22 KASIM 2016 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Aslında çok zor bir yarışla altılıya merhaba diyoruz. Kilo faktörleri, uzundan kısaya dönenler, aprantiler jokeyler derken bir çok atın şansı var bütçe ve kurgu gereği çok at yazılmalı diye düşünüyorum ben kuponuma dört isim yazabildim. Sıralamam şablondadır.

Sponsorlu Bağlantılar

2.AYAK: İstanbul'da koştuğu son iki startında çok güçlü ve çok zor gruplarda start alan ve bir varlık gösteremeyen 5-ROCKET MAN bu yarış için yaptığı hazırlıklarındaki 800/49.0 24.5 R dereceli galobuyla bu yarış çok iyi koşacağının sinyallerini verdi. Bugün uygunlaşan rakiplerinin yanında sonlarda yapacağı ataklar ile grubu toplamasını bekliyorum. BANKOM.

3.AYAK: Dalgacı'nın büyük favori çıkacağı bu yarışta Dalgacı'ya şans versem de benim daha iyi koşmasını beklediğim isimler var. Ankara'da start aldığı son yarışındaki üçüncülüğü sonrası bu yarışa daha hazır ve daha tecrübeli bir jokeyle katılacak olan 2-BÜYÜK NEHİR, hep tabela diplerinde dolaşan ve S.Boyraz ile start alması şansını arttıran 7-ÖZSİMGE, yine tabeladan düşmeyen yarışlarıyla 4-ÇETREFİL, Atomkarınca yavrusu 3-ÇEKİRDEK ve bu kadar at yazmışken 6-DALGACI sırasıyla şans verdiğim isimler.

4.AYAK: İçinden çıkamadığım bir yarış. Bende kimi çıkarsam kazanacak gibi bir düşünce oluştuğundan yerimde olduğundan dolayı tercihim HEPSİ. Sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlarda yapacakları ataklar ile rakiplerine oranla daha şanslı olduklarını düşündüğüm 1-REİS BABA ve 2-DAMLATAŞ ve 4-SAVAŞ ATI arasındaki mücadele birinciyi belirler diyorum.

6.AYAK: Ankara'da start aldığı ilk yarışta tatminkar bir üçüncülük çıkaran 2-BERKUK favorim. Eksik koşması halinde şanslı olabilecek diğer isimler sırasıyla 6-NADİDE SULTAN, 8-SERMELEK ve 4-DAYE HATUN.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 1-9-10-11

2.AYAK: 5

3.AYAK: 2-7-4-3-6

4.AYAK: 2-5-7-8-6-4-3-1

5.AYAK: 2-4

6.AYAK: 2-6-8-4

COMMANDANTE

COMMANDANTE

Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

10 Cevaplar

 1. ReLaX dedi ki:

  Bol şanslar bugün içeriye atalım Adana’yı :))) birazdan hipodroma geçicem duyduklarmz kulagmza gelenler ne olursa paylaşrz herkese bol kazanclar olur insallahh

 2. COMMANDANTE COMMANDANTE dedi ki:

  5.AYAK 14:15 de değiştirilmiştir.

 3. hbozkurt dedi ki:

  Bol şans Komutan,
  İlk ayak çok karışık o yüzden Foterli’yi tek yazıp başlıyorum.

 4. ReLaX dedi ki:

  ÇEKİRDEK ve diğerleri 😎😎😎😎

 5. Kara dedi ki:

  Relax hocam adana için sablonunu bekliyorum herkese bol sans

 6. gio dedi ki:

  herkese bol sanslar.
  4,6,8,9/1,4,5,9/3,4,5,7,9/2,7/2,4,5,9/9

Bir Cevap Yazın