18 NİSAN 2021 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (RISING)

1.KOŞU: Geçen yarışında baştan aldığı liderliği yarış boyunca devam ettirip potaya yakın kazanırdayken dışından kuvvetli gelen rakibine boyun eğip ikincilikle yetinen 2-SEA OF WONDERS bu kez hemcinsleri ile start alacağı mücadelede biraz sabırlı gitmesi halinde kazanmaya yakın. Mesafeye de yatkın olan safkanı banko olarak işaretliyorum.

2.KOŞU: İlk defa koşacak 3 yaşlı ingiliz tayların 1 şartlı koşusunda uzun süredir hazırlık yapan 6-SPRING ATTACK ve 2-EMPERADORO rakiplerine göre önde gözüken safkanlar.1-BONE ve 5-KING BAKIRTAŞ söz sahibi olabilecek diğer isimler.Adalı ekürisine ait 11-SHUSIENAE sürpriz.

3.KOŞU: İlk koşusundan sonra ara verip sonrasında kazanarak başlayan ve seriye bağlayan 2-YENGEÇ güzel eşgali ve güçlü yapısı ile kazanmasını beklediğim isim.

4.KOŞU: Önde tek başına tempoyu belirleyebileceği koşuda 3-ARTS MAN favori. 2-KATMADEĞER , 4-MAGNUM OPUS ve 5-TRIBUTE TO JOSS  rakipleri olacak.

5.KOŞU: Fazla ismin kazanma şansı olduğunu düşündüğüm bu koşuda sürpriz arayarak HEPSİ diyeceğim.

6.KOŞU: Kendinden tecrübeli rakipleri yanındaki ilk koşusunda viraj sonrası aldığı liderliği kimseye bırakmadan kazanan 6-GÜRDAL BEY bir kez daha kazanmaya yakın.Uzun ara vermiş olsa da düzenli galoplarla hazırlanan 4-KUDRETİM ve Urfa’dan gelen Kaizbert temsilcisi 1-DAĞ AVCISI rakip olacak safkanlar.9-KIZILVAZO sürpriz hanesine eklediğim isim.

1.AYAK: 2

2.AYAK: 6,2,1,5,11

3.AYAK: 2

4.AYAK: 3,2,4,5

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 6,4,1,9

74 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Mustafa 1324

Sevgili rısıng selam kalemi’ne sağlık
İstanbul’da
Görkem star: ayağına çok seri bi isim provalarıda iyi tabi mesafe uzun 1200 felan olsa gözüm kapalı tek atardım önceliğim olucak rakip ahmet çelik’in bindiği at olur adana’da hazırlandıok hazır durumda.
Yengeç: açık yarış atı diye hep lanse edilen safkan ama daha üst seviyeler koşmadı bu gruba yeter genede.
San remo: bu isim her 2 oyunda’da bankom olucak benim çok iyi bi at
Burgas: Ahmet çelik bu atı özellikle istedi gazi yüksek ihtimal ile bu ata binecek bir nevi gazi provası deneyecek rakip olarak berken derim sebebi 1 berken uzunu rahat yapabilecek kapasite’de 2 ncisi anne kardeşi vardı çimde İnönü koşusunu kazanmıştı yanlış hatırlamıyorsam çimde koşabilecek kapasite’ye sahip
Kral ömer: grup çok uygun durumuda iyi olduğunu öğrendim kazanmasını bekliyorlar rakip olarak salvo ve 1 ay önce kazandığında yanlarında idim tendon sıkıntısı var o yüzden pek sağlıklı koşamıyor arısan ve çahit ağa olur
Temaslı karantinada idim 5 gün önce fenaşlamaya başladım sağlık ekibi geldi tekrar test yaptılar pozitif çıktı şükür bugün biraz toparlaya bildim hakikaten çok zor bi hastalıkmış ve en zoru evde çoçuklar varsa onları korumaya çalışmak oluyor 12 gün oldu bu hastalık ile mücedele ediyorum bi yerden gelip buluyor işte insan’ı herkeze bol şans olsun.

BUCA 06

Geçmiş olsun kardeşim, Allah şifa versin. Çoğu geçmiş azı kalmış diyelim, en kısa zamanda sağlıklı günlere insallah…

Mustafa 1324

Teşekkürler buca kendimi o şekilde avutmaya çalışıyorum bende inanki. Korkum tekrarlaması inşallah tekrarlamaz sizlerde dikkat edin hepimizden bu hastalık uzak dursun temennisi ile.

Faruk52

Mustafa bey tekrar geçmiş olsun, inş kısa zamanda sağlıgınıza kavuşursunuz

Mustafa 1324

Teşekkürler faruk bey.

aynasiz10

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum rabbim yardımcın olsun

Mustafa 1324

Teşekkürler

Mustafa 1324

Teşekkürler rısıng hepimizden uzak dursun.

admin

Geçmiş olsun Mustafa. Ugramasin bir daha.

Mustafa 1324

Teşekkürler sevgili admin.

Fatih1717

Geçmiş olsun allah şifa versin dualarımız seninle

Mustafa 1324

Teşekkürler Fatih.

ugurksk

Cok gecmiş olsun allah şifanızı versin mustafa dualarımız seninle ailene ve sana gecmiş olsun

Mustafa 1324

Teşekkürler ugur.

aydin

Geçmiş olsun Mustafa bey paylaşımın için teşekkürler

Mustafa 1324

Teşekkürler faydamız olursa ne mutlu.

cincinatikid

Geçmiş olsun Mustafa,ben de yeni atlattim burada en önemli şey kan sulandirici hsp kullanmak yada kan sulandirici iğne.Filyasyon ekibi bunları söylemiyor.Doktor insiyatif alıp söylüyor.Kan pıhtılaşması yaşanıyor bu da kalp krizine ve organların harap olmasına neden oluyor buna da emboli deniyormuş.Genc ölümlerin yüzde 99 u emboliden oluyormuş. Doktoruna da danış ve kan sulandiriciyi kullan.( Hap olarak koraspin zaten doktorun vermiştir) Bir başka önemli nokta da 6 ay boyunca kullanmalısın.Gecmis olsun

Mustafa 1324

Çok teşekkürler bilgiler için doktor bi arkadaşım var ilk gün söylemişti unuttum ben kan sulandırıcıyı iyi hatırlattın bana koku ve tat hiç almıyorum zaten şuan yiyip içtiğim hiç bir şeyden zevk almıyorum bir tek sigarının zehirini net hissediyorum sadece.

cincinatikid

Mustafa kesinlikle ihmal etmeeee,muhakkak kullan muhakkak.Koku ve tad alma kısa bir süre sonra geri gelir bende ilk günler de ne koku aldım ne tad.Dedigim gibi kan sulandiriciyi muhakkak kullan kardeş.

temmuz_06

Büyük geçmiş olsun.sakıncası yoksa hangi aşılar bu tehlikeyi taşıyor.hepsimi yada birkaçı mi?

cincinatikid

Hastalığın ilk 10 günü önemli sonrasında da yan etkiler 6 ay suruyormus.Halsizlik,öksürük,baş ağrısı falan bunlardan korkmaya gerek yok bu saatten sonra.3-6 ay arasında sana bulaşmaz ve sen de başkasına bulastirmazsin.Kandaki antikor oranın yükselmiştir yani aşı vurulmuş gibiyiz şuanda biz covidi geçirenler.

Mustafa 1324

Kardeşim’i aradım bulup getirecek bana unutmam artık.

stalingrad

gecmıs olsun hocam

Mustafa 1324

Eyvallah.

Muto

Çok geçmiş olsun Mustafa.Allah şifa versin , beterinden korusun.

Mustafa 1324

Teşekkürler muto hepimizi korusun rabbim

Mustafa 1324

3 numara kantarmada boğuldu 1200 gibi bi yarış’ta gerçek gücünü gösterir.

dodin67

Cok buyuk gecmis olsun

Mustafa 1324

Teşekkürler dodin.

Serkan Tenk

Çok geçmiş olsun

mbb84

Çok geçmiş olsun hocam Allah şifa versin inşallah.

mustafa61

Cok gecmis olsun adaşım, acil şifalar diliyorum

ihatar

Geçmiş olsun Dostum. Allah şifalar versin.

osman 06

Geçmiş olsun mustafa.rabbim acil şifalar versin

ihatar

Emeğine sağlık güzel İnsan bugün o gün olsun. Şans seninle olsun.

Havasi

bol şanslar rising

İstanbul 2

7.5.11
6.1.3.4.7
2.3.1
5.1.2
7.6.3
8

Bol şanslar
28.-TL

bakirkoylu00

Çok geçmiş olsun mustafa bey…allah herkese acil şifalar versin..

temmuz_06

Rabbimiz şifa versin mustafa kardesimize.

