8 MART 2016 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERI (ErtanBEY) Misli Misli Program

Bugün Kocaeli Hipodromu’nda son günlere nazaran daha Zayıf bir programla karşı karşıyayız.Bundan da cesaret alarak biri misli olmak üzere 2 kupon yapmayı düşünüyorum.işlerimiz rast giderse misli kupondan çok ümitliyim.Şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.Bu arada 7 Mart itibariyle kazanan ganyanın 1.5 misli olarak ödüllendirildiği günün ganyanı oyununda yeterli verimliliği alamayan TJK Tarafından tekrar değişikliğe gidilerek gün içerisindeki iki yerli yarışta Programı’nda da ilk koşularda uygulanmasına karar verilmiştir.Ganyan oynayan arkadaşlarımıza duyurulur..

1.AYAK : Kocaeli Kartepe’de ilk ayakta dün Bursa’da 5.ayakta Koşan Ruat misali bir grupla başbaşa kalan BARCELONA ile karşı karşıyayız.fakat RUAT’ın zor kazanabileceğini söyleyerek HAKLI gerekçelerimizi sıralamıştık.Bugün ise tam tersi olarak çok uygun grup yakalayan ve galoplarında çok iyi dereceler yaparak bu yarışına hazırlanan ve son 800/56 400/27 işini sahaya yansıtırsa (5)BARCELONA rahat kazanacak olup günün BANKOSUDUR..Rakip olarak sadece son yarışını çok rahat kazanan ve gittikçe kendisinden beklenen seviyeye yaklaşacağını düşündüğüm (4)ASLANTAŞ olur,Süprizde is formu giderek yükselen (2)OĞLUM EGE, (1)AYNATINAZ ve (3)ÖZDORUK yazılabilir.

2.AYAK : Günün en Karışık gibi görünen 4yaşlı Arapların maiden koşusunda Yarış hayatına İstanbul’da başlayıp orada bir süre koşturulduktan sonra hafif bir sakatlık nedeniyle ara verilen sonrasında tam kenterlerle hazırlanan ve İstanbul’da iki yarış daha gösterilip Kocaeline getirilen ve burdaki ilk yarışında piste uyum sağlayıp güzel bir ikincilik çıkartan KARAYAĞIZın kendisinden çok Şeyler beklenen yavrusu (8)SOYLUGÜZEL özlediği birinciliğe kavuşacaktır,Misli altılı şablonumuzun ikinci BANKOSUDUR. Rakipleri sırasıyla 3,9,7,4,5,6 olacaktır..

3.AYAK :  Hayatının ilk iki yarışını kazanırken gelecek için Ümit vaat eden sonraki yarışında hayal kırıklığına uğratsada son yarışında bu pist ve mesafede ikincilik derecesi ile göz kamaştıran ve bu yarışına ciddi işlerle hazırlanan (2)GOLDEN SWORD S.Özen nezaretinde rahatlıkla kazanacaktır BANKOMDUR.

4.AYAK : TJK TV’de idman programlarını seyrederken denk geldiğim sprintinde el oynatmadan çok rahatlıkla galoplarını gerçekleştirirken gözlemlediğim ve 600/37 400/24 galobu kot pantolonlu D.Sav ile gerçekleştirirken ben tek olurum bu sefer kazanırım diye resmen bağıran ve pist derece ve performans olarak rakiplerinden daha önde gördüğüm (1)KOMSHU’nun kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR..Rakip olarak son yarışını kazanırken ne denli formda olduğu Görülen (3)YURDAKAN başta olmak üzere 7,5,2,4,8 sıralamasını öneririm.

5.AYAK : Pist ve mesafe performansları birbirine yakın olan tayların süret yarışında çalışmalarında daha iyi dereceler sergileyen (1)MAGRİB,Özlediği birinciliğine sonunda kavuşan ve devam eden formuyla (4)PRESENT PERFECT,bu mesafedeki en iyi rekor sayılabilecek derecenin sahibi olarak (1,11,92) bu yarışada iyi hazırlıklarıyla girecek olan (2)İNDİAN RADJA ve art arda tabelada yer aldığı Yarışlar sonrasında formunu giderek yükselten (3)BARRERA bu ayak için Beraberce değerlendirilmelidir.

