21 KASIM 2016 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

bursa altili tahminleri bombaci

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

Sponsorlu Bağlantılar

1.AYAK: 3 yaş İngiliz'lerin 2100 metre Han-15 koşusunda ilk şans vereceğim isim (4) KIZIL KOURGAN olacaktır. Beyaz bayrak ayna yarışına gidecek olan safkana liderliği alma konusunda diğer safkanların inatlaşacaklarını zannetmiyorum. Bu safkan ilk safkanımdır. Güzel form durumu ile (2) COUNT ON YOU ikinci şans verdiğim isimdir. Bursa kumuna ve sezona iyi bir hazırlık devresi geçirdiğini düşündüğüm (1) MATALON üçüncü şans verdiğim isim olup yarışın suprizini (8) SAMİHAN'dan bekliyorum.

2.AYAK: Oldukça enteresan safkanların mücadele edeceği yarışta sahada en çok konuşulan ve agf de ki sıralamasını merakla beklediğim (9) KIRŞAFAK sahada ki görüntüsünü yansıtması halinde söz sahibi olacaktır. Bu yarışla takip edeceğiz. Startta takılmaz ise hepsi ile alay eder. Bunu samimi söylüyorum bu safkanı unutmayın (14) numaralı YAPRAK KIZ ikinci safkanım. İlk yarışında fazlaca sıkılmayan eküri desteği ile sahne alacak olan (13) TRAJE üçüncü şans verdiğim isimdir. Dün sahne alan ve bizden de herkesin tek tuttuğu BÜYÜK NEFES e burunla geçilen (6) GÖKSULTAN dördüncü şans verdiğim isimdir. (3) ASİ DİCLE, (5) DİŞİ SAVA, (8) KAYA SERAP ve (11) PELENİN KIZI sonraki tercihlerimdir.

3.AYAK: Sorunları büyük ölçüde giderilen (1) PRINCESS Dİ grubun en kalite safkanı. Startta çok takılması halinde işi zor olacaktır. Ancak herşeye rağmen yine ilk safkanım. Benim ekürisinden daha çok sevdiğim (3) PEKİN GOLD ikinci safkanım. (Ancak biliyorsunuz yazdığımız safkan yarıştan çıkarsa ekürisi gelse bile agf değil ise kuponlar yatıyor. Dolayısı ile siz yinede dikkatli olun) Yarış hayatının başlarında adından bahsedilen ancak bir türlü bekleneni veremeyen (7) TİRAN ve Mehmet Kaya'lı (4) GOLDEN HARD bu yarışta supriz beklediğim isimlerdir.

4.AYAK: Ben nedense (1) AĞA BAKIRTAŞ'a bir türlü ısınamadım. Isınamadım derken inanamadım tabiki. Bu yarış da diken üzerinde olmak istemiyorum. Rakip gördüğüm ilk isim son yarışında 3 boy startta takılmasına rağmen yakın ara dördüncülüğü ile (3) İN THE NAVY ve gelişen formu ile (2) BABA VANGA dır. Yarışın suprizini ise (4) MİZGİNHAT dan bekliyorum.

5.AYAK: Burası kader anı gibi. Ya burası çok at son ayak tek yada tam tersi. İşin kolay tarafı aslında son ayağı tek beklemek. Bu yaris için ön planda tuttuğum dört safkan (11) TUMBULZELE, (8) GÖKBAKIR, (4) IŞIKNAT ve (1) SİBİRYALI dır. Yazılarımı okuyanlar (11) TUMBULZELE yi ne kadar yakından takip ettiğimi biliyordur. Son yarışında ki boyun-burun boyun la yakın ara dördüncülüğü ile sorunlarının giderildiğini açıkça gösteren safkanı agf de ilk dört içinde olmayacağını düşünerek de değerlendirmek istiyorum. Oldukça profesyonel ellerde olan bu safkanın sevdiği mesafe de ve 4 gün sonra Bursa daki bu yarışa kesin birincilik için geldiğine eminim. Oldukça zor ve riskli olacak ancak denemek istiyorum tek korkum Mehmet Kaya nın (8) GÖKBAKIR a atlaması. Bu gösteriyor ki bu safkan da sinyal var. Bu yarış olmasa da bu safkanı da takip edeceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan sevdiği mesafede çok risklide olsa (11) numaralı TUMBULZELE BANKOMDUR.  

6.AYAK: Oldukça yüksek form durumu ve bu gruptan çok daha sert rakipleri ile (1) DOLCE VİTA alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakipleri şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-2-1-8

2.AYAK: 9-14-13-6-3-5-8-11

3.AYAK: 1-3-7-4

4.AYAK: 1-3-2-4

5.AYAK: 11 TEK

6.AYAK: 1 /// 3-2

Bombaci

Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

46 Cevaplar

 1. ReLaX dedi ki:

  Günaydın bombacı bol şanslar

 2. admin dedi ki:

  Güzel şablon, Tumbulzele gelene kadar tek bende de :)

 3. sheva sheva dedi ki:

  Tumbulzele gelmez :)

 4. 06 cengo 06 dedi ki:

  Günaydın bol şans bombacı ☺ Nedense içimden bir ses bugün seni dinlememi söylüyor ☺

 5. ReLaX dedi ki:

  Kılıclar cekilsin o zaman bursa bugün içerde 😎😎

 6. 06 cengo 06 dedi ki:

  Bombacı kardeşim…M.kaya neye binerse binsin..Bu atı taylığından beri en iyi tanıyan çalıştıran ve 5 Birincilik yaptıran G.yıldız,dır bunu sende iyi biliyorsundur bende tek atacam bugün..Gelmezssede ilk defa yatmıyoz ya 😆😊😂