SANAL

18.04.2021 İstanbul Tahminleri

1.Koşu
İkişer uzun mesafeli yarışta 2,06,73-2,06,86 gibi yakın derecelerle 2. Olan 1- FEARLESS LADY ve 2- SEA OF WONDERS arasında geçecek bir yarış gibi görünse de pedigrisi uzun mesafeye yatkın olan 2- SEA OF WONDERS’i mesafeden dolayı göreceli olarak bir adım önde görüyorum. Ancak 1-FEARLESS LADY sonda (DI: 1,91 | CD: 0,50) diri kalırsa daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Yarışın gidişatında düzlükten sonra yürüyeceğini ve muhtemelen kazanacağını beklemekteyim. BOZDAĞ BEYİ ile tam kardeş olan bu ismi muhakkak yazmalı, ihmal etmemeli.
2.Koşu
Şartlı 1 yarışta uzun zamandır bu yarışa hazırlanan tayları sırayla yazıyorum.
3.Koşu
Bugüne kadarki performansına göre ve pistteki süper çalışmasına bakınca 2-YENGEÇ birinciliklerine devam eder.
4.Koşu
KV-7 yarışta 3-ARTS MAN startla beraber aldığı liderliği görünürde kendini rahatsız edecek bir isim olmadığı için kazanabilir. Ancak ben bu işin bu kadar kolay olmayacağını düşünüyorum. İsteyen tek yazsın ben kapatıyorum.
5.Koşu
İkinci Şartlı 1 yarışta 7- SAN REMO ve 5- MADMEN bu yarışa itinayla hazırlandılar. Galoplarına göre bir sıralama yaptım. Tay yarışıdır riske girmemek gerekiyor.
6.Koşu
Günün en zor yarışı diyebilirim. 1-50 handikap puanlılardan 34-46 handikap puanları olanlar katılmışlar. Çok denk bir grup. Mesafe 1300 olduğu için kilolar belirleyici değil. Bu yarışın gidişatında
9- KIZIL VAZO’nun hızlandıracağı yarışta 1-DAĞ AVCISI, 6- GÜRDAL BEY ve 7- SİMRA TAY sonlarda sert gelip yarışa ortak olacaklardır.

İSTANBUL -1-

1.AYAK: 2,1
2.AYAK: 6,2,9,1,7,11,3
3.AYAK: 2
4.AYAK: 3,5,2,4,7,1
5.AYAK: 7,5,3,11
6.AYAK: 6,1,7,9,4,5,2,3,8

SANAL

Sana da RISING, ikinciyi de hazırladım. Az nefesleneyim, yollarım.😊

SANAL

18.04.2021 İstanbul Tahminleri

5.Koşu
İkinci Şartlı 1 yarışta 7- SAN REMO ve 5- MADMEN bu yarışa itinayla hazırlandılar. Galoplarına göre bir sıralama yaptım. Tay yarışıdır riske girmemek gerekiyor.
6.Koşu
Günün en zor yarışı diyebilirim. 1-50 handikap puanlılardan 34-46 handikap puanları olanlar katılmışlar. Çok denk bir grup. Mesafe 1300 olduğu için kilolar belirleyici değil. Bu yarışın gidişatında
9- KIZIL VAZO’nun hızlandıracağı yarışta 1-DAĞ AVCISI, 6- GÜRDAL BEY ve 7- SİMRA TAY sonlarda sert gelip yarışa ortak olacaklardır.

7.Koşu
Daha önce de yazmıştım. BURGAS ismine özel bir sempatim var. Bulgaristan’ın Karadeniz kıyısındaki bu şehrini çokça gezdim, pandemiden bu yana gidemez oldum.
Gaziyi hedefleyen 2-BURGAS’ın A.Çelik’le bu birlikteliğinde de kazanmasını istemem çok doğal!Ancak bir isim var ki bugün bu yarışta çok daha öndedir.

BERKEN
KANEKO – RAMBLER (GB) / SELKIRK (USA)
Dozaj P: 5-4-11-0-0 (20)
DI: 2,64 | CD: 0,70
Anne tarafından yakın zamanda pek isim yok. Ancak bunlardan BERKARAR altı çim yarışının dördünü Grup yarış koşmuş ve yüksek performans elde etmiştir. Bu mesafe tam mesafesi diyebilirim. İyi bir DI:2,64 sahip olması sonlarda diri olacağının göstergesidir. İlk defa çime çıkacaksa da pedigrisini incelediğimde örneklediğim gibi bir sıkıntı yaşamayacaktır. İç pistte düzenli sürdürdüğü çalışmalarıyla yarışa hazır duruma getirilen BERKEM net favorimdir. BURGAS ciddi rakiptir. Üçüncü olarak Koştuğu kum yarışlarıyla adından söz ettiren MEGALOMAN çim pistte de iddialı olacaktır.
8. Koşu
A3 koşuda yüksek Handikapı ve performansıyla bu yarışa kışın iyi hazırlanan ve yanına isim yazmaya elimin varmadığı 1- RHYTHM DIVINE bankom.

