Ana Sayfa / Tahminler / 3 ARALIK 2015 PERŞEMBE BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

3 ARALIK 2015 PERŞEMBE BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Son yarışında mükemmel koşmasına rağmen aprantisinin safkanını kantarmada boğması ve iyi idare edememesi durumunda dışarıları da çok dolaştığından sıcak başladığı koşuya soğuk davranan (1) DÖKERBEY BANKOM olacak. Bu safkan yarış hayatına mükemmel giriş yapmıştı lakin güzel  yarışlar çıkarmasına rağmen aksiyonlarında zor bir safkan öyle ki GÖKHAN GÖKÇE bu safkanı idare etmek için çok zorlanıyordu. Sonrasında MEHMET KAYA ile yarışlarını izledim kazandıkları bir yarış var gerçekten safkana çok hakimdi samimi söylüyorum en iyi idare eden oydu DÖKERBEY'i. Şimdi baktığımda ise gerçekten vasat rakiplerle mücadele edecek LİDERYELE ve AKSİ KARDEŞ'in süratlendirmesini beklediğim koşuda bilindik stiliyle ön grupta yürüyecek olan safkan düzlük üzerinde jokeyinin teşviklerine cevap vereceğine gönülden inandım. GÖLKIZI'nı yazacaktım rakip olarak start sorunu var diye gönül rahatlığıyla eledim. Sonrasında ŞANSI BOL'u düşündüm o ise formunda değil biraz daha yarış görsün dedim. Çalışmalarına baktım muazzam çoğu apranti olan koşuda hele ki söz konusu arap atıysa MEHMET KAYA'yı tartışmam diyorum riskli olduğunu bilmeme rağmen bu safkanın geçileceğine inanmadım.

2. Ayak Günün zorlu maiden mücadelesinde dikkatimi çeken (9) NORDİN oldu safkan yarış hayatına çokta güzel başlangıç yaptı diyemem vermiş olduğu 4 aylık ara da var ama kaba kumda daha iyi koşacağını düşündüğüm safkanın sürpriz yapmasını bekliyorum. Çok fazla ön plana çıkan safkanın olmadığı koşuyu kalabalık geçeceğim sırası ile : (10) ÖZÜMSENA, (6) TURGAYHAN, (1) AĞACEMAL, (5) ÖZÜMBEYAZ, (8) FIŞFIŞKAYA, (12) YABAN GÜVERCİNİ ve (3) KEREMCAN yazacağım.

3. Ayak DÖKERBEY olmasa ALTERNATİF BANKOM olacak olan bu tip mesafelerde mükemmel koşan son yarışında biraz daha önlerde gidebilseydi kazandığı yarışı kaybetmeyecek olan (1) MISS  TURKEY, son yarışında ki bitirici sprintleriyle dikkatimi çeken (12) YILMAYA ve (7) KEPEZ STORM, önlerde yarışı kabullenip düzlüğe sermayeli girebilirse (4) STORMBELL, bu sefer önde boş kalmasını beklediğim (3) SAINT TROPEZ ve son yarışına anlam veremediğim (2) DİLBAR yazacağım.

4. Ayak Günün zorlu yarışında süratli isimlerin genellikle birarada olduğu ŞAHSERDAR, KANDAHAR gibi liderlikte ısrarlık edecek safkanların birbirlerini de bozmasını ön plana koyarsam düzlük üzerinde rakiplerini toplamasını beklediğim (1) BAYRAMHAN favorim. Jokeyiyle uyumlu olan (3) ALİ RUHİ, önde ki tempoyu yakın takip edip düzlükte atlatabilirse (5) CANKOPARAN ve son olarak bir diğer sprinter isim olan (7) RÜYAGİBİ yazacağım.

5. Ayak Mükemmel formuyla rakiplerinin önünde bulduğum çalışmalarında ki mükemmelliği de sahaya yansıtabilen (7) ASİ KIRTAY bu sefer kazanır diyor BANKO olarak öneriyorum.

6. Ayak Son yarışlarını dikkatle takip ettiğim son yarışında çok gerilerde bekleyip mükemmel bir sprintle rakipleri düzlüğe döndükten sonra dönen o gün ki düzgün aksiyonlarıyla mükemmel yarış çıkartan (6) KHALASAR favorim. Aynı yarış içerisinde tempolu giden yarışta düzlüğe kadar çok rahat gelip arttıramayan bugün çok daha farklı koşmasını beklediğim (1) DANCO, önde ki sert temposuyla (4) İRLANDA KARTALI bitirebilir. Sürprizde ise (3) CRASSUS, (14) RACLETTE ve (8) GRUMPY yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 9,10,6,1,5,8,12,3

3. Ayak : 1 TEK // 12,7,4,3,2

4. Ayak : 1,3,5,7

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 6,1,4,3,14,8

ŞABLON TUTARI :  11,52 TL'dir. Büyük şablon ise 69,12 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

29 yorum

 1. Bol şanslar Creed. Bugünde bekliyoruz :)

 2. Cok guzel kupon yapmissin basarilar bugunde. Gelir

 3. Dün oynadım tuttu teşekkürler..

 4. BURSA 2.ALTILI GANYAN SABLONUM
  1.AYAK 6,12,10,2
  2.AYAK 6,7,10,5,1
  3.AYAK 8 RABİOSA
  4.AYAK 5,3,9,1,7
  5.AYAK 3,6,2
  6,AYAK 7,6,11
  BOL SANS ARKADASLAR

 5. Dun icin tbrkler bugun icin bol sanss

 6. BURSA DÖRTLÜ GANYAN TAHMİNİM.

  1. AYAK. 7. BANKO TEK./ 4.3.2.9.1./ 5.6.12.8.10./

  2. AYAK. 9.7.3./ 1.5.4.8./

  3. AYAK. 7. BANKO TEK./ 3.2./ 1.6./

  4. AYAK. 9.4.6./ 8.1.11.14.7./

 7. selam sayın sevgili by creed dün için çok
  Teprik ediyorum başarılarınızın devamını
  Diliyorum ayrıca bügün içinde çok bol
  Şanslar diliyorum çok güzel Şablon olmuş
  Bügünde bulacaksınız hayılısıyla şansınız
  Daim olsun ustad rast gele çok şanslar
  Sevgi ve saygıyla kalın hoşcakalın iyi
  Ve şanslı çalışmalar dilerim takipteyiz sizi
  Ustad.

 8. teprikler sayın by creed bol şanslar başarılı
  Çalışmalar güzel insan büyük ustad

 9. Sanlıurfa tahminleriniz var mi?

 10. Tebrik ederim. Nazar değmesin :) aynı kuponu yatırmaya karar vermiştim. Saat 3 te başlıyor sanıyorum. Oynıyayım diye açtım telefondan uygulamayı 2. Ayak koşmuş :)) çok kısmetliyim çook.

 11. Tebrikler sevgili by creed çok şanslar

 12. Tebrikler by creed ustaa :) duble oldu iki gün üstüste devamı gelmesi dileklerimle başarılar

 13. Tekrar tebrıkler başarıların devamını diliy
  orum bol sans

 14. Taner karlıdağ

  Emeğine sağlık bol şanslar. Teşekkürler.

 15. Sanli urfa tahminlerini sabirsizlikla bekliyorum

Bir Cevap Yazın