6.AYAK : Istikrarlı yarışlarıyla formunu daha da yükselttiğini Cumartesi sabah yaptığı 1000/1,09 çok rahat galobuyla gösteren ve geçen yarışındaki K.Tokaçoğlunun hatasına düşmeyecek tecrübedeki jokeyi A.Sözen nezaretinde (1)GÜMBÜR GÜMBÜR birinciliğin en kuvvetli adayı olup Günü’nde en sağlam BANKOSUDUR.Rakip yazmak isteyenlere günün süprizini giderek formunu yükselten ve virajı rahat dönebilirse (6)YILDIZHAN STAR’dan bekliyorum.

Misli Altılı Kuponum :

5 tek

8 tek

2 tek

1 tek

1,4,2,3

1 tek

100 misli 24 TL

Normal Altılı Kuponum :

5,4 /2,1,3

8,3,9,7,4,5,6

2

1,3,7,5,2,4,8

1,4,2,3

1

Normal Şablon 23,5 – geniş Şablon 58,8 TL

Herkese bol şanslar diliyorum,havalar nasıl olursa olsun sizin havanız yerinde olsun..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
74 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

BAY UZMAN

ertan bey normal kuponun süper bugün bomba beklediğim 3 isim var ..ve senin normal şablonda var… aynısını yatıracağım bu defa tutar gibi

ilker

Eline sağlık kardeşim. Misli kuponun harika umarım tutar. Ama ben yinede normal kupona yöneleceğim.Tekrar emeğine sağlık bol şanslar.

Sahin

Ertan abi günaydın. Halen kendime gelemedim bu şanlı Urfa yüzünden, sen akıllı adamsın, dün orda ne oldu gerçekten. İki saat 6.ayağı inceledim. Diğer atların ayağı kırık bile olsa ,o atın geçmesi mümkün değil . 10 gün içinde bir at Nasıl bu kadar performans değişimi yasar, kiloda bir değişimde yok . Agf de en son at. Bir sözüm de dün altılıyı bilenlere, bunu bilenler normal yolla bildiklerine inanmıyorum.15 şanslı insan mı diyeceğiz.işte buna gülerim. :)))

ByRa

Sayın adminim Telefondan ne zaman girsem şu tuhaf reklamlardan sebep sıkıntı çekiyoruzz ilk başta sadece verse gam yamicem Diğer yazarlarımızın şablonlarına her baktıgımda sürekli reklam reklam darlandık

admin

Iphone da vardi boyle bir sorun ama duzeltildi. Uygulamayi guncellemeyi deneyin. 4 sayfada bir reklam cikacak sekilde ayarlanmistir.

Giyotin

Gunun ilk ayağında 5-Barcelona 2-oglum ege en şanslı isimlerdir..
Rakipleri 3-ozdoruk 4-Aslantaş.
2.ayak maiden kosuda 8-3-5-4-6 sirasiyla yazılabilir. .
3.ayakta 1-patatuka kazanabilir rakipleri 2golden sword ve 6-kostanay olur.
4.ayak sartli4 disilerin mücadelesinde ayirmadan 1-2-3-4 yazilmali..
5.ayak uygun kilosu ile 4-present perfect kazanabilir rakibi barrera ve magribtir..
Gunun son kosusunda gümbür gümbür gerigeri kossa bile cok rahat kazanmasını bekliyorum….
Herkese bolsans

Şanlı. Betkant

Altını. Şablonunuz cok guzel. Ben 5.ayaga ındıanradja yı ekleyip yatırcam

Barışçı

Bol Şans ErtanBEY…
Altılı Şablonum
1.ayak:5 tek
2.ayak:8,3,9,6,7,5
3.ayak:2 tek
4.ayak:1,3
5.ayak:1,2,3,4
6.ayak:1 tek

GokhanK

Bol Şans Ertan Bey

1.AYAK 5-2-1-4-3

2.AYAK 7-8-3-9-1-6-5

3.AYAK 2-5-1-6-4-3

4.AYAK 1 BANKO

5.AYAK 1-3-2-4

6.AYAK 1 BANKO

TOPLAM: 50.40 TL

BAY UZMAN

herkeze bol şanslar

BAY UZMAN

3.koşuda 5 numara ibiş kızı…..3 bedinur sürpriz yapabilir

bodrum

bugun tum annelerin kadınlar gununu kutluyorum.tum yarış sever arkadaşlara bol şanslar diliyorum..

QULP

Günün BANKOSU ”” KALKANDELEN”” rakiplerine oranla fazla orta uzun sayilabilecek mesafe koşulari ile ve simdiye kadar uzun galoplari daha fazla olma avantajiyla ve en son olarak bu tip mesafeli kosularda M.Baydan arap atlarina diger binicilere gore cok daha iyi binmesiyle yarisi kazanacaktir.

Mesut

Herkese iyi günler emeklerinize sağlık diyerek başlıyorum we kostanayın maidendan çıktığı yarışta büyük harflerle BANKO yazmıştım siteye :) we bugünde bir aksilik olmaz ise golden sword dewirecek tek attır kostanay değerlendirmenizi isterim we son olarak TÜRKİYE CUMHURİYETİ son ayak gümbür gümbür tek yazmış ama ben BAŞKAYNAK diyorum saygılarımla üstadım we BANKO tahminler sitesi yorumculari

crone

ERTANBEY bol şanslar…

crone

bende onu arıyorum ama…. :) çıkar sonanda ortaya….

Ümit

Selamunaleykum herkese gunaydin bol sans dilerim.tum bayanlarinda kadinlar gununu kutlarim.ertanbey ve tum arkadaslara calismalarindan dolayi tesekkur ederim.burda herkesin bana faydasi olurken ertanbeyin sayfasinin bana sansli geldigini dusunuyorum.dun bursayi yakaladim :-) umarim bugunde yakalariz hep beraber.sans bizimle olsun dostlar.

crone

Admin yazdıklarım neden görünmüyor_??

admin

Onaya düşüyor yazdıklarınız.

tarkan

5
3 5 8 9
2
1
Hepsi
Hepsi
10.08 tl bana gore bizzat veliefindide izleyip gecildigine sahit oldugum gumbur gumbur bugunde gelmeyebilir gelmezse çok cazip olacak gumbur gumbure guvenmiyorum

kofana

ertan bey hepinize bolşanslar bugün senin şablonu oynuyorum.

kofana

birazda kurgumu hayel gücümle birleştirdim ve ortaya VOLTRAN çıktı gölgelerin gücü adına
kocaeli
1ayak.H
2ayak.8.3.9.7.4.5.6
3ayak.H
4ayak.1banko
5ayak.3…..1
6ayak.1banko bolşanslar herkese

Fatih ozhan

Biz bugun teki golden sword diyoruz kafada sakat kapatin 5.kosu 7 numarali longlive 3 yurdakan 1 komshu tabale 3 barbera

6.HİS.

slm bol şanlar ertanbey

Adrian

başarılar Ertan !!

6.HİS.

DİKKAT !!!! kocaeli altılı AKIN SÖZEN üzerine
kurulmuş kurgu ya dikkat diyorum

Ümit

Bugun basit gibi gozuken programa ilk defa 7 li ganyan oynucam.ertan abimin sansina:-) ayrica 6 limida paylasacam.ertan abi senin misli kuponu da aynen yatircam.hepimize bol sans
7 li ganyan
7,5
5,2
8,5
2,1
1,3
1 tek. Tutar 8 tl

metin

ertanbey bol şans. abi bugün fazla uğraşmıycam senin kurgunun üzerinden devam edicem.. ilk ayaklarda sürpriz falan bulamazsak son ayaklarda kafalar yıkılmaz gibi geliyor..

1.AYAK:)1,2,3,4,5,7
2.AYAK:)1,3,5,6,8
3.AYAK:)1,2,5,6
4.AYAK:)1
5.AYAK:)1
6.AYAK:)1

8 mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.herkese bol şans …

EZEL

Ben buraya ciktim niye ciktim neden ciktim yuruyerek ciktim ogelir bu gelir o banko bu iyi calismis bunun kilosu az hayvan bu abi dun urfadan 3’ayaktan yattim 5 de kaldim suan psikiyatriye gidyrm hepinize bol sanlar:)

Bombaci

OoOoOoO showww time diyorsun bol şans üstadım. ..

Bombaci

15 LİRALIK 7 Lİ GANYAN OYNADIM SON ÜC AYAK 1 NUMARA TEKLİ O KADAR VALLA

admin

Siteye 20.000 inci yorumu attınız tebrikler. Hediye olarak akşama bir banko kazandınız :)

Bombaci

AHAHHAHAHAHAH….BUNA ÇOK SEVİNDİM. VALLAHİ İLK DEFA HİÇ ÇABA SARF ETMEDEN BİŞEY KAZANDIM YAHU. SAĞOLASIN ADMİN:=))))

EggE

Merhaba ErtanBey bende basit ama etkili olabilecek kuponumu paylaşayım..Herkese bol şanslar..
1.Ayak: 1-2-3-4-5…
2.Ayak: 8 tek…
3.Ayak: 1-2-3…
4.Ayak: 1-3…
5.Ayak: 1-4…
6.Ayak: 1-2-3…

Ümit

Kocaeli 6 lim.yazdigimiz gibi gelsin.
5,2,1,3
5,8,6
2,1,6
1,3,2
1,2,3,4
1 tek (tutar 26tl)

Anonim

Program basit gorunuyor. Ne olur bilinmez.

Ben yedili ganyana yoneldim. Yorumlarsaniz sevinirim.
5
2_5
9_6_8
2_5/1
2/1
1/2/3
1

6.HİS.

KOCAELİ YEDİLİ GANYANIM BOL ŞANSLAR.

1. KOŞU. 5.6. /

2. KOŞU. 4.3.1.2./

3. KOŞU. 8. BANKO TEK.

4. KOŞU. 2.4./

5. KOŞU. 1. BANKO TEK.

6. KOŞU. 3.6.4./

7. KOŞU. 1. BONKO TEK.

Stefan

2,5
3,5,8
2
1
1,3,4
1

32,40 tl ( 30 misli ) başarılar herkese

BAY UZMAN

Kocaeli tahminim
1.ayak genel herkez ilk ayağa çok at yazmış benim şahsi fikrim kimseyi etkilemek istemem ama 5 numara BARCELONA burda gelmeyecekse.bir daha koşturmasınlar BARCELONA gelmezse bi daha oynamam altılı
2.ayak MİŞMİŞHAN- ÇİÇEKHAN yavrusu BEDİNUR normalde buda tek olur ama madien diye 5 İBİŞ KIZI başta olmak üzere 6.8.7.9
3.ayak 2 GOLDEN SWORD . başka tekim olmas a idi bunuda tek atrdım ama güvendiğim 2 tane tekim var bu yüzden 1 PATATUKA DA yazacağım
4.ayak 7 LONGLIVE .5 GIRL OF WAR ..1 KOMSHU 3 YURDAKAN
5.ayak dark boy clark kent ve ezei rakibi dayi mevlüt yokken 1 NUMARA MAGİP KAZANIR
6.AYAK GÜMBÜR GÜMBÜRR

Bombaci

HER AT ŞAHPAZLIYA BENZEMEZZZZZ LAHMACUN MURATTTT BÜYÜK KONUŞMA:=))))

6.HİS.

KOCAELİ ALTILIM HERKESE BOL ŞANSLAR.

1. AYAK. 4.3.1.2.5.7.8./

2. AYAK. 8.3.7.6.5.9./

3. AYAK. 2.4.6.1.5./

4. AYAK. 1.4./

5. AYAK. 3.6.4./

6. AYAK. 1. BANKO TEK.

admin

Tebrikler Ertan.

6.HİS.

TEBRİKLER ERTANBEY BAŞARILARINIZIN
DEVAMINI DİLERİM EMEGİNE SAGLIK

kofana

ertanbey başarılarının devamını temenni ederim

crone

Tebrikler ERTANBEY…..

6.HİS.

ertanbey adana tahmininizi bekliyoruz hız kesmeyin aynen devam adanayıda bulalım
hepberaber elbirligiyle herkese bol şanslar
sayın admin sizdende bekliyoruz mümkünse
vaktiniz varsa teşekkürler iyi çalışmalar kolay
gelsin

74
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x