9.Koşu
Şu ana kadarki çalışmaları iyi olan isimlerle bu ayağı da geçiyorum.
10.Koşu
Handikap 15 yarışta 40 üzeri handikap puanlı isimlerden birinin kazanmasını bekliyorum. Çok iyi durumdaki dört ismi yazıp günü kapatıyorum.

İSTANBUL -2-

1.AYAK: 7,5,3,11,6
2.AYAK: 6,1,7,9,4,5,2,3,8
3.AYAK: 2,1,3
4.AYAK: 1
5.AYAK: 6,3,1,7,4,5
6.AYAK: 8,2,7,6

nihat28

herkese sağlıklı günler geçmiş olsun mustafa abim. sana ailene geçmiş olsun dileklerimle allah şifa versin abim

istanbul 2

5678.11
123468.10.5
2 ahmet kendi çalıştırıyo getirir umarım bankom
125
7/376.10.11
8/7

nihat28

derince abi.yorumlarını esirgeme lütfen saygılar

Mustafa 1324

Teşekkürler iyi temennilerin için bol şans olsun.

stalingrad

ist1

1.Ayak
1 – FEARLESS LADY
2 – SEA OF WONDERS
3 – CANÇIKARAN
4 – GOOD RANGER
5 – MARELINA
6 – PRENSES AYŞE
7 – QUEEN OF DARKNESS
2.Ayak
1 – BONE
2 – EMPERADORO
3 – GÖRKEM STAR
5 – KING BAKIRTAŞ
6 – SPRING ATTACK
7 – YİĞİDO
8 – DREAM LADY
9 – SCARLET SEA
10 – SHINING BRIDE
11 – SHUSIENAE
3.Ayak
2 – YENGEÇ
4.Ayak
1 – GRASHOF
2 – KATMA DEĞER
3 – ARTS MAN
4 – MAGNUM OPUS
5 – TRIBUTE TO JOSS
6 – VICTORY IS OURS
7 – ZLATIBOR
5.Ayak
6 – SAMURAY
6.Ayak
6 – GÜRDAL BEY

stalingrad

ist2
1.Ayak
6 – SAMURAY
2.Ayak
6 – GÜRDAL BEY
3.Ayak
1 – BERKEN
2 – BURGAS
7 – ONTARIO
10 – STRONG LEGS
4.Ayak
1 – RHYTHM DIVINE
5.Ayak
1 – AVIATOR
2 – EL GRANDE
3 – KEEPER OF TIME
4 – KIMO LAND
5 – PANCHO VILLA
6 – RUNNER RANGER
7 – SHINE ON ME
8 – DAY SPRING
9 – FRAU DURU
10 – LADY CURRY
11 – LUCEZIA
12 – SULTAN SEBİHA
6.Ayak
7 – SALVO

bol şanslar herkese

stalingrad

sanada bol sanslar rısıng takıplık bugun benım kı aksama kısmet artık :)

stalingrad

cok hemde ıyı para verecek

sivasli

ar ///// Durum Oynandı
1.Ayak
1 – FEARLESS LADY
2 – SEA OF WONDERS
3 – CANÇIKARAN
4 – GOOD RANGER
5 – MARELINA
6 – PRENSES AYŞE
7 – QUEEN OF DARKNESS
2.Ayak
3 – GÖRKEM STAR
3.Ayak
2 – YENGEÇ
4.Ayak
1 – GRASHOF
2 – KATMA DEĞER
5.Ayak
6 – SAMURAY
7 – SAN REMO
6.Ayak
1 – DAĞ AVCISI
2 – KARAKAPLI
3 – UĞUR PERİSİ
4 – KUDRETİM
5 – ABONE
6 – GÜRDAL BEY
7 – SİMRA TAY
8 – BUZKRALI
9 – KIZILVAZO
10 – DEĞER

admin rising ve arkadaslara bol sanslar diliyorum
mustafa beyede cok geçmis olsun

BUCA 06

RISING, adminim selamlar, herkese sağlıklı iyi pazarlar bol şanslar diliyorum…

KENDİMCE İSTANBUL -2- KUPONUM:

1.AYAK: 11-2-10

2.AYAK: 11-4-6-8-9-1

3.AYAK: 2 *** BURGAS

4.AYAK: 2 *** ARDAŞAH

5.AYAK: 7-3-12-6 // 1-5-4-10-2-11-8-9

6.AYAK: 2 *** ARISAN

derince

Covid sıkıntısında olan herkese Rabbim den tez şifa dilerim.. cincinati ve mustafa kardeşimiz güzel referans vermişler .. bir an önce negatif olmuşuz msjlarida gelir.

İst 2
Altılı yapanlara forze toccet nacizane önerim.
Ancak ence beşlisi yeterli çünkü çok verecek gözüküyor.

Beşli.

— 10 değer sürpriz beklediğim isim tercih hepsi.

–yaris içindeki rahat görüntüsü ve uyumlu pilotuyla Berken bugün en güvendiğim isim bankom.

— 123

–ilk yarış için çok uzun mesafe , bu yüzden herşeye açık koşu. Beşli.

–son ayak bombasını beklediğim isim ise alsancakli
5678-10

derince

9.kosu klavye azizliği olmuş.
10 Lady curyy favorim tercih hepsi..

cincinatikid

Çok sağol derince ben negatife döndüm :) bol şans sana

umut35
Mine

Geçmiş olsun mustafa bey ..
Bol şans herkese
TJK Bilet Detayı https://emedya-cdn.tjk.org/s/kupon/b0a169e9.png #tjk

temmuz_06

Yazık etmişsiniz 😥 güzel kurgu

eco06

Herkese bol şanslar dilerim İstanbul 2. Beşli paylasimim

1.ayak (1numara dagavcisi) tek olur
2.ayak(1.2.3.6.10)
3.ayak(1.2.3.5)
4.ayak(6.7.10.3.2.8.1)
5.ayak (7 salvo ve 10 nesetim iki at yeterli
Bol sanslar

Mustafa 1324

Geçmiş olsun dilekleri yazan herkeze tekrar dan teşekkür ederim ilk ayakta ki tekim istediğim gibi koşamadı sağlık olsun adrian ustanın sayfasını biraz kirletiyorum onun izni ile yeni başlayan taylar’dan kim provalarını kazandı ne yaptı tek tek yazacağım sevgili rısıng senide tebrik ederim daha büyüklerine inşallah.

Inspector
Mustafa 1324

Ben adrian usta’nın adana sayfası açtı diye gördüm demekki corona gözlere’de vuruyormuş😁
Buraya yazıyorum.
GÖKDENİZ: start provasını rahat kazandı 37.6/ 24.8 iş yaptı
KUMAN: start provasını kazandı.
ALYETİŞ: kuman arkası yakın ara 2nci oldu
HAPPY PRINCES:start provasını kazandı 41./26.2
İş yaptı
LADY ELENİ:start provasını kazandı 54./27. İş yaptı
RUN FOR İLAYDA:start provasını kazandı 23.7 iş yaptı
FLUTTESHEY: geçen ankarada koşan favori ascot arkası 2nci oldu 37.6/24.8 iş yaptı.
Bana göre run for ilayda ve flutteshey en ilgi çekici provaları yapan ve çalışması olan isimler saha da uzun zamandır çalışan 2 isim çok sayıda 800 galopları var.

Adrian

ahaha helal valla :))

Adrian

çok geçmiş olsun Mustafa kardeşim

Mustafa 1324

Çok saol adrian usta.

stalingrad

adana

1.Ayak
11 – HAPPY PRINCESS
2.Ayak
1 – ATİK YILDIZ
3 – KAÇAR YUNUS
6 – DERYADENİZ
9 – ŞENTÜRK
10 – ARDEŞEN
11 – BİZİM REİS
12 – YILKI
14 – ELYASA
3.Ayak
1 – MY SWETY BOY
4 – YARIŞ BEYİ
8 – MUŞŞİ
9 – BELLA PERFECT
14 – SAVAŞ BEY
15 – LADY PIA
4.Ayak
3 – TIRMIL EFESİ
5.Ayak
4 – KARABAYIRLI
5 – ROMOLO
7 – ABJARKIZ
10 – YİĞENİM ÇAĞAN
13 – BOSENDRA
6.Ayak
11 – ATLAS ÇİÇEĞİ