KARMA PROGRAMLARDA YEDİLİ GANYAN VE YEDİLİ PLASE OYNANACAK

at yarisi haberleri

KARMA PROGRAMLAR YENİDEN BAŞLIYOR

Sponsorlu Bağlantılar

Değerli yarış severlerimizin de bildiği üzere, 14 Kasım Pazartesi günü başlayan Sonbahar- Kış sezonuyla beraber yarış günlerinde değişikliğe gidilmiştir.

Buna istinaden aynen 2016 yılı başında olduğu gibi akşam yapılan yerel yarışlarda 6 koşulu programlar olabileceğinden, değerli yarış severlerimizin 7’li Ganyan ve 7’li Plase oyunlarına iştirak edebilmeleri için KARMA PROGRAMLAR oluşturulacaktır.

Yeniden hatırlatmak gerekirse KARMA PROGRAMLARDA gündüz koşularının son ayağı aynı zamanda akşam koşularının ilk ayağını oluşturacak, böylece oluşturulan bu ayak ile yarış severlerimiz 7’li Ganyan ve 7’li Plase oyunlarına iştirak edebileceklerdir.

KARMA YARIŞ PROGRAMLARI'nda;
YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLASE oynayacak yarışseverlerimiz kuponlarında;
6 KRŞ'la oynanan İstanbul, Adana ve Kocaeli yarışlarında ANKARA Hipodromu'nu, 4 KRŞ'la oynanan Şanlıurfa yarışlarında ise ELAZIĞ Hipodromu seçeneğini işaretleyerek katılabileceklerdir.

TJK

admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın