Ana Sayfa / Tahminler / 27 NİSAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

27 NİSAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: 3 - KISS YOUR HANDS iki at hariç diğerlerine göre daha üstün performans çiziyor görüntüsü var. Bu iki attan birisi 2 - CHICAGO. 2 ay aradan sonra yaptığı 2.lik ile mutlaka yazılır. Diğer isim ise 1 - BİNDOKUZYÜZYEDİ. Adana pistindeki son koşuları ile kendini aştı diyebiliriz. Yarışın sonlarında adeta kanat takan bu ismi daha çok duyacağız gibi.

2 - AYAK: Zorlu gözüken bu koşuda 3 - HÜRDAĞ favorim. Uygun kilosu ile 11 - KIZILTUĞLUM rakibi. 1 - TUMBULSABURUM, 4 - ASLANPARÇASI ve iyi formuyla 5 - BUHARALI favoriye rakip isimler. Genel olarak hepsinin şansı var.

3- AYAK: 7 - GÖZYAŞI GECESİ ilk bakışta kazanır gibi geldi ama Karataş'lı 6 - İZŞAN'ı görünce mecbur kuponuma ekliyorum. Eski günlerinde olmasa bile kum performansı en iyi atlardan birisi. Bu sene Adana kum pistte Şartlı5 kazanıp G3 yarışta 2.lik koparan, iç pist galobu çok iyi olan 5 - SARAYBOSNA'da çok sürpriz olarak kuponumda yer alacak diğer bir isim.

4 - AYAK: 2 - SONYAĞMUR bu ay yaptığı iyi çalışmalarla artık kazanacak gibi gözüküyor. Apranti koşusu olması sebebiyle 1 - RENGÜL ve 3 - BESSEY'de yanına eklenecek diğer isimler.

5 - AYAK: 4 - UNCLE MEVLÜT 3 ay ara verdikten sonraki yarışında ASLANAĞZI'nı geçmeyi başarmıştı. Çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum.

6 - AYAK: 7 - KRALINADAMI derece olarak 1 - AÇIK DENİZ'den daha iyi konumda. 1 - AÇIK DENİZ rahat bir 2.lik alırken KRALINADAMI fotoda vermişti. Bu sebeple eşit konumdalar. Koşu gören diğer isimlerden 10 - YARALI KURT çalışmalarını bir daha ilerletmiş gözüküyor. 3 - GÜNÇALDI ilk koşusunda derecesiz kaldı bu koşu farklı koşabilir, dikkat edilmeli. 5 - KENDALAĞA yine hazır gözüken bir başka isim. Son olarak 8 - SALTUKCAN çok atta eklenmeli.

Altılı Ganyan

3-2-1
3-11-1-4-5
7-6 // 5
2-1-3
4
7-1-10-3-5

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

56 yorum

 1. Admin cok hizlisin masallah bol sans simdiden :-)

 2. Erdal Balci

  Admin insaallah yarın senin günün olur.ne bilim icimden öyle geldi, yürekten söyledim. Inşaallah dua niyetine geçmiştir. Amin

 3. Son ayakta bir seyler olmus sanki

 4. silivrili

  Bol şanslar Admin valla buradan bakınca tutmuş gibi geldi bana yarın buna göre şablonumu şekillendireceğim ve tabiki senin yorumuna sunacağım

 5. Emegine saglik ustat.iyiki varsiniz.tşk…….

 6. ERKAN

  GÜNAYDIN :)bol bol bol şanslar …

 7. silivrili

  Admin Günaydın bol şans bugün sende bak içime doğuyor

 8. Erdal Balci

  Admin bak kupon tutarsa ilk ben yazdım, kuponun güzel olduğunu, içime doğduğunu, emi..:)))))

 9. bol şanslar admin elazığa kimsenin tahmini olmuycakmı

 10. Admin müsait olduğunda şu atları bir yorumlarmısın? Golden protector, kafadar, derin sultan, fahriye hanım. Diğer arkadaşlardan da fikir bekliyorum.

  • 4 – GOLDEN PROTECTOR bu grup için biraz daha pişmesi gerekiyor. Anne baba orijinde sanki uzuna gitmeyecek gibi. Giden kardeşleri var tabi, gelirse çok şarşırmam ama kuponumda olmayacak.

   3 – KAFADAR’ın DERİN SULTAN’ı geçmesi şaşırttı beni. O yarışta içeriden güzel bir yol bulup birden nce geçmesi DERİN SULTAN’ın binicisinin beklediği bir şey değildi. Atına çok güvenen binicisi 50m daha geç çalışmaya başladı ve sonra da yarış bitti zaten. DERİN SULTAN’ı da GÖZYAŞI GECESİ ile elediğim için yazmadığım atlar oldular. Çok formdalar, tutuyorsan yaz derim.

   4 – FAHRİYE HANIM iyi gününde bu grubu rahat geçebilecek kapasitede. 1 aylık ara ve 1000m galobunu beğenmedim. 600m sprinti iyi ama galop pisti İstanbul olduğu için kuponuma eklemediğim başka bir isim oldu. Sadece galoba göre elemem yanlış tabi, bütçeyi yükseltmeyi düşünmediğim için yazmayacağım.

 11. mehmetonur22112211

  4-3-2-1
  4
  HEPSI
  3-4-1-2
  HEPSI
  1-7-11
  ISTANBUL
  BOLSANSLAR

 12. Teşekkür ederim admin. Yarışlar iptalmiş bilgin varmı?

 13. Erdal Balci

  Beyler ve mine hanım
  Elazığ da iptal olmuş, istanbula kadar sohbet sohbet sohbet….

 14. Erdal Balci

  “Adamın biri ” diye başlayan fikralarin başı sağolsun, o adam ölmüş :))))

 15. 1-2 rahat ayıracağı yarış neler oldu ya, hele 1 – Bindokuzyüzyedi 100m fazla koşturuldu.

 16. silivrili

  Olacak olacak hadi inşallah

 17. silivrili

  Tarih sayfaIarındaki her büyük ve üstün hareket, heyecanın bir zaferidir. RaIph WaIdo Emerson.

 18. Bu at sonuncu olacak at mı şimdi. Fotoda verse gam yemem.

 19. silivrili

  Admin 5 te 4 olmadı kısmet değilmiş.

  • Kitabına göre gitse gelecek at belli, zıpladı resmen. Dediğin gibi kısmet yokmuş.

 20. silivrili

  Aynen öyle olsun ne yapalım admin kısmet bu kadarmış daha ilerde nice altılılar var bizi bekleyen şans yanımızda olsun her daim .

Bir Cevap Yazın