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   Buda doğru bir yaklaşım. İnşallah zevkli bir yarış olacak. Ama TUMBUL agf de ne çıkarsa çıksın burası tek ayagi değil en az 4-5 at geçilip PRENSES Dİ veya sonda DOLCE VİTA tek beklenecek. Yani ters bir şablon ama öyle veya böyle sucuk fabrikasına gitmeyecekse şimdi gelsin :)

 7. Bombaci Bombaci dedi ki:

  Sheva ve COMMANDANTE vay be zaten tehdit uzaktan gelmezmiş kuponlar paylaşilsin öyle o gelmez bu gelmez söyledim kenara çekildim yok. Şablonlar çıksın ortaya :) bol şanslar…:)

 8. Kofana dedi ki:

  1
  Bolşanslar bombacı bursa 1ayak.1.2.3.4,5.7.8.9.10. 2ayak.6.7.8.9.11. . 3ayak. 1 banko. 4ayak.1.2.4.5. 5ayak.1.2,4,5.7.8.11. 6ayak.1banko. Bursadan başlayalım sahalara geri döneceyim,😃

 9. admin dedi ki:

  1-4
  1-5-6-8-13-14
  1-2-4-6
  1-2-3-4-5
  11
  1-2-3-4-5-6

  Herkese bol şans, Çavuşun dediği gibi kendime daha çok bol şans :)

 10. ReLaX dedi ki:

  Bombacı yine çakışıyrz seninle 3. Ayakta SELLY ve diğerleri diyorum sen hic yazmamışsın şaşırdm

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   Vallahi o at hakkında hiçbir fikrim yok gelir gelmez anlamında nötr durumdayım. Çok dandik grupta yürüyerek maiden dan çıktı. Böyle PRENSES Dİ veya eküriler gibi safkanların yanında gelirse gelmeyi bırak iyi koşarsa bile benim için sağlam supriz olur. Değerlendirmem için bir iki yarış daha seyretmem lazım.

 11. 06 cengo 06 dedi ki:

  adminim 2.ayaga 9 ekleseydin bari bombacinin bir bildigi vardir bosa yazmamistir :)

 12. kubi kubi dedi ki:

  İlk ayakta 9 onur efeye dikkat arkadaslar. Daha once count on you arkasinda 3.lugu var bu kez avlayabilir. Surpriz yapip ilk iki ayagi 9 9 tek gircem.sansa bakalim

 13. COMMANDANTE COMMANDANTE dedi ki:

  Kuponumu paylaşırım sonra da son ayak ağır AGF çıkmış 1 numara eli ayağı titremesin aprantisinin :)

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   Aprantisi 2016 yılına kadar Urfa Diyarbakır da şans bulmuş. 2016 yılından sonra Kocaeli İzmir hatta İstanbulda at verilerek şans verilmiş. Yani kardeşimize bir Amerikan desteği söz konusu. Şimdi de sürdirek teke atlamış. Komutanım EL MIRADOR gibi siprinter ve zor bir safkanı nasıl birinci getirdiğini seyretmeni isterim. Bu çocuğun eli ayağı titremez kaldı ki zaten yamak yarışı. Safkanı tek tutuyorsan eğer aprantisinden yana şüphen olmasın.

 14. elegans1324 dedi ki:

  Bombacı usta bolşans memleketim BURSA dan herkeze selam ilk ayak MARMARAY,ın hiç geliri yokmu değerlendirmemişsin merak ettim?

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   Elegans selam o ayrıntıya girseydim sözlerim daha da uzun olacaktı o yüzden MARMARAY ayrıntısına girmedim. Şansı yok mu derken elbette var ben bu yarışta KIZIL KOURGAN olmasaydı şans verirdim ancak bu safkanın yanında ve dış kulvarda MARMARAYIN ezileceğini düşündüm. Dolayısı ile şans vermedim. Dikkat edersen özüme dönme çabası içindeyim :) son 2-3 tahmindir şablonu minimum da tutmaya çalışıyorum. MARMARAY beşinci safkanımdır.

 15. ReLaX dedi ki:

  Bombacı SELLY tek at demiyrm kuponunda mutlaka bulundur başkan

 16. ReLaX dedi ki:

  Bursa mislilik gibi duruyor kuponumu paylaşcam umarım yardımcı olabilirim herkesee

 17. Onbasi Onbasi dedi ki:

  bursa kuponum
  1. ayak: 2
  2. ayak: 7,8
  3. ayak: 1,3,6
  4. ayak: 1,3
  5. ayak: 1,4,5,7,8,11
  6. ayak: 1,2
  *************8,64 tl

 18. ReLaX dedi ki:

  İlk ayakta COUNT ON YOU……. ikinci ayak sırasıyla 2-3-4-6-7-8-5-11-12-13-14…….. üçüncü ayak SELYY Cok tutuyrm arkasına 1-2 ekleyip garantiye alim diyorum…….. dördüncü ayak 1-2-3…….. beşinci ayak 11//1-2-3-4-8-9…….. altıncı ayak DOLCEVITA kupon tutarı 40 küsür yapyor herkese bol şanslar…

 19. 06 cengo 06 dedi ki:

  Bugün kuponumu paylasmıycam şansı birde böyle deneyim ☺😁

 20. Onbasi Onbasi dedi ki:

  tek tek hepsi tek 34 misli kupon yaptım bçyle sıralı silsileli acaip tamamen duygusal bir kupon oldu
  2/2/2/1/3/2 *34 misli 2,04 tl adminin de dediği gibi herkese bolşans bana daha çok şanslar :))

 21. ReLaX dedi ki:

  Bombacı SELLY eklemişsindir umarımm

 22. ReLaX dedi ki:

  Bombacı kısmetten çıkmış başkan o zaman :)) IN THE NAVY de gelirse burda tamamdır benim icin :)))

Bir Cevap Yazın