi yanliş bişey yazdiysam özur dilemesinide biliriz..herkese bol şans:))

bakirkoylu00

Mustafa beye slmlar…gerisi kismet artik:)
TJK Bilet Detayı https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/41ca0404.png

Mustafa 1324

Bu tamamı ile senin kısmetin’e gerisi’de istediğin gibi gelsin.

Mine