Ana Sayfa / Tahminler / 16 ARALIK KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

16 ARALIK KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Kocaeli gece yarışlarında artık alıştığımız gibi az atlı bir program bizi bekliyor.Şahsen daha kalabalık ve çekişmeli Yarışları dört gözle bekler oldum fakat bu mevsimde bundan daha iyisi olacağını sanmıyorum.Yedili plase veya yedili ganyan oynayanlar için çok kaliteli bir orjine sahip olan ve gelecekte çok parlak yarışlarını izleyeceğimizi düşündüğüm (1)DERBIST'in kazanmasını bekliyorum

1.AYAK : İstanbul pistinde yaptığı hazırlıklarında çok iyi dereceler çıkartan ve dikkatimi çektiği son üçüncülüğünün ardından etkili formunu devam ettiren (6)ALKANHAN bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur.(7)POWER SUPRİSE ve (5)GRAND LARA çok sert rakip olacaklar.süprizi son yarışını rahat kazanan (4)TURKISH EMPİRE ve (3)BABYGUSKA yapabilir.

2.AYAK : Artık kazanma vakti gelen ve mutlaka birinci gelmesi gereken hayatının son 4 yarışına giren (5)KOCABATUR favorim olmakla birlikte bu ayağın tamamen kapatılması taraftarıyım.Sıralamam 5.7.6.2.3  / 1.8.4.9

3.AYAK : Bir yarışı diğerini tutmayan 10 Arap atının bir araya geldiği handikap 15 yarışında,son yarışına kazanan (2)HEYCAN BİR, bu mesafede kazanan ve Bursa'dan hazır gelen (5)ŞANSIBOL,güzel dereceli galoplarla bu yarışı hedef yaptırılan (1)BUHARALI, sürekli tabela ve çevresinde dolaşan adeta yarış kollayan (4)KARPATLI ve iyi hazırlıklarıyla (7)GÜLMİSAL Beraberce değerlendirilmeli diye düşünüyorum.(3)SELAYATLI yeri olanalara tavsiyemdir.

4.AYAK : İstanbuldan hazır gelen galoplarında hergeçen gün daha iyi dereceler yaptığını gördüğüm ve ilk yarışından beri takibimde olan,ilk defa daha önceki koştuğu gruplara göre uygun grup bulan,bu mesafede grup yarışları kazanmış müthiş safkan Speedy Girlin yavrusu  (6)FOULITA bankomdur..

5.AYAK : Hergeçen gün daha iyi duruma gelen (2)GRAND MONTANA ve artık kazanma zamanı gelen (7)AKYAZILI DİLA arasındaki Çetin ceviz geçecek mücadeleye ekürilerden (1-4) (1)ESGOLD ve her an patlama yapabilecek (5)KORHAN KAPTAN katılacaktır.Ünlü Amerikalı aygır Bahri'nin çok Şeyler beklenen yavrusu (8)BAHRIYE bugün olmazsa bile notlarımın hep en üstünde olacak sürprizimdir.

6.AYAK : Son yaptığı galobunda 600/35.7 400/23.5 sprintine hayran kaldığım (8)PRENSES DEHERE'nin artık kazanma zamanı diye düşünüyorum.alternatif bankomdur.Ciddi olarak gördüğüm iki rakibi var.bunlardan ilki daha önce burdaki bir çok rakibini geride bırakan (2)CHARMING STORM ve her an güzel bir patlama yapmaya hazır olduğu çalışmalarından belli olan (3)KİNG BZYAS olacaktır. Çok at yazacaklara (4)PERFECTUS, (6)ROYAL STORY ve son dönemlerin enteresan at binen jokeyi B.Averbak ile (5)MARAZHAN yazılabilir.

ALTILIM

6 /7.5

5.7.6.2.3.1.8.4.9

2.5.1.4.7.3

6

2.7.1.5 / 8

8 / 2.3

Bol Şanslar diliyorum hepimize..

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

15 yorum

 1. Diyarbakira varmı takip ettiği teki ilk

 2. Ben Diyarbakır da 3.ayakta ISONIC tek yazacağım.bir önceki yarışında daha güçlü grupta 1.14.20 ile ikinciliği kadar koşsa rahat kazanacaktır . 5.ayakta ise TURBONAZ ile KAZAN GÜLÜ arasında diye düşünüyorum. Fakat çalışmalarım devam ediyor şablon olarak yazacağım birazdan bol şanslar.

 3. selam sayın ertan bey dördüncü ayak üç no
  hakkında ne düşünüyorsunuz acaba şahsım
  olarak çok saglam tek olur diyorum sizin
  görüşünüz nedir acaba bilgi verirmisiniz
  rica etsem detaylı olarak son kazandıgı koşu
  şartı mesafe galop kilo derece çok teşekkürler
  ertan bey başarılı çalışmalar dilerim sevgi ve
  saygıyla kalın bu arada sizede çok bol şanslar
  rast gelsin ustad.

 4. 4.ayakta 3 numaralı BERDIL bundan iki yarış önce (1)ANATOLİAN SUN ve (6)FOULITA hariç diğer safkanları kocaeli pistinde 1400mt mesafede geçerken ilk birinciliğini almış ve hayli begenimi kazanmıştı.Bursaya götürüldü başarısız iki yarış sonrası tekrar kocaeli pistine geldi.Ben birazda hislerime dayanarak 6 yı tek attım ama at yazacak olsam 3 ve 1i eklerim..Son galoplarda da iyi dereceler yapmış.eger sende benim 6ya inandığım gibi inaniyorsan tek atmanı siddetle tavsiye ederim.bol şanslar olsun,saygilar bizden..

 5. Adrian

  Başarılar Ertanbey

  • Teşekkür ederim adrian abi sanada bol şanslar dilerim . seninde tahminlerini bekliyoruz güzel Program var bu aksam.

 6. Ertanbey kolaygelsin.once size sonra tum ekibinize ve bizlere bol şanslar diliyorum.Birinci ayaktaki Alkanhanı tek atacam acaba siz de tekim attınız veya son ayağımı tek atsam acaba? Kararsız kaldım

 7. Şansınız bol olsun Ertanbey

 8. 4.ayaktaki Foulıta ya güvenip banko yazdım birde son ayağı 2 atla geçtim gelirse böyle gelsin artık.bol bol şanslar
  6.7.5.4.3
  5.7.6.2.3
  1.2.3.4.5.6
  6
  2.7
  2.8

 9. Kaptan kardeşim güzel oyun yapmışsın bol şanslar olsun.ben 2 kupon yaptım birinde alkanhanı tek attım . Büyük kuponum
  6.7.5
  Hepsi
  2 5.1.4.7.3
  6
  2.7.1.5
  2.3.8
  97.20 tl tutuyor hepimize bol şanslar olsun

 10. Adrian usta seninde tahminlerin varsa paylaşabilirmisiniz? Sizide ilgiyle takib ediyorm

 11. Plaseye at söylemeyin abi bidaha yazık

 12. 1.koşu daki derbist ne kadar kötü koştu öyle ya.tam bir hayal kırıklığına uğradım :(

 13. Kocabaturu tek attım tşk ederim ertanbey

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir