istanbul altili tahminleri bombaci

1 NİSAN 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.Ayak: Son yarışına istinaden grubu geride bırakması muhtemel isim (1) KING OF ROCK tır. Kötü koşması durumunda yine son yarışından sonra 1 ay geri çekilip bence hazır duruma gelen kalite (2) ALTIN AKAR devreye girer.

2.Ayak: Yine grubun üzerinde olan ismin bu yarışı tam hedef yaptığı çok belli. (5) HASAFET  alrernatif bankom olup ilk safkanım. Geçerse kim geçer diye baktigim da ise üç isim gözüme çarptı. Bunlardan ilki start almadan ismini duyduğum beklentinin yüksek olduğu, yarışın gerek sentetik olması gerekse verdiği ara sebebi ile geri planda kalacak olan bu yarışta çok at yazanlar için söylemek istediğim (14) PETİT KURT ikinci safkanim olup sonrasında ise (8) KARA SÜLO ve (1) ADI VAR a şans vermek istiyorum.

3.Ayak: Hatırlarsanız son yarışında 18 at da 4 at da yazmıştım bu safkanı da dördüncü safkan olarak göstermiştim. Beklentimin üzerinde koşup 16 ganyan ile tabelada yer bulmuştu. Bu yarışta yine inanilmayacaktır ancak benim (6) KAMÇI ilk safkanım. Bildiğiniz gibi bu grup geçen seneden sürekli olarak taktığım grup olduğu için artık safkanların birçoğunu çok iyi biliyoruz. Sürekli olarak birbirini geçme potansiyeli olan safkanlar olsa da herzaman farklı bir isim oldugunu söylediğim (1) ALEMIN KRALI ikinci safkanim. Formda isim (5) TEZCANLI, mesafe destekli (4) YALÇIN ve kalite (3) YUNUS GİBİ sonraki tercihlerim.

4.Ayak: Bu yarış için üç safkana şans tanımak istiyorum ve dışına çıkacağını da düşünmüyorum. Bunlardan ilk ikisi yazmaktan bıktığım (1) GEZEGEN ve (2) SAVAŞ ATI dır. Sulriz ismim (8) TEK TABANCA DIR.

5.Ayak: Kalabalık tutulması gerektiğini düşündüğüm yarışı ben kapatacagim hazır bombacı bu ayağı kapatmışken AGF de ilk 2 safkanla ben burayı geçerim diyorsanız haksız sayılmazsınız:)

6.Ayak: Son yarışının ikisinde de güzel koştu şanssızlığını yenemedi ve bu yarışta STOP demesini bekliyorum. (2) KUTUP BANKOM.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2

2.AYAK: 5 /// 14-8-1

3.AYAK: 6-1-5-4-3

4.AYAK: 1-2-8

5.AYAK: HEPSI

6.AYAK: 2 TEK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Velociraptor

Bombacı bol şans son ayak kondisyon artırmış ve 6 kilo avantajlı gürgürbaba kutupu kutuplara yollamaz mi :)

Adrian

Bol şans Bombacı ;)

mustafa

Bol şans öncelikle ve hem altılıda hem Beşlide tekyyazdığım ikinci ayaktaki 12 numarayı yazmamanın özel bir sebebi varmı kardeşim. … 2000 metreyi en yakın rakibi 2.08 yapmışken 12 numara 2.05 yapmış yani 3 saniye daha iyi ve bundan da ötesinde yarışı izledim 2000 metrede kafayı alıp giden son 200 de yakalanıp 3 boy ile geçilen sonra tekrar saldıran maiden koşan bir at varsa göster lütfen :)

ek olarak kontra kuponumda beşinci ayak 4 numara ağır basıyor o beşliyi de bilgisayara oynattım :) 4 tek diğer dört ayağı bilgisayara bıraktım ortaya çıkan kupon benle bilgisayarın ortak kuponu

5,12,14
2,3,4,6,8
1,2,3,4,5
4
1,2,5,7,8

Üçüncü ayak çok at yazacak olanlara hatırlatma 8 numara fıratın öfkesi ilk Koşularında çok çok fazla söz ediliyordu lakin start sorunu huysuzluk ve idaresi zor bir at lakin çok at yazacak olanlar bir çarpı atsın gelirse çift haneli ganyanla gelir

son ayak 5,2,1 derken turbo yavrusu ilk kosusunu tuta tuta uzak kazanan 7 numara tam kapalı kutu gelirse çok can yakar yani tek yazmayacak olanlar 7 numaraya da yer açsın

bilgisayar ortak olmaksızın kendi Beşlimide şu şekilde yatirdim

12
2.4.8
1.2.3.4
1.2.3.4.7
1.2.5.7

admin

Selamlar Bombacı, Bol şanslar

admin

Sitedeki kesintiler düzelmiş gözüküyor. Bilginize.

Ramazan Yılmaz

tebrikleri bombacı :)

COMMANDANTE

Bombacı abi yakışır sana :)

Serqane

Helal sana bombacı oynamadım ama çok seviyoruz senin kurgularını 👏👏👏👏👏👏

21
0
Tahmin paylaş.x
()
x