Ana Sayfa / Tahminler / 20 ARALIK 2015 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

20 ARALIK 2015 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Sadece KANIJE koşusu ile günü güzelleştirmeye Çalışacak olan İzmir yarışlarında yine az atla günü kurtarmaya çalışmışlar.4.ayağın haricinde gerçekten zor gibi görünen kolay bir ALTILI bizleri bekliyor.Herkese şimdiden bol şanslar diliyorum.Yazdığınız gibi gelmesi dileklerimle..

 

1.AYAK : Ne zaman nasıl koşacağı henüz tespit edilemeyen çalışmalarda çok iyi işler çıkartmasına rağmen kötü koşan,kötü çalışmalar yaptığında tam tersini yapıp adını hep üstlerde duyuran (2)TOROS KAPLANI kalitesiyle koşuya ağırlığını koyup kazanabilir, alternatif bankomdur.Süprize müsait görünen zorlu yarışta bu safkanın gelmemesi halinde koşu oldukça karışacaktır.koşunun içinden çıkamayacaklar için HEPSI yapılmasını öneririm.

2.AYAK : Ilk defa koşacak OLMASINA rağmen uzun galobunda yeni bir tay için çok iyi bir derece çıkartan (1000/1.03) ve cuma günkü kısa sprintinde 600/36 400/23.7  yeterli formu kazandığını düşündüğüm (6)POUR TOI kazanabilir alternatif banko olarak düşünülebilir. BU yarış için ilgililerinin oldukça güvendiği (10)YAĞMURKIZ, son ikinciliğinden sonra formunu geliştiren (5)NO WOMAN NO CRY, Nurettin'in tercihiyle yeterli çalışmalarıyla (4)MONTELLA, bu ayak için yeterli gelecektir.(3)MISS SHY ve uzun ara verdikten sonra yarış gören (1)JUST IN TIME süpriz olarak düşünülebilir.

3.AYAK : Kilosu sorun yaratmadığını takdirde gruptan bir gömlek üstün olan eski günlerine dönme sinyallerini veren çalışmaları iyi olan (1)ERTEKIN BEYI kazanabilir.alternatif bankomdur.mesafenin uzun olması ve kilo Farkları nedeniyle startta kalmadığı takdirde (7)ZUVERE, son üçüncülüğünde formunu yükselten (4)DEMİRAĞA, kazanmayı bir türlü beceremesede (3)DYMAXION ve sonlarda güçlü gelecek olan (6)STAR CAT favorimin rakipleridir.

4.AYAK : Son yarışlarında üstün performanslar sergileyen ve art Arda Yarışlar kazanan (6)YILMABAŞAR'ın bir adım önde olduğunu düşünüyorum fakat Rekorları alt üst eden (5)CANKARDEŞLER'in kolay pes edeceğini düşünmüyorum.ikisinide ayrımsız yazacağım.

5.AYAK : Rakiplerinin bir adım önünde olduğuna inandığım çalışmalarında da güzel dereceler çıkartan (3) BOZDAĞ EFESİ'nin kazanmasını bekliyorum alternatif BANKOMDUR.en yakın rakip (2)ZAFERİMOL olacaktır.eküri destekli (1)ÇİZMELİ ve startta kalmaz ise (8)HONG KONG koşuyu karıştırabilir.

6.AYAK : Bir süre aradan sonra koştuğu yarışla açıklarını kapatan ve bu yarışa arka arkaya yaptığı idmanlarda güzel işler çıkartan (4)SINABUNG alternatif BANKOMDUR.. Çalışmaları çok iyi olan (1)GRAND SPRİNG en yakın rakibidir.bu yarışta iyi performans sergilemesini beklediğim (3)MISS ZEYNEP ve (7)GREEN TEA iyi hazırlıklarıyla süpriz yapabilir.

Altılı Kuponum

2 / HEPSİ

6 / 10.5.4.1

1 / 7.4.3.6

6.5

3 / 2.1.8

4

Küçük Şablon 0,12 kuruş

Tamamı 84 tl yapıyor. Bütçeniz ölçülerinde takdirinize bırakıyorum.

Herkese bol şanslar dilerim, iyi pazarlar olsun..

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

9 yorum

 1. Teşekkür ederim hepimize bol şanslar olsun.

 2. can911

  Sana da keyifli ve kazançlı bir pazar diliyorum Ertanbey kardeşim. Kısmet olursa bugün Cankardeşler ve Yılmabaşar düellosunu canlı seyrederim. Bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak, sevgilerle

 3. Can abi çok şanslısin bu iki güzide safkanı izlemek bir ayrıcaliktir.guzel bir gün olmasını diliyorum saygılar..

 4. Cankardesleri izlemeye gidilir sir

 5. Adrian

  Basarilar ERTANBEY.

  İZMİR

  1.) FOSFOR(6)
  2.) YAGMUR KİZ(10)
  3.) 4-3-1-7-6
  4.) CANKARDESLER(5)
  5.) 2-3
  6.) 4-5-1-2-8-7-9

 6. Hepimize başarılar bol sanslar adrian üstad.kafadan patlattik bombayı bakalım darısı diğer ayaklara :) ganyan 16.50

 7. İZMİR BEŞLİ GANYAN TAHMİNİM RAST GELE.

  3. KOŞU. 5.8.4.6.10.7.3.2.1.9./

  4. KOŞU. 2.4.5.1.7.3.6./

  5. KOŞU. 6.5.2./

  6. KOŞU. 8. BANKO TEK./ 3.2.7.9./

  7. KOŞU. 8. BANKO TEK./ 5.7.6.2.10./

 8. Gerçekten kolay bir altılıymış bugün İzmir,Cankardeşlerin olduğu bir programda 5 li ganyan oynadık tatminkar bir ikramiye ile mutlu olduk,Bol şanslar herkese.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir