Ana Sayfa / Tahminler / 03 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

03 TEMMUZ 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Oldukça dengeli ve çekişmeli geçen Almanya-İtalya mücadelesi eşliğinde başladığım bülten incelemesine yarın İstanbul koşularında da benzer bir şekilde denge görünce yorumla katılma ihtiyacı hissettim. Keyifli ve şanslı bir Pazar günü olması, yazdığımız gibi gelmesi dileklerimle... can911

1.Ayak: Henüz ilk ayaktan terazinin pek bozulmayacağı bir grup. Gerçekten ayrım yapma konusunda çok zorlandım. Bütün isimlerin de gelme şansı var görünüyor. Hepsi diyerek güne başlıyorum, sıralamam şablonda.

2.Ayak: Hem kalabalık hem de bazı isimlerin daha iyi performans gösterdiği çim pist ve mesafe olması nedeniyle tercihlerim biraz kalabalık olacak. Sıralamam 1 (BUDAKHAN), 12 (ÖZÜMTATAR), 7 (AZELHAN), 10 (GEZEGEN) ve 8 (SEVİMLİ) şeklinde olacak.

3.Ayak: Günün tek açık Grup mücadelesinde kariyerine başladığı gibi geçilmezliğini sürdüren 1 (AK DİAMOND) ilk tercihim, küçük kuponlara dileyen tek olarak değerlendirebilir. Eşgalinin hakkını kazanarak veren 3 (MANTİCORE) ve ilk yarışından yine farklı bir koşu sergileyerek kazanan 8 (WANETA) birlikte tercih edilecek isimler.

4.Ayak: Aldığı 3.lüğün tesadüf olmadığını idmanlarında sergilediği derecelerle göstermeye devam eden 8 (KAYLA) uygun grupta BANKOM.

5.Ayak: Uzun mesafeli handikap mücadelede son birincilikleriyle sürdürdüğü formuyla 6 (FİRST POWER) öncelikli tercihim. Mesafeye yeterince deneyim kazanan 2 (CHİCAGO) söz sahibi olabilir. Son yarışında kilodan etkilendiğini düşündüğüm 4 (WİNTER GALLOP) ve ciddi bir kilo indirimi alan 5 (EXCHANGER) da ihmale gelmez.

6.Ayak: Kapanış KV mücadele ile yapılacak. Seri 1.likleri sonrası 1 (METAL FIRTINASI) muhakkak favori çıkacaktır. Fakat ben 2 (ÜNALAMCA)'nın kolay teslim olmayıp rövanşı almak isteyeceği düşüncesindeyim.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-1-2-4-7-6-3

2.Ayak: 1-12-7-10-8

3.Ayak: 1-3-8

4.Ayak: 8

5.Ayak: 6-2-4-5

6.Ayak: 1-2

Kupon Tutarı: 50,40 TL (Kupon küçültmek isteyenler 3.Ayakta önerdiği Ak Diamond'u tek atabilirler. Yedili oyunları için 3.Koşuda önerim 1-Bayketenci ve 6-Uçankral olacaktır)

 

Hakkında can911

can911

1975 Almanya doğumluyum.İzmir’ de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

11 yorum

 1. Barışçı

  can abi bol şans

  • can911

   Sağolun sayın admin, tatilin verdiği rahatlıkla aldık kağıt ve kalemi elimize inşallah doğru yönlendirmelerde bulunuruz

 2. ERKAN

  Bol şanslar can bey..admine çok fena kılıç çekmişsin :) dört atta adminin Tek yok sende :)))

  • can911

   Sonradan yaptığım kontrolde fark ettim ki istemeden de olsa öyle yapmışım 👀 Orda First Power ve Chicago performansları Saten’i dışarda bırakmamı gerektirdi. Altılı öncesi çıkan isim olursa değerlendirebilirim.

 3. Bombaci

  Bol şanslar.

  • can911

   Ben senin de yorumun olur diye bekleyişindeydim ama heralde bugün sayfalarda göreceğiz seni. Sevgiler kardeşim

 4. kralbaba izmir altılı tahminim

  3 4 5 6 7 8
  6 11
  1 2 3 4 6 7 8
  1 2 6
  4 10 1
  1

  bol sanslar

 5. gündüz istanbul altılımda tabelada 1 numara geçikmeli başlamasaydı yuksek ganyanla altılı tahminim tutacaktı
  startta kalmasına ragmen 4 üncü oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir