Ana Sayfa / Tahminler / 27 ARALIK 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

27 ARALIK 2015 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yılın son Pazar gününde 2016'ya cebimizi ısıtabilecek ve yüzlerde bir nebze tebessüm yaratabilecek bir program var İzmir'de. Akşam başladığım işin içerisinden çıkamamam nedeniyle günün sabah saatlerinde ancak tamamlayabildiğim bir çalışma sonrası tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Son dönem formu oldukça yüksek tabelanın ilk iki basamağını zorlayan bir yapıya bürünen 1 (DOĞU PINARI), yine son koşusunu canlı olarak izlediğim adeta kendisiyle yarışıp net bir galibiyet alan 8 (YORUM) ve oldukça uzun bir ara veren fakat formda binicisinin idaresinde ve bilinen kalitesini ortaya koyması durumunda ki idmanlarda da fena görünmüyordu 6 (UÇANHABER) diyelim.

2.Ayak: Günün ikinci ayağında başlıyor tabiri yerindeyse karman çorman yarışlar. Hararetin ve ganyanların yükselmeye başladığını göreceğimizi düşündüğüm koşuda binicisiyle iyi bir uyum yakalayan Kocaeli'de kazandığı koşuyla da formda olduğunu gösteren 6 (ZAPPA), mesafennin kısalmasının avantajına olacağına düşündüğüm 3 (PEMBE BULUT) ve son dönemde tüm yarışlarını uzunda yapıp orta mesafede ideale ulaşacağını düşündüğüm ki gelmesi durumunda bir çok kişinin kuponlarını dans ettireceğini düşündüğüm 7 (SAMBA) diyorum.

3.Ayak: Dişilerin Şartlı koşusunda son koşusunu çok beğendiğim uzayan mesafeden etkilenmezse 1 (İKİBAKİ)İzmir'e idmanlarında alıştığını göstermeye başlayan son yarışında da  mesafe biraz daha uzun olsaydı etkili atağıyla hatta galibiyete uzanabileceğini gördüğüm 5 (LADY TİFFANY) ve niye bunu yazmadınız sorularına maruz kalmamak adına muhtemel favori 3 (SAYDA)'yı da ilave edeyim.

4.Ayak: Açık A3 Piri Resi koşusunda seri 1.likleriyle 4 (MY ROYAL SUN) sürdürdüğü dereceli idmanlarıyla da herkes gibi benim de önceliğim olacak. Fakat koşu hayatına başladığından beri hep Grup mücadele koşmuş bugün de Selim'in tercihlediği 2 (KARALTI) ya kaba kuma daha iyi adapte olursa diyerek acaba demektense işaretliyorum.

5.Ayak: Günün bölünen 2. maiden koşusunda 1 (BARBUN ONUR) oldukça önde. İlla ki kuponda tek olmalı diyenlere bu ismi önereyim. Fakat ilk defa koşacak olmasına rağmen çalışmalarıyla 5 (TAYBUGA) kesinlikle benim kuponumda yer vereceğim isim olacaktır.

6.Ayak: Adeta tek başına bölünüp çarpılsa altılı programı çıkarılabilecek bir koşu olmuş burası. Hani duyan gelmiş tarzında desek de abartılı olmaz. Son iki koşusuyla bana fazlaca göz kırpan 1 (BÜRKAN) önde. Son koşusuyla kısa da kazanarak yine sürprizini yapan olgunluk döneminde en formda dönemine erişen 8 (CAPPADOCİA), Özcan'ın stiline çok uygun yapısıyla etkili olabilecek 6 (SAVAŞ ATI), ardı ardına kazandıktan sonra İzmir pistini yadırgadığını gördüğüm ''bu kadar misafirlik yeter'' diyeceğini düşündüğüm 7 (ARZAK), toplamda 6 birinciliğinin ikisini mevcut binicisiyle alan idmanda da diri görünen 11 (DİNAMİK) ve starttan düzgün çıkarsa birçok kişiyi ağlatabilecek kapasitesi olan 15 (ÖZGÜLEN) kuponumun son tercihidir.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 1-8-6

2.Ayak: 6-3-7

3.Ayak: 5-3-2

4.Ayak: 4-2

5.Ayak: 1-5

6.Ayak: 1-8-6-7-11-15

Kupon Tutarı: 38,88 TL (Yedili oyunları için 1.Koşuda her iki eküriyi de eşit şansa sahip gördüm 8-Bebekkaya / 9-Esentepe )

3.Ayakta 1 No'lu İkibaki koşudan çıkarılmıştır. Yerine 2 No'lu Princess Ada eklenmiştir.

