Yedili Ganyan Nasıl Oynanır

Aynı gün üzerine oyun konulan 7 koşunun birincilerini bulmak amacıyla oynanan oyundur. Yedili ganyan oyununda da eküri atlardan birisine oynamak, o ayakta ekürinin tüm atlarına oynamak anlamını taşımaktadır. Yedili ganyanda oyun tutarı her ayağa yazılan at sayılarının toplamlarının birbirleri ile çıkan rakamında oyun birim fiyatıyla (25 KR) çarpılmasıyla bulunur. Yedili  ganyanın her ayağında şans verdiğiniz at veya atların numaralarını geniş sütunların ilkinden başlayarak işaretlemeniz gerekmektedir. Oyununuzu misli olarak oynamak isterseniz kuponunuzda bulunan MİSLİ sütununu da işaretlemeniz gerekmektedir.

10 Temmuz 2015 tarihinde oynanmaya başlanacaktır.

yedili-ganyan-kuponu

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murobaha

6 kurusa bile altiliyi zor yakalarken 25 kurusa kesin yakalariz.hic suphem yok yani.

veysel

Mekadar saçma sapan şeyler yaptı bı TJK onca rezillik yetmedi bide bu çıktı.Yok şanlı urfa yok elazığ yok kocaeli yetmedi buralara gece yarışı oda yetmedi yurtdışı sıçtılar bıraktılar

özgür yılmaz

20 senedir oynuyom daha bir kez bir bir mılyar almadım bu at yarışında tiksindim iyice sömürdüler insanları hergün yeni oyun cıkarıyolar artık insanlar evlerinde huzursuz

Sergei Ardzinba

Arkadaşlar bu bir ticaret,kurumun karını arttırmak için bunları yapması doğal.Ama burada önemli olan sizin tutumunuz.Hemen hemen 30 senedir oynarım.Ama günlük oynadığım (bazı zamanlar hariç) bir iki lirayı geçmez.3o -4o kuruşluk 4 lü 5 li yaparım,1 liralık altılı yaparım bütün gün eğlenirim.Ama kendinizi kaptırır ve kazanma hırsına yenilirseniz,bu size felaket getirir.Bu oyunu Kumar olarak değil Eğlenmek amaçlı küçük miktarlarla oynamanızı tavsiye ederim.Sonuçta Jokeyler de insan ve Atlar da canlı varlıklar.5 atın koştuğu grup 1 yarışta,Turbo ve Kafkaslı gibi atların gelemeyip 168 ganyanlı atın geldiğini gördüm ben.Küçük bir öneri benimkisi sadece,yine de para da sizin hayat ta.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x