17 KASIM 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

izmir altili tahminleri bombaci

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

Sponsorlu Bağlantılar

1.AYAK: 1600 kumda Özcan ile çıktığı gibi gelir diyorsanız ve ilk ayaktan bu riski satın almak istiyorsanız (2) SAYDA tek olur. Bu yarışta start alacak olan 3 dişi safkanın en iyisi benim ilk atımdır. Yarışın yüksek tempoda gitmesini fırsat bilecek olan ilk safkan son düzlükte en dıştan vites artıracak olan (7) TAMERLANO olur. Burada geri plana düşeceğini tahmin ettiğim ancak ne etliye ne sütlüye karışacak olan ve yarışın tamamını son düzlük dönülene kadar en geriden takip edecek olan (1) DORUK ALİ nin ismini son 200 de duyarsanız bilin ki gelmiştir ve benim üçüncü safkanım. Son ikinciliği olmasa ve üzerinde Mehmet Kaya olmasa bu yarışta belkide hiç şans vermeyeceğim ancak dediğim gibi MANOUSH arkası ikinciliği bulunan (3) TRALLES GİRL bu yarışta şans vereceğim son safkanımdır.

2.AYAK: Aslanım benim koçum (10) CAFERAĞA babalar gibi her yarışını 10 ganyana koşan bu safkandan ilk 800 de 18 boy fark atmasını bekliyorum :):) ya vallahi yazarken bile gülüyorum seviyorum bu atı. Daha kısa mesafe ve daha uygun gruplarda aslanlar gibi tek atacağım. Ancak kesilmez ise vallahi diyorum ganyan bayileri ölüm sessizliği alır. Bu ayakta bomba arayan oyunculara tavsiye ederim. Bu yarış da yine çok at deneyecek olan oyunculara tavsiye edeceğim bir başka supriz ise (4) CELONIO dur. Son birinciliğinde bu grupla alakası olmayan UTKUNBABA gibi bir kaliteyi geride bırakan safkan sonrasında 90 gün ara verdi. Bu çok normal bir görüntü değil ancak üzerinde Mustafa'nın olması yine supriz aramak isteyenlere tavsiye etmeme sebep oluyor. Şimdi tabi ben artık bazı arkadaşların dediği gibi bombacı değil bankocu oldum :) Bu safkanları belirtmeme rağmen bu yarışta şablonumda yer vermeyeceğim. Son yarışında bu mesafede harika bir birincilik alan ve sonlarda son derece diri bir görüntü çizen, koştuğu 34 yarışta sadece 4 defa tabela dışında kalan, 2 milyon TL ye yakın bir geliri olan defalarca A2 - A3 - G2 - G3 birincilikleri bulunan RAMPOLDİ gibi bir safkanla ana baba bir kardeş olan, bu yarış 1600 ve üzeri bir mesafe de olsaydı uzak ara diyeceğim ancak bu yarışta riskli gördüğüm agf de ilk 4 te olacağını tahmin etmediğim (7) numaralı PEPİTO BANKOM DUR.

3.AYAK: Son yarışlarında grubun en hazır safkanı gördüğüm (7) KÖREBE ilk atımdır. Son iki yarışını çimde koşan ancak yapı itibari ile kumda daha iyi bir performans sergileyecegini düşündüğüm, vermiş olduğu araya rağmen son galobunda üzerine koyduğu açıkça belli olan (3) KÜÇÜK OĞLUM ikinci safkanımdır.  Bu yarışta iyi koşacağı belli olan yarışın ağır abisi (2) HIGH KİNG bende üçüncü ve son şans verdiğim safkandır.

4.AYAK: Artık birinci gelme zamanı çoktan geçmeye başlayan (2) TURABİ alternatif BANKOM olup bu yarışta ilk safkanımdır. YÜREĞİME geçildiği gün bu safkanın arızalı olduğunu belirtmiştim. O yarışta bu safkanın uzak ara favori olmasına rağmen tek atılmaması gerektiğini belirtmiştim. Zaten sonrasında 50 gün geri çekildi. Bahsettiğim safkan (3) TUMBUL ZELE. Bu safkan sorunları giderildi ise günün AGF sini devirebilir. Ancak yinede izlemekte fayda var. Ben bu yarışta dördüncü sıradan şans vereceğim. Son birinciligi ile (6) KARAMÜRSEL ve yarisin suprizini ise son galobunda form patlaması yapan (1) SELDANINOĞLU'NDAN bekliyorum.

5.AYAK: Yine gelmeyecek safkan yok gibi. Her sonucu bekliyorum. Mesela şöyle bir örnek vereyim. (9) HİRA hedef büyüttü bu yarışla tek yakalamak için takibe alın. Devamı şablonumda olacaktır.

6.AYAK: Grubun en kalitesi 180 gün sonra pistte ve (10) FIGHTING ilk safkanım. Devamı şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-7-1-3

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 7-3-2

4.AYAK: 2 /// 6-1-3

5.AYAK: 9-4-1-6-7-3

6.AYAK: 10-14-9-2-4-3

Bombaci

Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

25 Cevaplar

 1. admin dedi ki:

  Bankocu da yakisti sana :) bol sanslar

 2. COMMANDANTE COMMANDANTE dedi ki:

  Bol şanslar sayın abim :)

 3. Barışçı Barışçı dedi ki:

  bol şans bombacı :)

 4. 06 cengo 06 dedi ki:

  Herkese Selamlar..Bol şanslar bombacı.

 5. silivrili silivrili dedi ki:

  Bol şanslar bombacı!

 6. Bombaci Bombaci dedi ki:

  Tskler herkese PEPİTO agf açılmış ya ;)) bizde kendimizi uyanık sanıyoruz:)

 7. cannac35 dedi ki:

  1.AYAK: 4.3.2.1.8.7
  2.AYAK: 8.2.7.9.3.5.1
  3.AYAK: 1 / 3.7
  4.AYAK: 2 TURABİ
  5.AYAK: 5.7.1.6.2.3
  6.AYAK: 8.4.2.3.9.6.1

 8. Elegans1324 dedi ki:

  Usta bol sanş

 9. dragon dedi ki:

  Bombacı şablonunda alderamini yazmamışsin.sence gelme ihtimali varmı?tek atmayı dusunuyom ama afgde sonlarda.

  • Bombaci Bombaci dedi ki:

   Dragon Selamlar tek olur mu bilmem ama inan bana bu safkanların yarışları çok karışık geliyor. Hele ki önünüzde ki sene 4 ve yukarı Arap’ların yarışlarını düşünemiyorum. Bence bahsettiğiniz safkanın kaba kumu eksik olduğu için tutulmuyor. Yoksa kalite anlamında en ufak bir eksiği yok. Ancak dediğim gibi kaba kumda 2 yarışı var 2 sinde de varlık gösteremedi bence bu yüzden. Tek.olur mu derseniz içinizden geçiyorsa neden olmasın.

 10. ReLax dedi ki:

  Bombacı bol şanslar emegine saglık 3. Ayakta AKARC BEYİ çok iyi koşacak duyumları var degerlendirmeni tavsiye ederim yazdıgın gibi gelir inşallah

 11. Onbasi Onbasi dedi ki:

  üstadım bombacı bol şanslar dilerim neredeyse aynı kuponu yapmışız tek fark la ben bugün güvenilecek liman bulamadım teksiz kupon hazırladım yani illaki tek atacak olsam son ayakda da 10 FIGHTING i tek atardım alternatif kuponu bu yönde yapacağım
  izmir altılım
  1. ayak: 1,2,7
  2. ayak: 2,9,7
  3. ayak: 8,3,7
  4. ayak: 2,3
  5. ayak: 3,5
  6. ayak: 10,2
  ******************** 12,96 tl
  alternatif kupon

 12. 06 cengo 06 dedi ki:

  Zor bir program her türlü güzel para verecek..

  2.3.7.8
  1.2.3.4.7.10
  7 TEK
  2.3
  1.7
  2.4.10.13.14
  28.80 tl.
  Hadi rast gelsin 😊

 13. Onbasi Onbasi dedi ki:

  bir sigara yaktım üstteki kuponu 3. ayakda 2 çıkınca iptal ettim kafam da fazla zorlaştırdığım yarışı basite indirgedim kuponumun son hali alternatifi felan da yok tek kupon 2 tek :))
  1. ayak: 7 TEK BANKO
  2. ayak: 2,9,7,1,6,3,4
  3. ayak: 7 TEK BANKO
  4. ayak: 2,3
  5. ayak: 3,5,4,8,1,6
  6. ayak: 10,2
  ************************ 10,08 tl herkese bol şanslar

 14. ReLaX dedi ki:

  Bugün TAMERLANO bende kale olur ilk ayaktan tek atılır

 15. ReLaX dedi ki:

  Alderamın icin atın bozuldugunu söylüyorlar tek atılmamalıı

 16. ReLaX dedi ki:

  NO MOR ONE bakalım nasıl koşacak günün ganyanına ufak birşeyler atalım bakalm

 17. Onbasi Onbasi dedi ki:

  arkadaşlar bizim sorunumuz her program sanki 50 bin verecekmiş ve sanki hergün o 50 bin i cebimize atıyormuşuzcasına değişik kuponlar yapmamızdan kaynaklanıyor bu sitede hergün insanlar farklı farklı ayaklardan 5 te kalıyor günün sonun da sonuçlara bakınca 6 at yazdığın yerde kapattığın yerde aslında şahsi favorinin geldiğini görüyorsun yani öyle günler oluyorki bariz 4 tek li sadece100 lira veren altılıyı bulamıyoruz inanın bana programlar hiç zor değil biz kendi kafamızda işi zorlaştırıyoruz acaip abartıyoruz

 18. 06 cengo 06 dedi ki:

  Adem Sen Show yapiyor :)

Bir Cevap Yazın