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

26 yorum

 1. Gene döktürmüşsün can bey bol şanslar

 2. Ellerine kafana saglik.can abi. Bol sans

  • can911

   Hasanbaba yi demek istediniz Engin bey, olmaz demem ama verdiğim isimlere daha dok güveniyorum. Yeriniz varsa ekleyin tabii ki.

 3. Ellerine saglik abi dun yattik ama bu gun kazanma dilegiyle

 4. 3. Ayakta 1 numarali İKIBAKI yaristan cikacakmis. Olduda cikmadi yuzde 99 cikacakmis ancak yinede yazmayin. Ariza varmis.

  • can911

   Evet bombacı özellikle bugün bu güzel havayı yakalamışken hipodroma da geleyim dedim, İkibaki’yi de kontrol ettim çıkarılmış yarıştan

 5. Bu gün ızmir altilisini küçültür sizin tahminlerinize göre oynadık hadi hayirlisi

 6. selam sayın admin by creed den ertan beyden
  adrian beyden gufre beyden yorum olacakmı
  acaba bilgi verebilirmisiniz çok teşekkürler
  iyi çalışmalar ve güzel bir gün dilerim.

 7. İZMİR YEDİLİ GANYAN TAHMİNLERİM.

  1. KOŞU. 5.9./

  2. KOŞU. 7.1./

  3. KOŞU. 6.2.7./

  4. KOŞU. 1.2./

  5. KOŞU. 4.1./

  6. KOŞU. 1. BANKO TEK./

  7. KOŞU. 7.10.6.5.18./

 8. TEŞEKKÜRLER, FAKAT “KİNOWA “sız OLMUŞ. Saygılar.

  • can911

   My Royal Sun 1,5 boy gibi farkla geçmiş aralarındaki yarışta tabii ki kıstas bu değil ama bir nebze fikir edinmem konusunda yardımcı oldu. Yeriniz varsa yazın tabii ki

 9. İZMİR BEŞLİ GANYAN TAHMİNİM RAST GELE.

  1. AYAK. HEPSİ./

  2. AYAK. HEPSİ./

  3. KOŞU. HEPSİ./

  5. KOŞU. 1. BANKO TEK./

  6. KOŞU. HEPSİ./

  • Böyle tahmin mi olur dayı :) Olsa olsa oynanmış kupon olur. Yatırıldı mı bu kupon?

  • can911

   Sayın Admin bugün arkadaşın altılı tahminini de onaylamadım, buna benzer “hepsi” lerle döşenmiş tahminlerini de bundan sonra onaylamıcam. Böyle bir tahmin şekli olamaz, katılmıyorum.

  • Nasıl uygun görürsen.

 10. ya geliceksin mustafa çicek misli bitirceksiniz
  yada gelmeyeceksin bir anda para yapıksınız
  burada ve son ayakta aksana ikibin üçbin
  hadi bakalım hayırlısı olsun çicek kardeşim.

 11. 1 gelirse son ayak hepsi bekliyorum. Kuzu kapama

 12. evet geldik gazi koşusuna izmirde güzel bir gün
  tüm safkanların ayakları düz bassın bakalım
  memet efendi açılış yaptı kapanış yaparmı acaba.??? hayırlısı biz yattık zatende yoksa
  savaş atı altı no mu biter yarış bakıcaz birazdan.

 13. sayın admin bahsetiginiz oyun yattı size izmir
  ikramiyeleri hakında yorum gönderdim neden
  yayınlamadınız acaba izmir pasal neticeler
  hakkındaki tahinimi yayınlayında görelim
  tahmini sayın admin.

  • Hafiye ne dediğin anlaşılmıyor. Nedir bu?

   ” izmir pasal neticeler
   hakkındaki tahinimi yayınlayında görelim”

  • Aşağıdaki kupondan bahsediyorsun sanırım? Tutarını da yazsana büyük kuponun kaç paraymış bu?

   1. AYAK. 7.1.4./ 6.3.8./

   2. AYAK. 6.2.8./ 7.3.9.5.11.10./

   3. AYAK. 3. BANKO TEK./ 2.5.6.4./

   4. AYAK. 4. BANKO TEK./ 1.3.5.6.2./

   5. AYAK. 1. BANKO TEK./ HEPSİ./

   6. AYAK. 7. 6.10.5.18.21.1.2.11./ HEPSİ./

Bir Cevap Yazın